Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Eredményeink

TANULMÁNYI VERSENYEK

ISKOLAI

VÁROSI

MEGYEI

ORSZÁGOS

SPORT

2014/2015

2014/2015

2014/2015

2014/2015

2014/2015

2013/2014

2013/2014

2013/2014

2013/2014

2013/2014

2012/2013

2012/2013

2012/2013

2012/2013

2012/2013

2011/2012

2011/2012

2011/2012

2011/2012

2011/2012

Ebben a tanévben is nagy hangsúlyt helyeztünk a tehetséggondozásra, tanulóink versenyeztetésére. A kollégák magas szintű felkészítő munkáját bizonyítják az elért eredmények.

Intézményünk pedagógiai programjában és oktatási-nevelési gyakorlatában kiemelt feladat a tehetséggondozás. Eredményességének mutatói az alábbi adatok, illetve a számtalan 4-6. helyezés, melyek itt nem szerepelnek városi és megyei szinten, de mögöttük is hatalmas munka van tanuló és pedagógus oldaláról egyaránt.

Intézményi hagyomány a torta parti, melyen a kiemelkedő eredményt elért tanulók és felkészítőik vesznek részt.

Az iskolavezetés minden lehetőséget megad a tehetséggondozásra, de ennél lényegesen több az önként vállalás, az önzetlen társadalmi munka.


A 2014/2015. TANÉV EREDMÉNYEI:



ISKOLAI VERSENYEK 2014/2015


Titkos küldetés városismereti séta (szeptember 26.)

Lőrinczy Anna csapata 5.c 1. hely  
Ádász Kitti csapata 7.c 2. hely  
Samu Attila csapata 5.c 3.hely  


VÁROSI VERSENYEK 2014/2015


Bajtársi haditorna

Összetettben
1. Csapat:     Felkészítő:
Avramucz Dániel 7.b 2. hely Barta Gábor
Szántó Simon 7.a    
Szarvas Ádám 7.a    
Varga Tamás 8.b    
       
2. Csapat:      
Fegó Martin 8.c 4. hely Barta Gábor
Kónya Szabolcs 8.c    
Telek József 8.c    
Török Tamás 8.c    
Kötélhúzásban
Fegó Martin 8.c 1. hely Barta Gábor
Kónya Szabolcs 8.c    
Telek József 8.c    
Török Tamás 8.c    
 

Csabai Kolbászfesztivál ifjúsági kolbászgyúró verseny

5 csapatunk indult:
3.a-3.c Kolbászkák   Felk.:Bartáné Csete Zsuzsa
6.a Henteskék különdíj Felk.: Hagymási Edit
6.b  Kolbászolók   Felk.: Hegedűs József
7.a  Gyúrunk vazze! különdíj Felk.: nagypapa
8.a Kolbászkirályok   Felk: Barta Gábor

MEGYEI VERSENYEK 2014/2015


​​

Bolyai matematika csapatverseny

3. b osztály csapata

  1. hely Felk.: Újváriné Ásványi Mariann
Fábián Ferenc      
Pálfi Mihály      
Tóth Norbert      
Zahorán Bence      

Bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk!

       
3. a osztály csapata   2. hely Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
Borbély Emese      
Harmati Helga      
Nagy Péter      
Varga Roland      
       
8. c osztály csapata   2. hely Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Farkas Laua      
Kónya Szabolcs      
Török Tamás      
Tulkán Adél      
       
5. a osztály csapata   3. hely Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Baksay Réka      
Balogh László      
Kiss Blanka      
Pálfi Petra      
       
7. a osztály csapata   3. hely Felk.: Olajosné Tóth Judit
Bozó Balázs      
Csüllög Dorina      
Klaukó Csenge      
Oláh Botond      
       
 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

3. a osztály csapata

  2. hely Felk.: Horváth Eleonóra
Borbély Emese      
Harmati Helga      
Nagy Péter      
Szabó Milán      
       
5. b osztály csapata   2. hely Felk.: Kelemen Erzsébet
Gyulai Teodóra      
Horostyák Cintia      
Nagy Bálint      
Tuska Emese Csenge      
       
6. b osztály csapata   3. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
Dávid Kincső      
Gerebenits Zóra      
Morár Janka      
Sztankovánszki Ágnes      
       
8. a osztály csapata   3. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
Barta Zsuzsanna      
Harsányi Adrienn      
Priskin Renáta      
Szombati Viktória      
       
6. c osztály csapata   5. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
Jantyik Nóra      
Nemcsok Hanna Dóra      
Szabó Orsolya      
Vincze Rebeka Pálma      
       
7. b osztály csapata   5. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
Avramucz Dániel      
Mucsi Klaudia      
Lehóczki Noémi      
Juhász Réka      
       
8. c osztály csapata   5. hely Felk.: Kelemen Erzsébet
Farkas Laura      
Molnár Boglárka      
Szamosvári Bence      
Tulkán Adél      
       
Tanári Fődíj: Bordásné Mundrucz Csilla
 

TELC megyei angolverseny

7. évfolyam 1. Mucsi Klaudia 7.c Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
8. évfolyam 2. Farkas Laura 8.a Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
  5. Makra Vivien 8.b Felk.: Bozó Attila

ORSZÁGOS VERSENYEK 2014/2015



SPORT VERSENYEK 2014/2015

Atlétika Diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokság - Megyei Döntő

Fiú súlylökés      
Csapat   4. hely  
Török Tamás      
Kónya Szabolcs      
Máris Kristóf      
Tóth Péter      
Szojka Balázs      
Lány távolugrás      
Csapat   4. hely  
Juhász Boglárka      
Remete Anna      
Boskó Lili      
Farkas Laura      
Tóth Gréta    


A 2013/2014. TANÉV EREDMÉNYEI:



ISKOLAI VERSENYEK 2013/2014


Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye

5-6. évf.:

1. Juhász Réka 6.b  
  2. Szilágyi Léda 5.c  
  3. Sztankovánszki Ágnes 5.b  
dicséretet kapott Kiss Vivien 5.a  
       
7-8. évf.: 1. Szamosvári Bence 7.c  
  2. Szegedi Zita Karrolina 8.b  
  3. Vincze Luca Sára 8.b  

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam:

1. Gerebenits Zóra 5.b  
  2. Juhász György 5.a  
  3. Sztankovánszki Ágnes 5.b  
       
6. évfolyam: 1. Oláh Zsanett

6.a

 
  2. Horváth Balázs 6.a  
  3. Mucsi Klaudia 6.b  
       
7. évfolyam: 1. Makra Vivien 7.b  
  2. Farkas Laura 7.c  
  3. Barta Zsuzsanna 7.a  
       
8. évfolyam: 1. Gerebenits Alíz 8.b  
  2. Eke Edina Mietta 8.b  
  3. Bácsfalvi Lilla 8.a  

Keresztrejtvényfejtő verseny

3-4. évfolyam:

1. hely Balogh László 4.a
54 induló 2. hely Asztalos Máté 4.c
  3. hely Tomka Nikolett 4.a
       
5-6. évfolyam: 1. hely

Mucsi Klaudia

6.b
19 induló 2. hely Bozó Balázs 6.a
  3. hely Lehoczki Noémi 6.b
       
7-8. évfolyam: 1. hely Barta Zsuzsanna 7.a
12 induló 2. hely Tóth Tekla 8.b
  3. hely Priskin Renáta 7.a

 

 


VÁROSI VERSENYEK 2013/2014


 

 

Csabai kolbászfesztivál

•  A Csabai Kolbászfesztivál keretén belül ifjúsági kolbászgyúró versenyt rendeztek.

Ezen 5 csapatunk indult:

5.a, 6.a, 7.a, 8.b és 8.b-8.c vegyes csapata. Jól érezték magukat a gyerekek és a felnőttek is.

