Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

Eseménynaptár

  • okt
    26
    „Átmenet az óvodából az iskolába” - szülői fórum a leendő és a jelenlegi elsős tanítványaink szüleinek
  • okt
    27
    DÖK rendezvény: Halloween parti
  • okt
    27
    Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
  • okt 30
    -
    nov 03
    Őszi szünet
  • nov
    06
    Az őszi szünet utáni első tanítási nap

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2013/14

  • Iskolai

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye

    5-6. évf.:

    1. Juhász Réka 6.b  
      2. Szilágyi Léda 5.c  
      3. Sztankovánszki Ágnes 5.b  
    dicséretet kapott Kiss Vivien 5.a  
           
    7-8. évf.: 1. Szamosvári Bence 7.c  
      2. Szegedi Zita Karrolina 8.b  
      3. Vincze Luca Sára 8.b  

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    5. évfolyam:

    1. Gerebenits Zóra 5.b  
      2. Juhász György 5.a  
      3. Sztankovánszki Ágnes 5.b  
           
    6. évfolyam: 1. Oláh Zsanett

    6.a

     
      2. Horváth Balázs 6.a  
      3. Mucsi Klaudia 6.b  
           
    7. évfolyam: 1. Makra Vivien 7.b  
      2. Farkas Laura 7.c  
      3. Barta Zsuzsanna 7.a  
           
    8. évfolyam: 1. Gerebenits Alíz 8.b  
      2. Eke Edina Mietta 8.b  
      3. Bácsfalvi Lilla 8.a  

    Keresztrejtvényfejtő verseny

    3-4. évfolyam:

    1. hely Balogh László 4.a
    54 induló 2. hely Asztalos Máté 4.c
      3. hely Tomka Nikolett 4.a
           
    5-6. évfolyam: 1. hely

    Mucsi Klaudia

    6.b
    19 induló 2. hely Bozó Balázs 6.a
      3. hely Lehoczki Noémi 6.b
           
    7-8. évfolyam: 1. hely Barta Zsuzsanna 7.a
    12 induló 2. hely Tóth Tekla 8.b
      3. hely Priskin Renáta 7.a
  • Városi

    Csabai kolbászfesztivál

    •  A Csabai Kolbászfesztivál keretén belül ifjúsági kolbászgyúró versenyt rendeztek.

    Ezen 5 csapatunk indult:

    5.a, 6.a, 7.a, 8.b és 8.b-8.c vegyes csapata. Jól érezték magukat a gyerekek és a felnőttek is.

    Szép siker is született:

    - 1. hely 5.a osztály csapata. Felkészítő: Hagymási Edit

    - 5.a osztály 2 balkezes böllérek csapata a Kolbászklub különdíját kapta. Felkészítő: Hagymási Edit

    - 8.b osztály Kolbász Királyok csapata a Körösök Völgye Natúrpark különdíját kapta. Felk.: Barta Gábor

     

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye :

    5-6. évf.:

    1. hely Juhász Réka 6.b  
    7-8. évf.: 2. hely Szamosvári Bence 7.c  

    Gyermekrajz Pályázat díjazottjai :

    Papp Tibor

    3.b felk.: Szászné Novák Krisztina  
    Ancsin Réka 4.c felk.: Kopanyicza Edit  
    4.c osztály rajza   felk.: Kopanyicza Edit  
    Sári Tamás 6.b felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
    Farkas Laura 7.c felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
    Szamosvári Bence 7.c felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
    8.c csoportja:   felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona  
      Légrádi Réka, Rajtár Jázmin, Kis Beáta, Megyeri Dániel

    Keresztrejtvényfejtő verseny :

    3-4. évf.:

    2. hely Asztalos Máté 4.c
      3. hely Balogh László 4.a
    5-6. évf.: 2. hely Bozó Balázs 6.a
    7-8. évf.: 3. hely Barta Zsuzsanna 7.a

