Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.45-15.15
pénteken: 7.45-13.00

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

2020. szeptember 1-től az étkezési térítési díjak Ft/nap
3x étkezés: 605Ft
2x étkezés: 480Ft
1x étkezés: 356Ft
engedéllyel étkezők: 640Ft
diétás napközi étkeztetés: 1288Ft
diétás menza étkeztetés: 602Ft

Eseménynaptár

  • szept
    25
    Magyar Diáksport Napja
  • szept
    25
    Részvétel a bajtársi haditornán
  • szept 30
    -
    okt 08
    Szülői értekezletek a 2-8. évfolyamon
  • okt 02
    -
    okt 01
    Zenei világnap

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Tanulóink eredményei a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulóján

2014. november 21-én rendezték meg a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi versenyének eredményhirdetését Törökszentmiklóson. A díjkiosztóra - amire az első hat helyezett jogosult - 7 csapatunkat hívták meg.

A következő szép eredmények születtek:

2. hely     3.a              Nyelvtörők
    A csapat tagjai:     Borbély Emese, Harmati Helga,
                                     Nagy Péter, Szabó Milán
    felk.: Horváth Eleonóra
 
2. hely     5.b              Édes ékes nyelvészek
    A csapat tagjai:     Gyulai Teodóra, Horostyák Cintia,
                                     Nagy Bálint, Tuska Emese Csenge
    felk.: Kelemen Erzsébet
 
3. hely     6.b              Nyelvelő nyelvtörők
    A csapat tagjai:     Dávid Kincső, Gerebenits Zóra,
                                     Morár Janka, Sztankovánszki Ágnes
    felk.: Egriné Szarvas Edit
  
3. hely     8.a              Rokon értelműek
    A csapat tagjai:     Barta Zsuzsanna, Harsányi Adrienn,
                                     Priskin Renáta, Szombati Viktória
    felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
 
5. hely     6.c               Fruskák
    A csapat tagjai:     Jantyik Nóra, Nyemcsok Hanna Dóra,
                                     Szabó Orsolya, Vincze Rebeka Pálma
    felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
  
5. hely     7.b              HelyesElek
    A csapat tagjai:     Avramucz Dánial, Mucsi Klaudia,
                                     Lehóczki Noémi, Juhász Réka
    felk.: Egriné Szarvas Edit
  
5. hely     8.c              Az irodalom visszavág
    A csapat tagjai:    Farkas Laura, Molnár Boglárka,
                                    Szamosvári Bence, Tulkán Adél
   felk.: Kelemen Erzsébet

Ebben a tanévben a területi tanári fődíjat Bordásné Mundrucz Csilla iskolánk pedagógusa kapta!