Szép siker is született:

- 1. hely 5.a osztály csapata. Felkészítő: Hagymási Edit

- 5.a osztály 2 balkezes böllérek csapata a Kolbászklub különdíját kapta. Felkészítő: Hagymási Edit

- 8.b osztály Kolbász Királyok csapata a Körösök Völgye Natúrpark különdíját kapta. Felk.: Barta Gábor

 

Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye :

5-6. évf.:

1. hely Juhász Réka 6.b  
7-8. évf.: 2. hely Szamosvári Bence 7.c  

Gyermekrajz Pályázat díjazottjai :

Papp Tibor

3.b felk.: Szászné Novák Krisztina  
Ancsin Réka 4.c felk.: Kopanyicza Edit  
4.c osztály rajza   felk.: Kopanyicza Edit  
Sári Tamás 6.b felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
Farkas Laura 7.c felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
Szamosvári Bence 7.c felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
8.c csoportja:   felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
  Légrádi Réka, Rajtár Jázmin, Kis Beáta, Megyeri Dániel

Keresztrejtvényfejtő verseny :

3-4. évf.:

2. hely Asztalos Máté 4.c
  3. hely Balogh László 4.a
5-6. évf.: 2. hely Bozó Balázs 6.a
7-8. évf.: 3. hely Barta Zsuzsanna 7.a

Könyvtárhasználati vetélkedő :

1. hely

Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Tóth Ferenc 6.c , Juhász Boglárka és Szamosvári Bence 7.c
felk.: Kelemen Erzsébet  

Mesemondóverseny:

3. hely

Kiss Petra 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita

Versmondóverseny:

3. hely

Gali Balázs 8.a felk.: Asztalos Erzsébet
különdíj Balogh Szilvia 2.b felk.: Dusa Katalin
különdíj Ancsin Réka 4.c felk.: Kopanyicza Edit

Népdaléneklési verseny :

1-2. évf.

szóló kategória    
arany minősítés Nyetinszki Nóra 2.a felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
arany minősítés Gedó Brigitta 2.a felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
3-4. évf. szóló kategória    
kiemelt arany minősítés Szél Laura Kamilla 4.c felk.: Krett Attiláné
arany minősítés Szvarnasz Aténé 4.c felk.: Krett Attiláné
arany minősítés Vári Zsófia 4.c felk.: Krett Attiláné

 

Csoportos kategória    
arany minősítés 2.a osztály csoportja   felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
arany minősítés 4.c osztály kiskórusa   felk.: Krett Attiláné
arany minősítés 4.c osztály 9 fős csoportja   felk.: Krett Attiláné
5-6. évf. szóló kategória    
arany minősítés Tóth Gréta 6.b felk.: Greksza Attiláné

7-8. évf.

szóló kategória    
kiemelt arany minősítés Barta Zsuzsanna 7.a felk.: Greksza Attiláné
arany minősítés Tulkán Adél 7.c felk.: Greksza Attiláné
  énekegyüttes kategória    
kiemelt arany minősítés 7.a és 7.c tercett   felk.: Greksza Attiláné
  Barta Zsuzsanna, Harsányi Adrienn, Tulkán Adél
arany minősítés 7.c osztály csoportja   felk: Greksza Attiláné

Angol verseny:

5. évfolyam 2. hely Gerebenits Zóra felk.: Pál Tamásné
  3. hely Gábriel Katinka felk.: Hagymási Edit
6. évfolyam 1. hely Mucsi Klaudia felk.: Vidóné Tóth Ildikó
  6. hely Horváth Balázs felk.: Pál Tamásné
7. évfolyam 2. hely Juhász Boglárka felk.: Vidóné Tóth Ildikó
  3. hely Farkas Laura felk.: Vidóné Tóth Ildikó
8. évfolyam 2. hely Gerebenits Aliz felk.: Bozó Attila
  5. hely Petőcz Péter felk.: Bozó Attila

 


MEGYEI VERSENYEK 2013/2014


Bolyai matematika csapatverseny

7. c osztály csapata

  1. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Szalai Blanka      
Telek József      
Török Tamás      
Tulkán Adél      

Bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk!

       
8. b osztály csapata   2. hely Szántó Mihályné
Kovács Dániel      
Petőcz Péter      
Petőcz Richárd      
Tímár Marcell      
       
8. a osztály csapata   3. hely Varga Tünde
Bácsfalvi Lilla Marietta      
Balogh Eszter      
Gali Balázs      
Gyüre Liliána      
       
7. b osztály csapata   4. hely Varga Tünde
Kiss Boglárka      
Makra Vivien      
Sári Dominik Ábel      
Varró Nóra      
       
3. b osztály csapata   5. hely Fehértemplomi Győzőné
Asztalos Berta      
Bencsik Boglárka Csenge      
Kucsera Jázmin      
Simon Zsolt      
       
4. c osztály csapata   5. hely Krett Attiláné
Hanyecz Péter      
Kékegyi Márk      
Szél Miklós      
Tóth Péter      
       
7. c osztály csapata   6. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Farkas Bence      
Farkas Laura      
Giricz Anett      
Szazák Panna      

Mesék és mondák Mátyás királyról

A „Mesék és mondák Mátyás királyról” c. rajzpályázatra küldték be tanulóink munkáit a felkészítők . 20 tanulónk munkáját állították ki.

Közülük díjazott lett:      
Balogh Szilvia 2. b   felk.: Dusa Katalin

Mátyás király haditorna

A fürjesi laktanyában a XII. Mátyás király haditornán vett részt iskolánk csapata. Nagyon szép eredményt, 2. helyezést értek el.

A csapat tagjai:      
Kónya Szabolcs 7.c Bálint Zoltán 8.b
Telek József 7.c Morár Ferenc 8.b
Török Tamás 7.c Szelekovszky László 8.b
felkészítő: Barta Gábor      

Rajzpályázat

Az Endrőd és Vidéke Takarékszövetkezet által meghirdetett rajzpályázaton

díjazott Farkas Laura 7.c felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona
arany fokozat Fejes Réka 4.c felk.: Kopanyicza Edit

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 
1. hely 4.b felk.: Barnáné Szabó Márta
A csapat tagjai:

Gyulai Teodóra,

   
  Horostyák Cintia,    
  Nagy Bálint,    
  Tuska Emese Csenge    
1. hely 8.b felk.: Klimaj Klára
A csapat tagjai: Bálint Zoltán,    
  Kolarovszki Emese,    
  Krizsán Patrik,    
  Szelekovszky László    
4. hely 4.a felk.: Asztalos Erzsébet
A csapat tagjai:

Baksay Réka,

   
  Balogh László,    
  Kiss Blanka,    
  Pálfi Petra Anikó    
4. hely 5.a felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
A csapat tagjai:

Jantyik Nóra Kitti,

   
  Juhász György Gergő,    
  Nagy Rebeka,    
  Szelekovszky Balázs    
4. hely 8.b felk.: Klimaj Klára
A csapat tagjai:

Eke Edina Mietta,

   
  Szász Eszter,    
  Szegedi Zita Karolina,    
  Vincze Luca Sára    
5. hely 7.c felk.: Asztalos Erzsébet
A csapat tagjai:

Farkas Laura Katalin,

   
  Juhász Boglárka Ágnes,    
  Pelbárt Kitti,    
  Tulkán Adél    
6. hely 5.b felk.: Egriné Szarvas Edit
A csapat tagjai:

Dávid Kincső,

   
  Gerebenits Zóra,    
  Morár Janka,    
  Sztankovánszki Ágnes    

TELC megyei angolverseny

7. évf.

1. Farkas Laura

7.c felk.: Vidóné Tóth Ildikó
  2. Varró Nóra 7.b felk.: Bozó Attila
  3. Boskó Lili 7.a felk.: Vidóné Tóth Ildikó
  6. Makra Vivien 7.b felk: Bozó Attila
       
8. évf.

