Petőfi
Üdvözöljük Programok Tanítók Iskola nyitogató 2020

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2018-19-es tanév legeredményesebb tanulói

Számtalan oklevél, nívós versenyeken elért helyezések mutatják, hogy az elmúlt tanévben is bizonyítottak diákjaink. Az iskola minden tanév végén elismeri a kiváló teljesítményt, megjutalmazza a legeredményesebb, legtehetségesebb tanulókat és az őket felkészítő pedagógusokat. Immár hagyomány, hogy a jutalom a torta partin való részvétel, ahová a diákönkormányzat tagjaitól meghívót kapnak az érintettek. Ebben a tanévben a diákönkormányzat elnökének Nyetinszki Nórát, 8.a osztályos tanulót választották, aki rögtön az első napokban újító szándékkal azt az ötletét tárta elénk, miszerint szeretné, ha a díjazott diákok  tablóképe felkerülne az iskola honlapjára is. Úgy véli, hogy jó példát mutatnak a többi diáknak és mivel sokan szeretnének a torta partira eljutni, jó motiváció, hogy minél több versenyen méressék meg tudásukat.

Bátorítani kell a tehetségeket és az adott közösség életében való szerepvállalást, így természetesen eleget teszünk Nóri kérésének.
Kurucz-Papp Ildikó