Petőfi
Üdvözöljük Iskola nyitogató 2021

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.45-15.15
pénteken: 7.45-13.00

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

2020. szeptember 1-től az étkezési térítési díjak Ft/nap
3x étkezés: 605Ft
2x étkezés: 480Ft
1x étkezés: 356Ft
engedéllyel étkezők: 640Ft
diétás napközi étkeztetés: 1288Ft
diétás menza étkeztetés: 602Ft

Következő ebédfizetés:

2021. március 17-18. (szerda, csütörtök)

3x étkezés 12.695 Ft
2x étkezés 10.080 Ft
1x étkezés 7.470 Ft

Eseménynaptár

  • márc
    12
    Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról az iskolarádióban
  • márc
    16
    Tanítás nélküli munkanap - nevelőtestületi értekezlet
  • márc 22
    -
    márc 26
    Digitális témahét

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

​A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny díjazottjai

Iskolánk 7 csapatát hívták meg az idén a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny díjkiosztójára, melyet a gyulai Erkel Ferenc Zeneiskolában rendeztek.

A műsorral színesített rendezvényen a 3-8. osztályos évfolyamosok azért voltak izgatottak, mert nem lehetett előre tudni, hogy a meghívott csapatok milyen helyezést értek el az 1. és a 6. hely között. Iskolánkból minden évfolyamon tapsolhattunk a legügyesebb nyelvészeknek.
Szeretettel gratulálunk a 2015-2016. tanév Békés megyei eredményhirdetésén iskolánk sikeres csapatainak!
 
Helyezettek:
 
3. évfolyam
I. helyezés, s ezzel továbbjutottak az országos döntőbe:
3. c MagyarAgyak: Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
Felkészítő tanár: Hegedűsné Czanik Anita
SOK SIKERT KÍVÁNUNK A KÖVETKEZŐ MEGMÉRETTETÉSHEZ!
 
4. évfolyam
II. helyezés
4. a Nyelvtörők: Borbély Emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán
Felkészítő tanár: Horváth Eleonóra
 
5. évfolyam
IV. helyezés
5. c PE-ON-ZA: Ladnyik Péter, Opauszki Norbert, Varga Zalán
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
 
6. évfolyam
II. helyezés
6. a Szófalók: Balogh László, Baksay Réka, Kiss Blanka, Pálfi Petra Anikó
Felkészítő tanár: Asztalos Erzsébet
 
VI. helyezés
6. a Édes, ékes nyelvészek: Gyulai Teodóra, Horostyák Cintia, Kotroczó Nóra, Nagy Bálint
Felkészítő tanár: Asztalos Erzsébet
 
7. évfolyam
IV. helyezés
7. a #CSAKLÓGNIAKARUNK: Jantyik Nóra Kitti, Juhász György Gergő, Mazula Gréta Lilla, Szabó Orsolya Adél
Felkészítő tanár: Kelemen Erzsébet
 
8. évfolyam
VI. helyezés
8. b HelyesElek: Avramucz Dániel, Juhász Réka, Lehóczki Noémi, Mucsi Klaudia
Felkészítő tanár: Egriné Szarvas Edit
 

Képek az eseményről a galériában vagy IDE kattintva elérhetőek.