    Könyvtárhasználati vetélkedő :

    1. hely

    Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Tóth Ferenc 6.c , Juhász Boglárka és Szamosvári Bence 7.c
    felk.: Kelemen Erzsébet  

    Mesemondóverseny:

    3. hely

    Kiss Petra 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita

    Versmondóverseny:

    3. hely

    Gali Balázs 8.a felk.: Asztalos Erzsébet
    különdíj Balogh Szilvia 2.b felk.: Dusa Katalin
    különdíj Ancsin Réka 4.c felk.: Kopanyicza Edit

    Népdaléneklési verseny :

    1-2. évf.

    szóló kategória    
    arany minősítés Nyetinszki Nóra 2.a felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
    arany minősítés Gedó Brigitta 2.a felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
    3-4. évf. szóló kategória    
    kiemelt arany minősítés Szél Laura Kamilla 4.c felk.: Krett Attiláné
    arany minősítés Szvarnasz Aténé 4.c felk.: Krett Attiláné
    arany minősítés Vári Zsófia 4.c felk.: Krett Attiláné

     

    Csoportos kategória    
    arany minősítés 2.a osztály csoportja   felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
    arany minősítés 4.c osztály kiskórusa   felk.: Krett Attiláné
    arany minősítés 4.c osztály 9 fős csoportja   felk.: Krett Attiláné
    5-6. évf. szóló kategória    
    arany minősítés Tóth Gréta 6.b felk.: Greksza Attiláné

    7-8. évf.

    szóló kategória    
    kiemelt arany minősítés Barta Zsuzsanna 7.a felk.: Greksza Attiláné
    arany minősítés Tulkán Adél 7.c felk.: Greksza Attiláné
      énekegyüttes kategória    
    kiemelt arany minősítés 7.a és 7.c tercett   felk.: Greksza Attiláné
      Barta Zsuzsanna, Harsányi Adrienn, Tulkán Adél
    arany minősítés 7.c osztály csoportja   felk: Greksza Attiláné

    Angol verseny:

    5. évfolyam 2. hely Gerebenits Zóra felk.: Pál Tamásné
      3. hely Gábriel Katinka felk.: Hagymási Edit
    6. évfolyam 1. hely Mucsi Klaudia felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      6. hely Horváth Balázs felk.: Pál Tamásné
    7. évfolyam 2. hely Juhász Boglárka felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      3. hely Farkas Laura felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    8. évfolyam 2. hely Gerebenits Aliz felk.: Bozó Attila
      5. hely Petőcz Péter felk.: Bozó Attila
  • Megyei

    Bolyai matematika csapatverseny

    7. c osztály csapata

      1. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    Szalai Blanka      
    Telek József      
    Török Tamás      
    Tulkán Adél      

    Bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk!

           
    8. b osztály csapata   2. hely Szántó Mihályné
    Kovács Dániel      
    Petőcz Péter      
    Petőcz Richárd      
    Tímár Marcell      
           
    8. a osztály csapata   3. hely Varga Tünde
    Bácsfalvi Lilla Marietta      
    Balogh Eszter      
    Gali Balázs      
    Gyüre Liliána      
           
    7. b osztály csapata   4. hely Varga Tünde
    Kiss Boglárka      
    Makra Vivien      
    Sári Dominik Ábel      
    Varró Nóra      
           
    3. b osztály csapata   5. hely Fehértemplomi Győzőné
    Asztalos Berta      
    Bencsik Boglárka Csenge      
    Kucsera Jázmin      
    Simon Zsolt      
           
    4. c osztály csapata   5. hely Krett Attiláné
    Hanyecz Péter      
    Kékegyi Márk      
    Szél Miklós      
    Tóth Péter      
           
    7. c osztály csapata   6. hely Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    Farkas Bence      
    Farkas Laura      
    Giricz Anett      
    Szazák Panna      

    Mesék és mondák Mátyás királyról

    A „Mesék és mondák Mátyás királyról” c. rajzpályázatra küldték be tanulóink munkáit a felkészítők . 20 tanulónk munkáját állították ki.