3. Gali Balázs

8.a

felk.: Bozó Attila
  4. Tímár Marcell 8.b felk.: Bozó Attila
  6. Balogh Eszter 8.a felk.: Bozó Attila

Horváth János angol tanulmányi verseny

8 tanulónkat hívták meg az eredményhirdetésre:

4. hely Petőcz Péter 8.b
7. hely Kovács Dániel 8.b
8. hely Gali Balázs 8.a
9. hely Tímár Marcell 8.b
10. hely Balogh Eszter 8.a
11. hely Eke Edina 8.b
  Gerebenits Alíz 8.b
  Szelekovsky László 8.b
Felkészítőjük: Bozó Attila  

Horváth János matematika tanulmányi verseny

2. hely

Petőcz Richárd

8.b felk.: Szántó Mihályné
4. hely Balogh Eszter 8.a felk.: Varga Tünde
  Kovács Dániel 8.b felk.: Szántó Mihályné
5. hely Gali Balázs 8.a felk: Varga Tünde

A Körösök Völgye Natúrpark látogatóközpont karácsonyi rajzpályázata leghangulatosabb rajz kategória

Hunyadi Gréta 4.c díjazott felk.: Kopanyicza Edit

 

Megyei angol csapatverseny

7-8. évfolyam    
1. hely - a csapat tagjai: Farkas Laura 7.c
  Tulkán Adél 7.c
  Bácsfalvi Lilla 8.a
  Balogh Eszter 8.a
2. hely – a csapat tagjai: Makra Vivien 7.b
  Varró Nóra 7.b
  Gerebenits Alíz 8.b
  Szegedi Zita 8.b
6. hely – a csapat tagjai: Juhász Boglárka 7.c
  Molnár Boglárka 7.c
  Rajtár Jázmin 8.c
  Csiaki Dorottya 8.c

 

Varga Tamás matematikaverseny megyei döntő

1. hely

Petőcz Richárd

8.b
2. hely Török Tamás 7.c
3. hely Szalai Blanka 7.c
6. hely Kovács Eszter 7.c

 

Megyei - Zrínyi matematikaverseny eredményei:

2. évf.

 

   
egyéni 1. Borbély Emese 2.a felk: Mézesné Tulkán Anikó
csapat 1. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
a csapat tagjai: Borbély Emese, Nagy Péter, Varga Roland
       

6. évf.

 

   
egyéni 4. Csicsely Nándor 6.a felk: Olajosné Tóth Judit
csapat 2. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
a csapat tagjai: Csicsely Nándor, Csüllög Dorina, Klaukó Csenge
       

7. évf.

 

   
egyéni 6. Török Tamás 7.c felk: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
csapat 2. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
a csapat tagjai: Giricz Anett, Török Tamás, Tulkán Adél
       

8. évf.

 

   
egyéni 1. Petőcz Richárd 8.b felk: Szántó Mihályné
csapat 2. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
a csapat tagjai: Balogh Eszter, Kovács Dániel,

Petőcz Richárd

Bolyai természettudományi csapatverseny:

6. hely

8. a

   
a csapat tagjai: Balogh Eszter, Bácsfalvi Lilla, Gyüre Liliána, Gali Balázs
Felkészítők: Barta Gábor, Lakatos Edit, Mahler Hajnalka, dr. Domokosné Megyesi Éva

Kalmár László matematikaverseny:

6. évfolyam

4. hely Csicsely Nándor 6.a felk.: Olajosné Tóth Judit
5. hely Csüllög Dorina 6.a felk.: Olajosné Tóth Judit
7. évfolyam    
3. hely Török Tamás 7.c felk.: dr. Binszkiné L.I .
6. hely Tulkán Adél 7.c felk.: dr. Binszkiné L.I .
8. évfolyam    
3. hely Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné
4. hely Balogh Eszter 8.a felk.: Varga Tünde

Hevesy György kémiaverseny :

7. évf.

 

   
3. hely Barta Zsuzsanna 7.a  
5. hely Sári Dominik 7.b  
8. évf.      
4. hely Mladonyiczki Béla 8.c  

Technika és életvitel verseny megyei döntő :

2. helyezés

a 7.a osztályos lányok csapata

 
  Barta Zsuzsanna Szombati Viktória,

Harsányi Adrienn

3. helyezés a 7.c osztályos fiúk csapata  
  Kónya Szabolcs, Andrej Tamás,  Török Tamás
Felkészítő: Barta Gábor    

VI. Bartók Béla népdaléneklési verseny :

Iskolánkat a következő tanulók képviselték:

 
Nyemcsok Hanna, Vincze Rebeka, Gulyás Lili,

Petrovszki Hanna,

Varga Adrienn, Barta Zsuzsanna, Tulkán Adél  
5-6. évf. 2. hely Varga Adrienn 6.b
7-8. évf. 2. hely Barta Zsuzsanna 7.a
Felkészítő : Greksza Attiláné    

NyelvÉsz anyanyelvi verseny :

1. évf.:

1. Kis Kornél 1.c felk.: Hegedűsné Czanik A.
  4. Nagy László 1.c

felk.: Hegedűsné Czanik A.

4. évf.: 5. Balogh László 4.a felk.: Aszatalos Erzsébet
  6. Szél Miklós Tamás 4.c felk.: Kopanyicza Edit
5. évf.: 6. Gerebenits Zóra 5.b felk.: Egriné Szarvas Edit
6. évf.: 2. Horváth Balázs 6.a felk.: Várai Zsuzsanna
  3. Mucsi Klaudia 6.b felk.: Egriné Szarvas Edit
8. évf.: 3. Eke Edina Mietta 8.b felk.: Klimaj Klára
  4. Gerebenits Alíz 8.b felk.: Klimaj Klára

Közlekedési rajzpályázat :

Fejes Réka

4.c

különdíj felk.: Kopanyicza Edit
Baksay Réka 4.a különdíj felk.: Asztalos Erzsébet

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny :

2. hely

Gerebenits Zóra

5.b felk.: Egriné Szarvas Edit
6. hely Gerebenits Alíz 8.b felk.: Klimaj Klára

Kenguru matematikaverseny :

1. hely

Török Tamás 7.c felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz I.
2. hely Borbély Emese 2.a

felk.. Mézesné Tulkán Anikó

2. hely Tulkán Adél 7.c felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz I.
3. hely Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné
4. hely Barta Zsuzsanna 7.a felk.: Olajosné Tóth Judit
5. hely Nagy Péter 2.a felk.. Mézesné Tulkán Anikó
5. hely Balogh Eszter 8.a felk.: Varga Tünde
6. hely Szél Miklós Tamás 4.c felk.: Krett Attiláné

Teleki Pál földrajzverseny :

2. hely

Barta Zsuzsanna

7.a felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó

Öveges József fizikaverseny :

1. hely

Kovács Dániel

8.b felk.: Szántó Mihályné
1. hely Mladonyiczki Béla 8.a felk.: Barta Gábor

Tudásbajnokság :

Matematika

         
1. évf. 5 fő 1. hely Kiss Kornél 1.c felk.: Bálint Zoltánné
2. évf. 27 fő 3. hely Varga Roland 2.a felk.: Mézesné Tulkán Anikó
3. évf. 19 fő 3. hely Kucsera Jázmin 3.b felk.: Fehértemplomi Győzőné
    6. hely Asztalos Berta 3.b felk.: Fehértemplomi Győzőné
Anyanyelv          
1. évf. 7 fő 1. hely Kiss Kornél 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    2. hely Baksay Janka 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    3. hely Kiss Petra 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    4. hely Nagy Máté 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    5. hely Nagy László 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
2. évf. 26 fő 3. hely Borbély Emese 2.a felk.: Horváth Eleonóra
    5. hely Szabó Milán 2.a felk.: Horváth Eleonóra
3. évf. 33 fő 6. hely Asztalos Berta 3.b felk.: Szászné Novák Krisztina
4. évf. 31 fő 3. hely Kiss Blanka 4.a felk.: Asztalos Erzsébet
    4. hely Balogh László 4.a felk.: Asztalos Erzsébet
8. évf. 7 fő 1. hely Gerebenits Alíz 8.b felk.: Klimaj Klára
    4. hely Vincze Luca Sára 8.b felk.: Klimaj Klára
    5. hely Szegedi Zita Karolina 8.b felk.: Klimaj Klára
    6. hely Szász Eszter 8.b felk.: Klimaj Klára
Környezetismeret          
2. évf. 10 fő 3. hely Káman Miléna 2.a felk.: Horváth Eleonóra
3. évf. 10 fő 1. hely Geszner Gréta 3.c felk.: Bozóné Leszkó Katalin
4. évf. 14 fő 2. hely Kiss Blanka 4.a felk.: Krett Attiláné
    3. hely Tenkei Tímea 4.a felk.: Krett Attiláné
    5. hely Ancsin Réka 4.c felk.: Krett Attiláné
    6. hely Varga Bence 4.c felk.: Krett Attiláné

