Csabai Kulturális Játékok 2017.
Kulturális versenysorozat eredményei:
József Attila Városi Szavalóverseny
5-6. évfolyam:
II. helyezés: Balog Zalán 6.c
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
III. helyezés: Bogdány Csenge 5.a
Felkészítő tanár: Palyikné Prónai Melinda
7-8. évfolyam:
III. helyezés: Domokos Mercédesz 7.b
Felkészítő tanár: Várai Zsuzsanna
Különdíjas: Vincze Rebeka Pálma 8.a
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
Városi Általános Iskolai Prózamondó Verseny
7-8. évfolyam:
II. helyezés: Szilágyi Léda 8.c
Felkészítő tanár: Egriné Szarvas Edit
Városi Mesemondó Verseny
1-2. évfolyam:
II. helyezés: Kurucz Lili 1.b
Felkészítő tanár: Dusa Katalin
3-4. évfolyam:
III. helyezés: Kiss Petra 4.c
Felkészítő tanár: Hegedűsné Czanik Anita
Városi Könyvtárhasználati Vetélkedő
III. helyezés: Gálik Edina 8.b, Domokos Mercédesz 7.b, Juhász György 8.a
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
Városi Rejtvényfejtő Verseny
3-4. évfolyam:
II. helyezés: Baksay Janka 4.c
5-6. évfolyam:
II. helyezés: Varga Zalán 6.c
Felkészítő tanár: Rábai Gabriella Teodóra
Városi Népdaléneklési Verseny
1-2. évfolyam:
Szóló kategória:
Szűcs Benkő 2.b ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Bernátné Valastyán Sylvia
Csoportos kategória:
1.c osztály csoportja EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Bartáné Csete Zsuzsanna
3-4. évfolyam:
Szóló kategória:
Parászka Nóra 3.a KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Kiszelyné Kór Márta
Csoportos kategória:
3.c osztály csoportja KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Krett Attiláné
5-6. évfolyam:
Szóló kategória:
Vas Hajnalka 5.b EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Bernátné Valastyán Sylvia
Csoportos kategória:
5.a osztály csoportja ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
7-8. évfolyam:
Szóló kategória:
Vári Zsófia 7.c ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
Csoportos kategória:
7.c osztály csoportja ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
Képek megtekinthetőek a galériában vagy IDE kattintva!
József Attila Városi Szavalóverseny
5-6. évfolyam:
II. helyezés: Balog Zalán 6.c
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
III. helyezés: Bogdány Csenge 5.a
Felkészítő tanár: Palyikné Prónai Melinda
7-8. évfolyam:
III. helyezés: Domokos Mercédesz 7.b
Felkészítő tanár: Várai Zsuzsanna
Különdíjas: Vincze Rebeka Pálma 8.a
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
Városi Általános Iskolai Prózamondó Verseny
7-8. évfolyam:
II. helyezés: Szilágyi Léda 8.c
Felkészítő tanár: Egriné Szarvas Edit
Városi Mesemondó Verseny
1-2. évfolyam:
II. helyezés: Kurucz Lili 1.b
Felkészítő tanár: Dusa Katalin
3-4. évfolyam:
III. helyezés: Kiss Petra 4.c
Felkészítő tanár: Hegedűsné Czanik Anita
Városi Könyvtárhasználati Vetélkedő
III. helyezés: Gálik Edina 8.b, Domokos Mercédesz 7.b, Juhász György 8.a
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
Városi Rejtvényfejtő Verseny
3-4. évfolyam:
II. helyezés: Baksay Janka 4.c
5-6. évfolyam:
II. helyezés: Varga Zalán 6.c
Felkészítő tanár: Rábai Gabriella Teodóra
Városi Népdaléneklési Verseny
1-2. évfolyam:
Szóló kategória:
Szűcs Benkő 2.b ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Bernátné Valastyán Sylvia
Csoportos kategória:
1.c osztály csoportja EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Bartáné Csete Zsuzsanna
3-4. évfolyam:
Szóló kategória:
Parászka Nóra 3.a KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Kiszelyné Kór Márta
Csoportos kategória:
3.c osztály csoportja KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Krett Attiláné
5-6. évfolyam:
Szóló kategória:
Vas Hajnalka 5.b EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Bernátné Valastyán Sylvia
Csoportos kategória:
5.a osztály csoportja ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
7-8. évfolyam:
Szóló kategória:
Vári Zsófia 7.c ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
Csoportos kategória:
7.c osztály csoportja ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
Képek megtekinthetőek a galériában vagy IDE kattintva!