    Közülük díjazott lett:      
    Balogh Szilvia 2. b   felk.: Dusa Katalin

    Mátyás király haditorna

    A fürjesi laktanyában a XII. Mátyás király haditornán vett részt iskolánk csapata. Nagyon szép eredményt, 2. helyezést értek el.

    A csapat tagjai:      
    Kónya Szabolcs 7.c Bálint Zoltán 8.b
    Telek József 7.c Morár Ferenc 8.b
    Török Tamás 7.c Szelekovszky László 8.b
    felkészítő: Barta Gábor      

    Rajzpályázat

    Az Endrőd és Vidéke Takarékszövetkezet által meghirdetett rajzpályázaton

    díjazott Farkas Laura 7.c felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona
    arany fokozat Fejes Réka 4.c felk.: Kopanyicza Edit

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

     
    1. hely 4.b felk.: Barnáné Szabó Márta
    A csapat tagjai:

    Gyulai Teodóra,

       
      Horostyák Cintia,    
      Nagy Bálint,    
      Tuska Emese Csenge    
    1. hely 8.b felk.: Klimaj Klára
    A csapat tagjai: Bálint Zoltán,    
      Kolarovszki Emese,    
      Krizsán Patrik,    
      Szelekovszky László    
    4. hely 4.a felk.: Asztalos Erzsébet
    A csapat tagjai:

    Baksay Réka,

       
      Balogh László,    
      Kiss Blanka,    
      Pálfi Petra Anikó    
    4. hely 5.a felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    A csapat tagjai:

    Jantyik Nóra Kitti,

       
      Juhász György Gergő,    
      Nagy Rebeka,    
      Szelekovszky Balázs    
    4. hely 8.b felk.: Klimaj Klára
    A csapat tagjai:

    Eke Edina Mietta,

       
      Szász Eszter,    
      Szegedi Zita Karolina,    
      Vincze Luca Sára    
    5. hely 7.c felk.: Asztalos Erzsébet
    A csapat tagjai:

    Farkas Laura Katalin,

       
      Juhász Boglárka Ágnes,    
      Pelbárt Kitti,    
      Tulkán Adél    
    6. hely 5.b felk.: Egriné Szarvas Edit
    A csapat tagjai:

    Dávid Kincső,

       
      Gerebenits Zóra,    
      Morár Janka,    
      Sztankovánszki Ágnes    

    TELC megyei angolverseny

    7. évf.

    1. Farkas Laura

    7.c felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      2. Varró Nóra 7.b felk.: Bozó Attila
      3. Boskó Lili 7.a felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      6. Makra Vivien 7.b felk: Bozó Attila
           
    8. évf.

    3. Gali Balázs

    8.a

    felk.: Bozó Attila
      4. Tímár Marcell 8.b felk.: Bozó Attila
      6. Balogh Eszter 8.a felk.: Bozó Attila

    Horváth János angol tanulmányi verseny

    8 tanulónkat hívták meg az eredményhirdetésre:

    4. hely Petőcz Péter 8.b
    7. hely Kovács Dániel 8.b
    8. hely Gali Balázs 8.a
    9. hely Tímár Marcell 8.b
    10. hely Balogh Eszter 8.a
    11. hely Eke Edina 8.b
      Gerebenits Alíz 8.b
      Szelekovsky László 8.b
    Felkészítőjük: Bozó Attila  

    Horváth János matematika tanulmányi verseny

    2. hely

    Petőcz Richárd

    8.b felk.: Szántó Mihályné
    4. hely Balogh Eszter 8.a felk.: Varga Tünde
      Kovács Dániel 8.b felk.: Szántó Mihályné
    5. hely Gali Balázs 8.a felk: Varga Tünde

