Petőfi
Üdvözöljük Programok Tanítók Iskola nyitogató 2018

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Eseménynaptár

  • dec
    21
    Iskolai karácsonyi ünnepség
  • dec
    21
    A téli szünet előtti utolsó tanítási nap
  • jan
    07
    Téli szünet utáni első tanítási nap
  • jan
    15
    Kazinczy Szép Magyar Beszéd iskolai fordulója
  • jan
    19
    Központi írásbeli felvételi vizsgák a 9. évfolyamra

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

​BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY 2018

2018. november 19-én iskolánk szervezte és bonyolította le a Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulójának díjkiosztóját. 37 csapat közel 150 diákja, felkészítőik és hozzátartozóik látogattak el hozzánk, és várták izgatottan az eredményeket. A jelenlévőket Fésűné Bálint Gizella, a Békéscsabai Tankerületi Központ kabinetvezetője, valamint Papp-Jóljárt Gyöngyi intézményvezetőnk köszöntötte. 8. évfolyamos tanulóink színvonalas műsorral tették ünnepélyesebbé a rendezvényt. Ezt követően derült fény a konkrét pontszámokra, helyezésekre.
Iskolánk 9 csapata jutott be az évfolyamonként legjobb 6 közéegyikük - a 4.c osztályosok - az országos döntőre is továbbjutottak.  Gratulálunk mindegyikük szép teljesítményéhez!
 
3. évfolyam
3. hely       Viharbogár    3.c                                                                                   
                 Balázs Luca, Mülek-Földesi Rebeka, Sznida Balázs, Wittmann Villő      
                 felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
6. hely       Hibarablók   3.b                                                                                           
                 Balogh Alex Ákos, Majoros Roland, Süli Botond, Szűcs Delinke
                 felk.: Dusa Katalin
 
4. évfolyam
1. hely       Magyar agyak   4.c                                                   
                 Bencsik Réka, Kiss Levente Csanád, Mócz Ákos, Molnár Kornél           
                 felk.: Bozóné Leszkó Katalin
                 A csapat továbbjutott az országos döntőbe!  Sikeres felkészülést,
jó versenyzést kívánunk!

3. hely       Gumimacik   4.a                                                      
                 Hering Hanna Noémi, Kiss Tamara, Sánta Máté Dániel, Vakarcs Mátyás
                 felk.: Szabóné Varga Edit
6. évfolyam
3. hely       PandaBanda   6.c                                                     
                 Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
                 felk.: Egriné Szarvas Edit
7. évfolyam
3. hely       Nyelvtörők   7.a                                                                                   
                 Borbély Emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán                      
                 felk.: Palyikné Prónai Melinda
4. hely       Nyelvtudósok   7.a         
                 Benkó Dóra, Bogdány Csenge, Gedó Brigitta, Nyetinszki Nóra              
                 felk.: Palyikné Prónai Melinda
8. évfolyam
6. hely       Pe-On-Za 3.0    8.c         
                 Balog Zalán, Ladnyik Péter, Opauszki Norbert, Varga Zalán                  
                 felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
 
4. hely       Makik   8.c                                                                                                 
                 Ambrus Anna, Geszner Gréta, Szalai Milla, Szász Anna Adrienn           
                 felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
​​
Képek megtekinthetőek a galériában vagy IDE kattintva.