 

 

 

ORSZÁGOS VERSENYEK 2013/2014


Bolyai anyanyelvi csapatverseny

12. hely 4.b felk.: Barnáné Szabó Márta  
A csapat tagjai: Gyulai Teodóra,    
  Horostyák Cintia,    
  Nagy Bálint,    
  Tuska Emese Csenge    
       
13. hely 8.b felk.: Klimaj Klára  
A csapat tagjai: Bálint Zoltán,    
  Kolarovszki Emese,    
  Krizsán Patrik,    
  Szelekovszky László    

Bolyai matematika csapatverseny

21. hely 7.c felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó  
A csapat tagjai: Szalai Blanka,    
  Telek József,    
  Török Tamás,    
  Tulkán Adél    

Zrínyi Ilona matematikaverseny

7. hely Borbély Emese 2.a felk.: Mézesné Tulkán Anikó
41. hely Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné

Jedlik Ányos fizikaverseny

3. hely Kovács Dániel 8.b felk.: Szántó Mihályné
4. kategóriás helyezés Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné

Orchidea – Pangea matematikaverseny 2. forduló

2. hely Török Tamás 7.c felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó

 

 

 

 

 


SPORTEREDMÉNYEK 2013/2014


Október 18. Diákolimpiai Körzeti Egyéni Atlétikai Verseny - Békéscsaba

III. korcsoport – fiú      
60 m-es síkfutás: Szivák Milán 1. hely  
magasugrás: Szarvas Ádám 2. hely  
  Szántó Simon 3. hely  
kislabdahajítás: Szántó Simon 1. hely  
III. korcsoport – leány      
600 m-es síkfutás: Tóth Gréta 3. hely  
IV. korcsoport – fiú      
magasugrás: Kónya Szabolcs 1. hely  
távolugrás: Kónya Szabolcs 1. hely  
300 m-es síkfutás: Kovács Dániel 2. hely  
1500 m-es síkfutás: Kovács Dániel 2. hely  
  Szelekovszky László 3. hely  
IV. korcsoport – leány      
súlylökés: Légrádi Réka 1. hely  
1500 m-es síkfutás: Farkas Laura 2. hely  
távolugrás: Kis Beáta 3. hely  

 

Diákolimpia – körzeti egyéni asztalitenisz verseny:

III-IV. korcsoport-fiú: 2. hely Gali Balázs 8.a
I-II. korcsoport-lány: 1. hely Ancsin Réka 4.c
  4. hely Kucsera Jázmin 3.b

 

Diákolimpia – körzeti asztalitenisz csapatverseny:

III-IV. korcsoport-fiú: 2. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Ált. Iskola
    Bereczki Bence és Gali Balázs
III-IV. korcsoport-lány: 1. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Ált. Iskola
    Tóth Gréta és Török Viktória

 

jan. 23. Játékos sportverseny – városi döntő

7. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola

 

jan. 25. Sakk Diákolimpia egyéni megyei döntő

I-III. korcsoport: 3. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Nagy Péter, Varga Roland, Tóth Gergő, Tóth Péter

 

jan. 30. Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntő – Orosháza

I-II. korcsoport 2. hely Ancsin Réka 4.c
III-IV. korcsoport 1. hely Török Viktória 8.a
    Tóth Gréta 6.b
Bejutottak az országos döntőbe! Gratulálunk!

 

febr. 4. Úszó diákolimpia megyei döntő - Békéscsaba

IV. korcsoport 100 m pillangó 1. hely Szelekovszky László
Az országos döntőbe jutott!
IV. korcsoport 100 m gyors 3. hely Szelekovszky László
III. korcsoport 100 m pillangó 3. hely Szabó Orsolya
III. korcsoport 100 m hát 2. hely Szabó Orsolya
    4. hely Farkas Noémi
II. korcsoport 4x50 m-es gyorsváltó 3. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Gyüre Noel,    
  Horváth Balázs,    
  Nagy Dominik,    
  Szabó János    
II. korcsoport 50 m hát - lány 1. hely Bartyik Bianka
II. korcsoport 50 m hát - fiú 2. hely Horváth Balázs
II. korcsoport 50 m gyors - fiú 4. hely Horváth Balázs
II. korcsoport 50 m mell - fiú 4. hely Nagy Dominik
I. korcsoport 50 m hát - fiú 4. hely Bartyik Andor
I. korcsoport 50 m gyors - fiú 4. hely Bartyik Andor

 

febr. 22. Megyei Sakk Diákolimpia

II. korcsoport 5. hely Tóth Péter 4.c

 

IV. korcsoportos fiú amatőr labdarúgás

04. 02. Békéscsaba – Városi Döntő
1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

04. 14. Gyula – Megyei Elődöntő

2. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

04. 25. Gyula – Megyei Döntő

5-6. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Morár Ferenc, Szelekovszky László, Bálint Zoltán,
  Bai Szilárd, Krizsán Péter, Gali Balázs,
  Szabadi Dávid, Knyihár Bálint, Simon Erik,
  Kovács Erik    

III. korcsoportos fiú labdarúgás

04. 03. Békéscsaba – Városi Döntő
1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

04. 14. Gyula – Megyei Elődöntő

1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

04. 25. Gyula – Megyei Döntő

1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Kindli Attila, Zsidek Milán, Jónás Tibor,
  Ivanyics Patrik, Avramucz Dániel, Valastyán Martin,
  Szivák Milán, Varga Tamás, Szántó Simon,
  Tolnai Milán, Péter Patrik, Kovács Dániel,
  Susánszki Péter, Litavecz Máté  

II. korcsoportos fiú labdarúgás

04. 02. Békéscsaba – Városi Döntő

2. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Sebők Vilmos, Horváth Áron, Tóth Péter,
  Kékegyi Márk, Mokos Olivér, Hanyecz Péter,
  Machlik Andor Barnabás, Orosz Botond, Ladnyik Péter,
  Szántó Zalán, Hankó Bence, Szarvas Károly,
  Faragó Csaba, Pribék Dávid, Nagy Dominik,
  Ancsin Réka    

I. korcsoportos fiú labdarúgás

04. 04. Békéscsaba – Városi Döntő
1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

04. 14. Gyula – Megyei Elődöntő

1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

04. 25. Gyula – Megyei Döntő

3. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Hankó Bence, Berényi Bence, Gyura Márk,
  Zahorán Dávid, Varga Roland, Tóth Marcell,
  Szabó Milán, Horostyák Róbert, Tóth Norbert,
  Makra Márk, Balázs Ádám  

III. korcsoportos fiú kosárlabda

04. 29. Mezőberény – Megyei Döntő

4. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
A csapat tagjai: Oláh Botond, Szarvas Ádám, Szojka Balázs,
  Kálmán Kristóf, Németh Dániel, Kozma Szabolcs,
  Zátonyi Dávid, Sári Tamás, Papp Szabolcs,
  Selmeczi Bálint, Csicsely Nándor  

 

 


A 2012/2013. TANÉV EREDMÉNYEI:



ISKOLAI VERSENYEK 2012/2013


Halloween-parti jelmezverseny

Tóth Ferenc

5. c 1. hely  
Lipták Vivien 5. b 2. hely  
Csüllög Dorina 5. a 3. hely  
Skorka Gergő 8. a különdíj  
       