    A Körösök Völgye Natúrpark látogatóközpont karácsonyi rajzpályázata leghangulatosabb rajz kategória

    Hunyadi Gréta 4.c díjazott felk.: Kopanyicza Edit

     

    Megyei angol csapatverseny

    7-8. évfolyam    
    1. hely - a csapat tagjai: Farkas Laura 7.c
      Tulkán Adél 7.c
      Bácsfalvi Lilla 8.a
      Balogh Eszter 8.a
    2. hely – a csapat tagjai: Makra Vivien 7.b
      Varró Nóra 7.b
      Gerebenits Alíz 8.b
      Szegedi Zita 8.b
    6. hely – a csapat tagjai: Juhász Boglárka 7.c
      Molnár Boglárka 7.c
      Rajtár Jázmin 8.c
      Csiaki Dorottya 8.c

     

    Varga Tamás matematikaverseny megyei döntő

    1. hely

    Petőcz Richárd

    8.b
    2. hely Török Tamás 7.c
    3. hely Szalai Blanka 7.c
    6. hely Kovács Eszter 7.c

     

    Megyei - Zrínyi matematikaverseny eredményei:

    2. évf.

     

       
    egyéni 1. Borbély Emese 2.a felk: Mézesné Tulkán Anikó
    csapat 1. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
    a csapat tagjai: Borbély Emese, Nagy Péter, Varga Roland
           

    6. évf.

     

       
    egyéni 4. Csicsely Nándor 6.a felk: Olajosné Tóth Judit
    csapat 2. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
    a csapat tagjai: Csicsely Nándor, Csüllög Dorina, Klaukó Csenge
           

    7. évf.

     

       
    egyéni 6. Török Tamás 7.c felk: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    csapat 2. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
    a csapat tagjai: Giricz Anett, Török Tamás, Tulkán Adél
           

    8. évf.

     

       
    egyéni 1. Petőcz Richárd 8.b felk: Szántó Mihályné
    csapat 2. helyezés Petőfi Utcai Általános Iskola  
    a csapat tagjai: Balogh Eszter, Kovács Dániel,

    Petőcz Richárd

    Bolyai természettudományi csapatverseny:

    6. hely

    8. a

       
    a csapat tagjai: Balogh Eszter, Bácsfalvi Lilla, Gyüre Liliána, Gali Balázs
    Felkészítők: Barta Gábor, Lakatos Edit, Mahler Hajnalka, dr. Domokosné Megyesi Éva

    Kalmár László matematikaverseny:

    6. évfolyam

    4. hely Csicsely Nándor 6.a felk.: Olajosné Tóth Judit
    5. hely Csüllög Dorina 6.a felk.: Olajosné Tóth Judit
    7. évfolyam    
    3. hely Török Tamás 7.c felk.: dr. Binszkiné L.I .
    6. hely Tulkán Adél 7.c felk.: dr. Binszkiné L.I .
    8. évfolyam    
    3. hely Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné
    4. hely Balogh Eszter 8.a felk.: Varga Tünde

    Hevesy György kémiaverseny :

    7. évf.

     

       
    3. hely Barta Zsuzsanna 7.a  
    5. hely Sári Dominik 7.b  
    8. évf.      
    4. hely Mladonyiczki Béla 8.c  

    Technika és életvitel verseny megyei döntő :

    2. helyezés

    a 7.a osztályos lányok csapata

     
      Barta Zsuzsanna Szombati Viktória,

    Harsányi Adrienn

    3. helyezés a 7.c osztályos fiúk csapata  
      Kónya Szabolcs, Andrej Tamás,  Török Tamás
    Felkészítő: Barta Gábor    

    VI. Bartók Béla népdaléneklési verseny :

    Iskolánkat a következő tanulók képviselték:

     
    Nyemcsok Hanna, Vincze Rebeka, Gulyás Lili,

    Petrovszki Hanna,

    Varga Adrienn, Barta Zsuzsanna, Tulkán Adél  
    5-6. évf. 2. hely Varga Adrienn 6.b
    7-8. évf. 2. hely Barta Zsuzsanna 7.a
    Felkészítő : Greksza Attiláné    

    NyelvÉsz anyanyelvi verseny :

    1. évf.:

    1. Kis Kornél 1.c felk.: Hegedűsné Czanik A.
      4. Nagy László 1.c

    felk.: Hegedűsné Czanik A.

