Úszó Diákolimpia megyei döntő - III. & IV. korcsoport
Február 14-én rendezte a Békés Megyei Diáksport Egyesület a III. és IV. korcsoportos Úszó Diákolimpia Megyei Döntőjét a békéscsabai Árpád Fürdőben.
Iskolánkat 17 tanuló képviselte, közülük öten, az első helyezettek, az országos döntőbe jutottak. Hódmezővásárhelyen képviselhetik az iskolánkat, Békés megyét.
A legkiemelkedőbb eredményeink:
1. helyezés
IV. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó
A csapat tagjai:
Horváth Balázs
Nagy Dominik Donát
Szabó János
Tóth Péter
III. korcsoportos 100 m-es leány hátúszás
Szász Anna
IV. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás
Tóth Péter
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Horváth Balázs
2. helyezés
III. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó
Balázs Krisztián
Furák Szabolcs
Hankó Barnabás
Horváth Szabolcs
III. korcsoportos 100 m-es leány gyorsúszás
Szász Anna
III. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Balázs Krisztián
IV. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás
Horváth Balázs
IV. korcsoportos 100m-es fiú hátúszás
Nagy Dominik Donát
4. helyezés
IV. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó (B kategória)
A csapat tagjai:
Lehoczki Attila
Szántó Zalán
Szél Dávid
Szél Gellért
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Tóth Péter
III. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás
Balázs Krisztián
III. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Horváth Szabolcs
5. helyezés
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Nagy Dominik Donát
6. helyezés
III. korcsoportos 100 m-es leány gyorsúszás
Lipták Luca
III. korcsoportos 100 m-es leány mellúszás
Lipták Luca
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Szabó János
Iskolánkat 17 tanuló képviselte, közülük öten, az első helyezettek, az országos döntőbe jutottak. Hódmezővásárhelyen képviselhetik az iskolánkat, Békés megyét.
A legkiemelkedőbb eredményeink:
1. helyezés
IV. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó
A csapat tagjai:
Horváth Balázs
Nagy Dominik Donát
Szabó János
Tóth Péter
III. korcsoportos 100 m-es leány hátúszás
Szász Anna
IV. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás
Tóth Péter
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Horváth Balázs
2. helyezés
III. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó
Balázs Krisztián
Furák Szabolcs
Hankó Barnabás
Horváth Szabolcs
III. korcsoportos 100 m-es leány gyorsúszás
Szász Anna
III. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Balázs Krisztián
IV. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás
Horváth Balázs
IV. korcsoportos 100m-es fiú hátúszás
Nagy Dominik Donát
4. helyezés
IV. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó (B kategória)
A csapat tagjai:
Lehoczki Attila
Szántó Zalán
Szél Dávid
Szél Gellért
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Tóth Péter
III. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás
Balázs Krisztián
III. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Horváth Szabolcs
5. helyezés
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Nagy Dominik Donát
6. helyezés
III. korcsoportos 100 m-es leány gyorsúszás
Lipták Luca
III. korcsoportos 100 m-es leány mellúszás
Lipták Luca
IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás
Szabó János