Halloween-parti tökfaragó verseny

Süli Roland

5. c 1. hely  
Császár Dominik 7. a 2. hely  
Császár Dominik 7. a 2. hely  
Zahorán Pál 5. b 3. hely  
8. a   különdíj  
8. b   különdíj  

Titkos küldetés városismereti séta

Farkas Laura csapata 6. c 1. hely  
Lipták Vivien csapata 5. a 2. hely  
Sári Tamás csapata 5. b 2. hely  
Varga Tamás csapata 5. a 2. hely  

Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny

5-6. évfolyam      
Szamosvári Bence 6. c 1. hely  
Horváth Balázs 5. a 2. hely  
Tóth Ferenc 5. c 2. hely  
Bánszki Bea 6. b 3. hely  
       
7-8. évfolyam      
Skorka Marcell 8. a 1. hely  
Berki Benjámin 8. a 2. hely  
Eke Edina Mietta 7. b 3. hely  

Versmondó verseny

1-2. osztály      
Balog Szilvia 1. b 1. hely  
Balog Zalán 2. c 2. hely  

Krajnyák Fanni

2. a 3. hely  
Nagy Anna 1. b 3. hely  
       
3-4. osztály      
Szász Emese 3. b 1. hely  
Balogh László 3. a 2. hely  
Hegedűs Hédi 3. a 3. hely  
Sztankovánszki Ágnes 4. b 3. hely  
       
5-6. osztály      
Szamosvári Bence 6. b 1. hely  
Juhász Réka 6. c 2. hely  
Tóth Gréta 7. b 3. hely  
       
7-8. osztály      
Sztrehovszki Mihály 8. c 1. hely  
Gali Balázs 7. a 2. hely  
       

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam      

Horváth Balázs

5. a 1. hely  
Oláh Zsanett 5. a 2. hely  
Mucsi Klaudia 5. b 3. hely  
       
6. évfolyam      

Barta Zsuzsanna

6. a 1. hely  
Szamosvári Bence 6. c 2. hely  
Makra Vivien 6. b 3. hely  
       
7. évfolyam      

Gerebenits Alíz

7.b 1. hely  
Eke Edina Mietta 7.b 2. hely  
Bálint Zoltán 7.b 3. hely  
       
8. évfolyam      

Szűcs Attila

8.b 1. hely  
Bálint Lili 8.c 2. hely  
Orosz Máté 8.b 3. hely  

 


VÁROSI VERSENYEK 2012/2013


 

Bajtársi haditorna

Csapat:      
Bálint Zoltán 7.b 3. hely Barta Gábor
Morár Ferenc 7.b    
Szelekovszky László 7.b    
Csák Bence 8.b    
Csikós Gergő 8.b    
Szűcs Attila 8.b    

Európai autómentes nap rajzpályázat

3. osztály      
Klaukó Kincső 3. c 1. hely Kopanyicza Edit
Szél Miklós Tamás 3. c 3. hely Kopanyicza Edit
       
Ancsin Réka   különdíj Kopanyicza Edit
Csapatverseny 3. c 2. hely Kopanyicza Edit

„Azt hiszem, ő különleges” rajzpályázat

Bánszki Bea 6. b díjazott Tóth Győzőné Murvai Ilona
Szamosvári Bence 6. c   Tóth Győzőné Murvai Ilona
Eke Edina Mietta 7. b   Tóth Győzőné Murvai Ilona
Ancsin Réka 3. c közönségdíj Kopanyicza Edit
Tulkán Adél 6. c   Kopanyicza Edit

Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye

Szamosvári Bence 6. c 2. hely Popol Klári

Városi Közlekedési rajzpályázat

Hunyadi Gréta 3. c díjazott Kopanyicza Edit
       
Csoportos különdíj      
Fejes Luca 2. c csapata   Bernátné Valastyán Sylvia
Pusztai Nelli      
Szalai Milla      

Közlekedési verseny

Pilinszki Anikó 4. c 3. hely Barta Gábor
Kovács Dániel 7. b 3. hely Barta Gábor

Katasztrófavédelmi verseny

Kardos Gréta 8. b 3. hely Barta Gábor

József Attila versmondó verseny

1-2. évfolyam

     
Balogh Szilvia 1. b 1. hely Dusa Katalin
Balog Zalán 2 .c különdíj Bozóné Leszkó K.
       
7-8. évfolyam      
Sztrehovszki Mihály 8. c 3. hely Bordásné Mundrucz Csilla

Mesemondó verseny

Vas Hajnalka 1.b 3. hely Dusa Katalin

Rejtvényfejtő verseny

Petrovszki Hanna Kata

4. c 1. hely  
Farkas Laura 6 .c 1. hely  
Gerebenits Zóra 4.b 3. hely  

Könyvtárhasználati csapatverseny

Juhász Boglárka

6.c

3. hely Kelemen Erzsébet
Szamosvári Bence

6.c

   
Szűcs Attila 8.b    

Népdaléneklési csapatverseny

1-2. évf. szóló kategória      

Gedó Brigitta

1. a arany minősítés Bartáné Csete Zsuzsa
Nyetinszki Nóra 1. a ezüst minősítés Bartáné Csete Zsuzsa
       
3-4. évf. szóló kategória      

Vári Zsófia

3. c kiemelt arany minősítés Krett Attiláné
Vincze Rebeka Pálma 4. a arany minősítés Benedekné Fekete Gariella
Petrovszki Hanna Kata 4. c arany minősítés Hegedűsné Czanik Anita
Szél Laura 3. c ezüst minősítés Krett Attiláné
Gulyás Lili 4. c ezüst minősítés Hegedűsné Czanik Anita
       
5-6. évf. szóló kategória      

Tulkán Adél

6. c arany minősítés Greksza Attiláné
Barta Zsuzsanna 6. a arany minősítés Greksza Attiláné
Tuna Jázmin 5. a ezüst minősítés Greksza Attiláné
Tóth Gréta 5. b ezüst minősítés Greksza Attiláné
Varga Adrienn 5. b ezüst minősítés Greksza Attiláné
Harsányi Adrienn 6. a bronz minősítés Greksza Attiláné
       
Énekcsoportok kategória      

3. c osztály

  kiemelt arany minősítés Krett Attiláné
3. c osztály   arany minősítés Krett Attiláné
4. a osztály   arany minősítés Benedekné Fekete Gabriella
       

6. c osztály

  kiemelt arany minősítés Greksza Attiláné
5. b osztály   arany minősítés Greksza Attiláné
5. a osztály   bronz minősítés Greksza Attiláné
7. b – 7. c osztály   bronz minősítés Greksza Attiláné

XXXV. Gyermekrajz Kiállítás

Hunyadi Gréta

3. c díjazott Kopanyicza Edit
Szamosvári Bence 6. c díjazott Tóth Győzőné Murvai Ilona

Kerékpáros Iskola Kupa

Kolarovszki Zoltán

8. c 1. hely Barta Gábor
Bánszki Bea 6. b 2. hely Barta Gábor

LADIK médiavetélkedő

8.c osztály csapata   2. hely Bordásné Mundrucz Csilla
Bálint Lilla      
Gulyás Luca      
Hortobágyi Anett      
Orlai Zsófia      
Petrovszki Szonja      
.