    4. évf.: 5. Balogh László 4.a felk.: Aszatalos Erzsébet
      6. Szél Miklós Tamás 4.c felk.: Kopanyicza Edit
    5. évf.: 6. Gerebenits Zóra 5.b felk.: Egriné Szarvas Edit
    6. évf.: 2. Horváth Balázs 6.a felk.: Várai Zsuzsanna
      3. Mucsi Klaudia 6.b felk.: Egriné Szarvas Edit
    8. évf.: 3. Eke Edina Mietta 8.b felk.: Klimaj Klára
      4. Gerebenits Alíz 8.b felk.: Klimaj Klára

    Közlekedési rajzpályázat :

    Fejes Réka

    4.c

    különdíj felk.: Kopanyicza Edit
    Baksay Réka 4.a különdíj felk.: Asztalos Erzsébet

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny :

    2. hely

    Gerebenits Zóra

    5.b felk.: Egriné Szarvas Edit
    6. hely Gerebenits Alíz 8.b felk.: Klimaj Klára

    Kenguru matematikaverseny :

    1. hely

    Török Tamás 7.c felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz I.
    2. hely Borbély Emese 2.a

    felk.. Mézesné Tulkán Anikó

    2. hely Tulkán Adél 7.c felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz I.
    3. hely Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné
    4. hely Barta Zsuzsanna 7.a felk.: Olajosné Tóth Judit
    5. hely Nagy Péter 2.a felk.. Mézesné Tulkán Anikó
    5. hely Balogh Eszter 8.a felk.: Varga Tünde
    6. hely Szél Miklós Tamás 4.c felk.: Krett Attiláné

    Teleki Pál földrajzverseny :

    2. hely

    Barta Zsuzsanna

    7.a felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó

    Öveges József fizikaverseny :

    1. hely

    Kovács Dániel

    8.b felk.: Szántó Mihályné
    1. hely Mladonyiczki Béla 8.a felk.: Barta Gábor

    Tudásbajnokság :

    Matematika

             
    1. évf. 5 fő 1. hely Kiss Kornél 1.c felk.: Bálint Zoltánné
    2. évf. 27 fő 3. hely Varga Roland 2.a felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    3. évf. 19 fő 3. hely Kucsera Jázmin 3.b felk.: Fehértemplomi Győzőné
        6. hely Asztalos Berta 3.b felk.: Fehértemplomi Győzőné
    Anyanyelv          
    1. évf. 7 fő 1. hely Kiss Kornél 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
        2. hely Baksay Janka 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
        3. hely Kiss Petra 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
        4. hely Nagy Máté 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
        5. hely Nagy László 1.c felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    2. évf. 26 fő 3. hely Borbély Emese 2.a felk.: Horváth Eleonóra
        5. hely Szabó Milán 2.a felk.: Horváth Eleonóra
    3. évf. 33 fő 6. hely Asztalos Berta 3.b felk.: Szászné Novák Krisztina
    4. évf. 31 fő 3. hely Kiss Blanka 4.a felk.: Asztalos Erzsébet
        4. hely Balogh László 4.a felk.: Asztalos Erzsébet
    8. évf. 7 fő 1. hely Gerebenits Alíz 8.b felk.: Klimaj Klára
        4. hely Vincze Luca Sára 8.b felk.: Klimaj Klára
        5. hely Szegedi Zita Karolina 8.b felk.: Klimaj Klára
        6. hely Szász Eszter 8.b felk.: Klimaj Klára
    Környezetismeret          
    2. évf. 10 fő 3. hely Káman Miléna 2.a felk.: Horváth Eleonóra
    3. évf. 10 fő 1. hely Geszner Gréta 3.c felk.: Bozóné Leszkó Katalin
    4. évf. 14 fő 2. hely Kiss Blanka 4.a felk.: Krett Attiláné
        3. hely Tenkei Tímea 4.a felk.: Krett Attiláné
        5. hely Ancsin Réka 4.c felk.: Krett Attiláné
        6. hely Varga Bence 4.c felk.: Krett Attiláné
  • Országos

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    12. hely 4.b felk.: Barnáné Szabó Márta  
    A csapat tagjai: Gyulai Teodóra,    
      Horostyák Cintia,    
      Nagy Bálint,    
      Tuska Emese Csenge    
           
    13. hely 8.b felk.: Klimaj Klára  
    A csapat tagjai: Bálint Zoltán,    
      Kolarovszki Emese,    
      Krizsán Patrik,    
      Szelekovszky László    

    Bolyai matematika csapatverseny

    21. hely 7.c felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó  
    A csapat tagjai: Szalai Blanka,    
      Telek József,    
      Török Tamás,    
      Tulkán Adél    

    Zrínyi Ilona matematikaverseny

    7. hely Borbély Emese 2.a felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    41. hely Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné

    Jedlik Ányos fizikaverseny

    3. hely Kovács Dániel 8.b felk.: Szántó Mihályné
    4. kategóriás helyezés Petőcz Richárd 8.b felk.: Szántó Mihályné

    Orchidea – Pangea matematikaverseny 2. forduló

    2. hely Török Tamás 7.c felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
  • Sport

    Október 18. Diákolimpiai Körzeti Egyéni Atlétikai Verseny - Békéscsaba

    III. korcsoport – fiú      
    60 m-es síkfutás: Szivák Milán 1. hely  
    magasugrás: Szarvas Ádám 2. hely  
      Szántó Simon 3. hely  
    kislabdahajítás: Szántó Simon 1. hely  
    III. korcsoport – leány      
    600 m-es síkfutás: Tóth Gréta 3. hely  
    IV. korcsoport – fiú      
    magasugrás: Kónya Szabolcs 1. hely  
    távolugrás: Kónya Szabolcs 1. hely  
    300 m-es síkfutás: Kovács Dániel 2. hely  
    1500 m-es síkfutás: Kovács Dániel 2. hely  
      Szelekovszky László 3. hely  
    IV. korcsoport – leány      
    súlylökés: Légrádi Réka 1. hely  
    1500 m-es síkfutás: Farkas Laura 2. hely  
    távolugrás: Kis Beáta 3. hely  

     

    Diákolimpia – körzeti egyéni asztalitenisz verseny:

    III-IV. korcsoport-fiú: 2. hely Gali Balázs 8.a
    I-II. korcsoport-lány: 1. hely Ancsin Réka 4.c
      4. hely Kucsera Jázmin 3.b

    Diákolimpia – körzeti asztalitenisz csapatverseny:

    III-IV. korcsoport-fiú: 2. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Ált. Iskola
        Bereczki Bence és Gali Balázs
    III-IV. korcsoport-lány: 1. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Ált. Iskola
        Tóth Gréta és Török Viktória

     

    jan. 23. Játékos sportverseny – városi döntő

    7. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola

     

    jan. 25. Sakk Diákolimpia egyéni megyei döntő

    I-III. korcsoport: 3. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Nagy Péter, Varga Roland, Tóth Gergő, Tóth Péter

     

    jan. 30. Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntő – Orosháza

    I-II. korcsoport 2. hely Ancsin Réka 4.c
    III-IV. korcsoport 1. hely Török Viktória 8.a
        Tóth Gréta 6.b
    Bejutottak az országos döntőbe! Gratulálunk!