 


MEGYEI VERSENYEK 2012/2013


Bolyai matematika csapatverseny

3. a osztály csapata   2. hely Kiszelyné Kór Márta
Baksay Réka      
Balogh László      
Farkas Zsombor      
Kiss Blanka      
       
5. c osztály csapata   2. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Nagy Dániel,      
Süli Roland      
Szél Péter      
Tóth Ferenc      
       
7. b osztály csapata   2. hely Szántó Mihályné
Kovács Dániel,      
Petőcz Péter      
Petőcz Richárd      
Tímár Marcell      
       
7. b osztály csapata   3. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Andrej Tamás      
Kónya Szabolcs      
Nyikó Máté      
Török Tamás      
       
5. b osztály csapata   4. hely Mahler Hajnalka
Avramucz Dániel      
Leszkó Márton Milán      
Mucsi Klaudia      
Nyeste Szabolcs Balázs      
       
7. a osztály csapata   4. hely Varga Tünde
Bácsfalvi Lilla Marietta      
Balogh Eszter      
Gali Balázs      
Gyüre Liliána      
       
3. c osztály csapata   5. hely Krett Attiláné
Hanyecz Péter      
Kékegyi Márk      
Szvarnasz Aténé      
Tóth Péter      
       
4. a osztály csapata   5. hely Mekis Andrásné
Böőr Péter      
Nagy Rebeka      
Nyemcsok Hanna      
Szabó Orsolya      
       
6. c osztály csapata   6. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Csenke Nándor      
Kovács Eszter      
Telek József      
Tulkán Adél      
       
Tanári fődíjat kapott Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
       

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

3. a osztály csapata   1. hely Asztalos Erzsébet

Baksay Réka

     
Balogh László      
Farkas Zsombor      
Kiss Blanka      
       
4. b osztály csapata   1. hely Rakonczai Terézia

Gerebenits Zóra

     
Dávid Kincső Csenge      
Morár Janka      
Sztankovánszki Ágnes      
       
3. c osztály csapata   3. hely Kopanyicza Edit
Horváth Áron      
Gémes Zsófia Anna      
Szél Miklós      
Vári Zsófia      
       
6. c osztály csapata   3. hely Popol Klára

Bencze Imola

     
Brazda Zsombor      
Kovács Eszter      
Szamosvári Bence      
       
7. a osztály csapata   3. hely Asztalos Erzsébet
Bácsfalvi Lilla Marietta      
Balogh Eszter      
Gali Balázs      
Gyüre Liliána      
       
3. b osztály csapata   4. hely Barnáné Szabó Márta
Gyulai Teodóra      
Horostyák Cintia      
Nagy Bálint      
Tuska Emese Csenge      
       
6. a osztály csapata   5. hely Bordásné Mundrucz Csilla
Bálint Antónia      
Barta Zsuzsanna      
Harsányi Adrienn      
Priskin Renáta      
       
7. b osztály csapata   6. hely Klimaj Klára
Eke Edina Mietta      
Szász Eszter      
Szegedi Zita Karolina      
Vincze Luca Sára      
       
8. b osztály csapata   6. hely Popol Klári
Kovács Orsolya      
Kárpáti Kitti      
Orosz Máté      
Szűcs Attila      

TELC angolverseny

7. évfolyam      
Balogh Eszter   1. hely Bozó Attila
Szász Eszter   4. hely Bozó Attila
Gali Balázs   5. hely Bozó Attila
Eke Edina Mietta   6. hely Bozó Attila
       
8. évfolyam      
Bálint Valentina Lilla   3. hely Böőr Imréné

Andrássy Gyula Gimnázium Horváth János tanulmányi verseny

angol      
Bálint Valentina Lilla 8. c 2. hely Böőr Imréné
Orosz Máté 8. b 6. hely Böőr Imréné
       
magyar      
Bálint Valentina Lilla 8. c 3. hely Bordásné Mundrucz Csilla

Andrássy Gyula Gimnázium blogíró verseny

Kiss Boglárka 6. b 2. hely Várai Zsuzsanna
Hegedűs Gábor 6. b 3. hely Várai Zsuzsanna

Varga Tamás matematikaverseny

Petőcz Richárd 7. b 2. hely Szántó Mihályné
Kovács Dániel 7. b 5. hely Szántó Mihályné

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Török Tamás

6.c 1. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Csenke Nándor 6.c 2. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Bánszki Beáta 6.b 3. hely Varga Tünde
Petőcz Péter 7.b 3. hely Szántó Mihályné
       
Csapatverseny      

Bánszki Bea

6.b 1. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Csenke Nándor 6.c   Varga Tünde
Török Tamás 6.c   Varga Tünde
       

Balogh Eszter

7.a 2. hely Varga Tünde
Petőcz Richárd 7.b   Szántó Mihályné
Tímár Marcell 7.b    
       

Angol csapatverseny

5-6. évfolyam      

Csicsely Nándor

  2. hely Pál Tamásné
Szarvas Ádám     Vidóné Tóth Ildikó
Farkas Laura      
Tulkán Adél      
       

Bálint Antónia

  4. hely Böőr Imréné
Lenkefi Sára     Bozó Attila
Pavlik Zsanett      
Varró Nóra      
       
7-8. évfolyam      

Bácsfalvi Lilla

  1. hely Böőr Imréné
Balogh Eszter     Bozó Attila
Bálint Lili      
Orosz Máté      

Kenguru matematikaverseny

5. évfolyam      

Csicsely Nándor

5.a 4. hely Olajosné Tóth Judit
Nagy Dániel 5.c 5. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
       
6. évfolyam      

Török Tamás

6.c 2. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Csenke Nándor 6.c 3. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Priskin Renáta 6.a 4. hely Dr. Olajosné Tóth Judit
       
7. évfolyam      

Petőcz Richárd

7.c 3. hely Szántó Mihályné
Balogh Eszter 7.a 6. hely Varga Tünde

Bartók Béla népdaléneklési verseny

Barta Zsuzsanna 6. a 1. hely Greksza Attiláné
Tulkán Adél 6. c 3. hely Greksza Attiláné

Technika verseny

Csapat      
Csák Bence 8. b 3. hely Barta Gábor
Orosz Máté 8. b    
Szűcs Attila 8. b    

Jedlik Ányos fizikaverseny

Petőcz Richárd 7. b 2. hely Szántó Mihályné

Meseíró pályázat

Bánszki Bea 6. b különdíj Várai Zsuzsanna

Kalmár László matematikaverseny

5. évfolyam      

Csicsely Nándor

5. a 1. hely Olajosné Tóth Judit
Mucsi Klaudia 5. b 2. hely Olajosné Tóth Judit
       
6. évfolyam      

Török Tamás

6. c 1. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Tulkán Adél 6. c 2. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Bánszki Beáta 6. b 3. hely Varga Tünde
       
7. évfolyam      

Petőcz Richárd

8. c 1. hely Szántó Mihályné
Kovács Daniel 8. c 5. hely Szántó Mihályné
Balogh Eszter 7. a 6. hely Varga Tünde
       
8. évfolyam      
Petrovszki Szonja 8. c 4. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó

NyelvÉsz anyanyelvi verseny

3. évfolyam      

Balogh László

3. a 2. hely Asztalos Erzsébet
Szél Miklós 3. c 3. hely Kopanyicza Edit
       
4. évfolyam      

Gerebenits Zóra

4. b 5. hely Rakonczai Terézi
Dávid Kincső 4. b 5. hely Rakonczai Terézia
       
5. évfolyam      

Avramucz Dániel

5. b 1. hely Kelemen Erzsébet
Szél Péter 5. c 6. hely Bordásné Mundrucz Csilla
       
7. évfolyam      

Eke Edina Mietta

7. b 3. hely Klimaj Klára
Gerebenits Alíz 7. b 6. hely Klimaj Klára
       
7. évfolyam      
Bálint Lilla 8. c 2. hely Bordásné Mundrucz Csilla

 

 

ORSZÁGOS VERSENYEK 2012/2013


Bolyai anyanyelvi csapatverseny

3. a csapata      

Baksay Réka

  2. helyezés Asztalos Erzsébet
Balogh László      
Farkas Zsombor      
Kis Blanka      
       
4. b csapata      

Dávid Kincső Csenge

  9. helyezés Rakonczai Terézia
Gerebenits Zóra      
Morár Janka      
Sztankovánszki Ágnes      
       
Tanári különdíj Asztalos Erzsébet

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Török Tamás

6. c 10. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó

Varga Tamás matematikaversen

Petőcz Richárd

7. c 3. hely Szántó Mihályné

 


SPORTEREDMÉNYEK 2012/2013


Diákolimpia – asztalitenisz amatőr körzeti döntő

2. korcsoport-lány      
Ancsin Réka 3. c 2. hely  
       
3. korcsoport-lány      
Bánszki Bea 6. b 2. hely  
Balogh Eszter 7. a 3. hely  
       
4. korcsoport-fiú      
Morár Ferenc 7. b 2. hely  

Diákolimpia - atlétika ügyességi csapatbajnokság

Csapat   6. hely  
Oláh Blanka 8. a    
Kardos Gréta 8. b    
Kovács Orsolya 8. b    
Petrovszki Nikolett 8. a    
Vura Barbara 8. b    

Diákolimpia - úszás megyei döntő

1. korcsoport-lány      
Bartyik Bianka 50 m hátúszás 1. hely  
Bartyik Bianka 50 m gyorsúszás 2. hely  
       
2. korcsoport-lány      
Szabó Orsolya Adél 50 m hátúszás 1. hely  
Farkas Noémi   3. hely  
Szabó Orsolya Adél 50 m mellúszás 3. hely  
Farkas Noémi 50 m gyorsúszás 5. hely  
       
4x50 m-es gyorsváltó   3. hely  

Farkas Noémi

     
Szabó Orsolya Adél      
Szlávik Zsófia      
Vincze Rebeka      
       
1. korcsoport-fiú      
Gyüre Noel 50 m hátúszás 4. hely  
Szántó Zalán   5. hely  
Horváth Balázs   6. hely  
       
Nagy Dominik 50 m gyorsúszás 5. hely  
Horváth Balázs   5. hely  
Gyüre Noel   6. hely  
       
Nagy Dominik 50 m mellúszás 5. hely  
       
4. korcsoport-fiú      
Szelekovszky László 100 m gyorsúszás 6. hely  
       
Kőváry Dániel 100 m gyorsúszás 4. hely  
       
Szelekovszky László 100 m pillangóúszás 2. hely  
       
4x50 m-es gyorsváltó   2. hely  

Kőváry Dániel

     
Petőcz Richárd      
Petőcz Richárd      
Szelekovszky László      

Diákolimpia - sakk megyei döntő

III-IV. korcsoportos csapat      
Sarusi Ákos   5. hely  
Horváth Balázs      
Ottlakán Péter      
Szél Miklós      
       
Egyéni verseny      
1. korcsoport      
Tóth Gergő   5. hely  
       
3. korcsoport      
Ottlakán Péter   3. hely  

Diákolimpia - kosárlabda városi döntő

III. korcsoportos csapat      
Szarvas Ádám   3. hely  
Horostyák Zsolt      
Szántó Simon      
Mucsi Klaudia      
Sári Tamás      
Andrej Gergő      
Oláh Botond      
Csicsely Nándor      
Csenke Nándor      
Román Szabolcs      

Diákolimpia - labdarúgás városi döntő

I. korcsoportos csapat 3. hely  

Berényi Bence

     
Hankó Bence      
Ladnyik Péter      
Lenkefi Soma      
Nagy Dominik      
Orosz Botond      
Szántó Zalán      
Szarvas Károly      
Vadi Olivér      
Varga Roland      
Zakocs Ákos      
       
       
II. korcsoportos csapat 2. hely  

Dávid Donát

     
Faragó Csaba      
Gazsó Bence      
Jónás Tibor      
Kindli Attila      
Kovács Dániel      
Litavecz Máté      
Machlik Barnabás      
Mokos Olivér      
Tóth Péter      
Susánszki Péter      
Zsidek Milán      
       
III. korcsoportos csapat   3. hely  

Andrej Gergő

     
Avramucz Dániel      
Babcsák Balázs      
Hegedűs Tamás      
Kovács Dániel      
Kovács Erik      
Péter Patrik      
Répási Balázs      
Sebők Milán      
Tolnai Milán      
Valastyán Martin      
Varga Tamás      

Diákolimpia - úszás országos döntő

1. korcsoport 50 m-es leány hátúszás    
Bartyik Bianka 3. b 15. hely  
       
2. korcsoport 50 m-es leány hátúszás    
Szabó Orsolya 3. b 16. hely  

Diákolimpia - röplabda megyei döntő

III. korcsoportos lány csapat 1. hely  

Boskó Ágnes

     
Boskó Lili      
Bánszki Bea      
Jantyik Nóra      
Juhász Réka      
Nagy Rebeka      
Szalai Blanka      
Tatár Gréta      
Tóth Fanni      
       
IV. korcsoportos lány csapat 1. hely  

Godó Panna

     
Hortobágyi Anett      
Kardos Gréta      
Kovács Orsolya      
Nagy Barbara      
Nika Borbála      
Oláh Blanka      
Petrovszki Nikolett      
Sóti Sára      
Szántó Száva      
Szóró Johanna      
Varga Alexandra      
Vura Barbara      

Diákolimpia - taekwon-do országos döntő

47 kg    
Szivák Kyra 8. b 2. hely  
       
45 kg    
Szivák Milán 5. c 3. hely  

Diákolimpia - cselgáncs regionális döntő

45 kg    
Szojka Balázs 5. b 3. hely  

Diákolimpia - mezei futóverseny megyei döntő

I. korcsoportos lány csapat 5. hely  

Bartyik Bianka

     
Hunyadi Gréta      
Krajnyák Fanni      
Veres Katalin      
       
egyéni verseny      
Hunyadi Gréta   2. hely  
       
I. korcsoportos fiú csapat 4. hely  

Balázs Ádám

     
Hankó Bence      
Nagy Dominik      
Orosz Botond      
Szántó Zalán      
       
egyéni verseny      
Orosz Botond   4. hely  
       
II. korcsoportos fiú csapat 5. hely  

Jónás Tibor

     
Machlik Barnabás      
Mokos Olivér      
Papp Szabolcs      
Zsidek Milán      
       
III. korcsoportos fiú csapat 2. hely  

Avramucz Dániel

     
Hegedűs Tamás      
Kovács Dániel      
Péter Patrik      
Szántó Simon      
       
egyéni verseny      
Kovács Dániel   4. hely  
       
IV. korcsoportos lány csapat 4. hely  

Godó Panna

     
Szántó Száva      
Szloszjár Vivien      
Vura Barbara      
       
egyéni verseny      
Godó Panna   9. hely  

Diákolimpia - labdarúgás amatőr fiú városi döntő

IV. korcsoportos csapat   4. hely  

Balogh János

     
Bereczki Bence      
Gali Balázs      
Hévizi László      
Kolarovszki Zoltán      
Krizsán Péter      
Kurtucz Máté      
Markovic Stanko      
Morár Ferenc      
Rakonczás Péter      
Skorka Gergő      
Skorka Marcell      

Diákolimpia - mezei futó országos döntő

III. korcsoportos csapat   23. hely  

Avramucz Dániel

     
Kovács Dániel      
Péter Patrik      
Szántó Simon      
Varga Tamás      
       
egyéni verseny      
Kovács Dániel   13. hely  

 



A 2011/2012. TANÉV EREDMÉNYEI:



ISKOLAI VERSENYEK 2011/2012


Matematika

5. osztály

     
Bánszki Bea 5. b 1. hely  
Török Tamás 5. c 2. hely  
Makra Vivien 5. b 3. hely  
Tulkán Adél 5. c 3. hely  
       
6. osztály      
Petőcz Richárd 6. b 1. hely  
Balogh Eszter 6. a 2. hely  
Gali Balázs 6. a 3. hely  
       
7. osztály      
Skorka Marcell 7. a 1. hely  
Petrovszki Szonja 7. c 2. hely  
Bálint Valentina Lilla 7. c 3. hely  
       
8. osztály      
Zuba Péter 8. b 1. hely  
Kovács Fanni 8. c 2. hely  
Krett Attila 8. b 3. hely  
Zsótér Emese 8. c 3. hely  

Magyar

7. osztály      
Bálint Valentina Lilla 7. c 1. hely  
Berki Benjámin 7. a 2. hely  
Gojdár Ákos 7. a 3. hely  
       

Angol

7. osztály      
Bálint Valentina Lilla 7. c 1. hely  
Orosz Máté 7. b 2. hely  
Berki Benjámin 7. a 3. hely  
       