     

    febr. 4. Úszó diákolimpia megyei döntő - Békéscsaba

    IV. korcsoport 100 m pillangó 1. hely Szelekovszky László
    Az országos döntőbe jutott!
    IV. korcsoport 100 m gyors 3. hely Szelekovszky László
    III. korcsoport 100 m pillangó 3. hely Szabó Orsolya
    III. korcsoport 100 m hát 2. hely Szabó Orsolya
        4. hely Farkas Noémi
    II. korcsoport 4x50 m-es gyorsváltó 3. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Gyüre Noel,    
      Horváth Balázs,    
      Nagy Dominik,    
      Szabó János    
    II. korcsoport 50 m hát - lány 1. hely Bartyik Bianka
    II. korcsoport 50 m hát - fiú 2. hely Horváth Balázs
    II. korcsoport 50 m gyors - fiú 4. hely Horváth Balázs
    II. korcsoport 50 m mell - fiú 4. hely Nagy Dominik
    I. korcsoport 50 m hát - fiú 4. hely Bartyik Andor
    I. korcsoport 50 m gyors - fiú 4. hely Bartyik Andor

     

    febr. 22. Megyei Sakk Diákolimpia

    II. korcsoport 5. hely Tóth Péter 4.c

     

    IV. korcsoportos fiú amatőr labdarúgás

    04. 02. Békéscsaba – Városi Döntő
    1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

    04. 14. Gyula – Megyei Elődöntő

    2. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

    04. 25. Gyula – Megyei Döntő

    5-6. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Morár Ferenc, Szelekovszky László, Bálint Zoltán,
      Bai Szilárd, Krizsán Péter, Gali Balázs,
      Szabadi Dávid, Knyihár Bálint, Simon Erik,
      Kovács Erik    

    III. korcsoportos fiú labdarúgás

    04. 03. Békéscsaba – Városi Döntő
    1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

    04. 14. Gyula – Megyei Elődöntő

    1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

    04. 25. Gyula – Megyei Döntő

    1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Kindli Attila, Zsidek Milán, Jónás Tibor,
      Ivanyics Patrik, Avramucz Dániel, Valastyán Martin,
      Szivák Milán, Varga Tamás, Szántó Simon,
      Tolnai Milán, Péter Patrik, Kovács Dániel,
      Susánszki Péter, Litavecz Máté  

    II. korcsoportos fiú labdarúgás

    04. 02. Békéscsaba – Városi Döntő

    2. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Sebők Vilmos, Horváth Áron, Tóth Péter,
      Kékegyi Márk, Mokos Olivér, Hanyecz Péter,
      Machlik Andor Barnabás, Orosz Botond, Ladnyik Péter,
      Szántó Zalán, Hankó Bence, Szarvas Károly,
      Faragó Csaba, Pribék Dávid, Nagy Dominik,
      Ancsin Réka    

    I. korcsoportos fiú labdarúgás

    04. 04. Békéscsaba – Városi Döntő
    1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

    04. 14. Gyula – Megyei Elődöntő

    1. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola

    04. 25. Gyula – Megyei Döntő

    3. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Hankó Bence, Berényi Bence, Gyura Márk,
      Zahorán Dávid, Varga Roland, Tóth Marcell,
      Szabó Milán, Horostyák Róbert, Tóth Norbert,
      Makra Márk, Balázs Ádám  

    III. korcsoportos fiú kosárlabda

    04. 29. Mezőberény – Megyei Döntő

    4. B.cs-i Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Oláh Botond, Szarvas Ádám, Szojka Balázs,
      Kálmán Kristóf, Németh Dániel, Kozma Szabolcs,
      Zátonyi Dávid, Sári Tamás, Papp Szabolcs,
      Selmeczi Bálint, Csicsely Nándor