8. osztály      
Szikora Fruzsina 8. b 1. hely  
Gábriel Anna 8. b 2. hely  
Bakos Gerda 8. c 3. hely  
       

Biológia

7. osztály      
Szűcs Attila 7. b 1. hely  
Petrovszki Szonja 7. c 2. hely  
Hortobágyi Zsanett 7. a 3. hely  
Csík Gábor 7. a 3. hely  
       
8. osztály      
Szikora Fruzsina 8. b 1. hely  
Laurinyecz Adriána 8. b 2. hely  
Krett Attila 8. b 3. hely  
Mazán Réka 8. b 3. hely  

Fizika

7. osztály      
Csík Gábor 7. a 1. hely  
Szűcs Attila 7. b 2. hely  
Kovács Orsolya 7. b 3. hely  
       
8. osztály      
Krett Attila 8. b 1. hely  
Farkas Dávid 8. b 2. hely  
Laurinyecz Adriána 8. b 3. hely  
Licska Péter 8. c 3. hely  

Földrajz

7. osztály      
Orosz Máté 7. b 1. hely  
Kárpáti Kitti 7. b 2. hely  
Sipiczki Anikó 7. a 3. hely  
       
8. osztály      
Licska Péter 8. c 1. hely  
Szikora Fruzsina 8. b 2. hely  
Adamik Ádám 8. b 3. hely  
Hegedűs Imre 8. c 3. hely  

Kémia

7. osztály      
Laurinyecz Máté 7. c 1. hely  
Csík Gábor 7. a 2. hely  
Bálint Valentina Lilla 7. c 3. hely  
Orosz Máté 7. b 3. hely  
       
8. osztály      
Farkas Dávid 8. b 1. hely  
Krett Attila 8. b 2. hely  
Cziráki Dorottya 8. b 3. hely  

Történelem

7. osztály      
Szűcs Attila 7. b 1. hely  
Orosz Máté 7. b 2. hely  
Kovács Orsolya 7. b 3. hely  
       
8. osztály      
Hegedűs Imre 8. c 1. hely  
Krett Attila 8. b 2. hely  
Farkas Dávid 8. b 3. hely  

Helyesírási verseny

5. osztály      
Makra Vivien 5. b 1. hely  
Farkas Laura 5. c 2. hely  
Priskin Renáta 5. a 3. hely  
       
6. osztály      
Gerebenits Alíz 6. b 1. hely  
Eke Edina Mietta 6. b 2. hely  
Gali Balázs 6. a 3. hely  
       
7. osztály      
Szűcs Attila 7. b 1. hely  
Szilágyi Petra 7. c 2. hely  
Kovács Orsolya 7. b 3. hely  
       
8. osztály      
Griecs Melani 8. c 1. hely  
Bakos Gerda 8. c 2. hely  
Szikora Fruzsina 8. b 3. hely  

Mesemondó verseny

1. osztály      
Nagy Dominik 1. a 1. hely  
Szántó Zalán 1. c 2. hely  
Kurtucz Milán 1. b 3. hely  
       
2-3. osztály      
Vincze Rebeka 3. a 1. hely  

Széll Boglárka

3. b 2. hely  
Vári Zsófia 2. c 3. hely  
Szász Emese 2. b 3. hely  
       
4. osztály      
Lenkefi Sára 4. b 1. hely  
Tóth Gréta 4. b 2. hely  
Klaukó Csenge 4. a 3. hely  
       

Versmondó verseny

1-2. osztály      
Balogh László 2. a 1. hely  
Szász Emese 2. b 2. hely  
Csüllög Benedek 1. c 3. hely  
       
3-4. osztály      
Lenkefi Sára Boglárka 4. b 1. hely  
Tóth Ferenc 4. c 2. hely  
Szabó Orsolya 3. a 3. hely  
       
       
5-6. osztály      
Gali Balázs 6. a 1. hely  
Varró Nóra 5. b 2. hely  
Pribelszki Panna Ildikó 5. c 3. hely  
Machlik Orsolya 6. b 3. hely  
       
7-8. osztály      
Pribojszki Hédi 8. b 1. hely  
       

Kazinczy Szép Magyar Beszéd Versenye

5-6. osztály      
Juhász Boglárka 5. c 1. hely  
Eke Edina Mietta 6. b 2. hely  
       
7-8. osztály      
Bálint Valentina Lilla 8. c 1. hely  
Nemes Nikolett 8. c 2. hely  
 

VÁROSI VERSENYEK 2011/2012


Európai Autómentes nap rajzpályázat:

Klaukó Kincső 3.c 1. hely Kopanyicza Edit
Szél Miklós Tamás 3.c 3. hely  
Ancsin Réka 3.c különdíj  
       
Csapat   2. hely  

MEGYEI VERSENYEK 2011/2012


TELC megyei angolverseny:

7. évfolyam:      
Bálint Lili 7.c 1. hely Böőr Imréné
       
8. évfolyam:      
Mazán Réka 8.b 2. hely Hagymási Edit
Pribojszki Hédi 8.b 3. hely Hagymási Edit
Farkas Dávid 8.b 4. hely Hagymási Edit

Angol

Cziráki Dorottya 8.b 2. hely Hagymási Edit
Farkas Dávid 8.b 4. hely Hagymási Edit
Bakos Gerda 8.b 10. hely Vidóné Tóth Ildikó

Matematika

Griecs Melani 8.c 3. hely Szántó Mihályné
 

Magyar

Griecs Melani 8.c 1. hely Klimaj Klára

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny:

A csapat tagjai: 6.b 1. hely Klimaj Klára
Bálint Zoltán      
Kolarovszki Emese      
Krizsán Patrik      
Szelekovszky László      
       
A csapat tagjai: 5.a 2. hely Bordásné Mundrucz Csilla
Bálint Antónia      
Barta Zsuzsanna      
Harsányi Adrienn      
Priskin Renáta      
       
A csapat tagjai: 4.a 3. hely Horváth Eleonóra
Horváth Balázs      
Csüllög Dorina      
Klaukó Csenge      
Oláh Zsanett      
       
A csapat tagjai: 3.b 5. hely Rakonczai Terézia
Gerebenits Zóra      
Morár Janka      
Sztankovánszki Ágnes      
Veres Richárd      
       
A csapat tagjai: 6.a 6. hely Asztalos Erzsébet
Balogh Eszter      
Bácsfalvi Lilla      
Gali Balázs      
Gyüre Liliána      
       
A csapat tagjai: 5.c 6. hely Popol Klári
Farkas Laura      
Juhász Boglárka      
Pelbárt Kitti      
Tulkán Adél      

Bolyai megyei matematika csapatverseny

A csapat tagjai: 5.b 2. hely Varga Tünde
Bánszki Bea      
Hegedűs Gábor      
Makra Vivien      
Sári Dominik Ábel      
       
A csapat tagjai: 4.c 3. hely Samu Józsefné
Nagy Dániel      
Süli Roland      
Szél Péter      
Szivák Milán      
       
A csapat tagjai: 4.b 5. hely Dusa Katalin
Avramucz Dániel      
Leszkó Márton      
Mucsi Klaudia      
Nyeste Szabolcs      
       
A csapat tagjai: 6.a 5. hely Varga Tünde
Bácsfalvi Lilla      
Balogh Eszter      
Gali Balázs      
Gyüre Liliána      
       
A csapat tagjai: 7.c 6. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
Bálint Lilla      
Bernát Blanka      
Nika Borbála      
Petrovszki Szonja      
       
A csapat tagjai: 6.b 6. hely Szántó Mihályné
Bálint Zoltán      
Morár Ferenc      
Szegedi Zita      
Szelekovszky László      

ORSZÁGOS VERSENYEK 2011/2012


 


SPORTEREDMÉNYEK 2011/2012


Asztalitenisz körzeti döntő

III. korcsoport:      
Török Viktória 6.a 2. hely  
Bánszki Bea 5.b 4. hely  
Morár Ferenc 6.b 1. hely  
IV. korcsoport:      
Zuba Péter 8.b 1. hely