Petőfi
Üdvözöljük Beiskolazás

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

Intézményvezetői pályázati kiírás

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul dinaplo

2014/15

  • Iskolai

    Titkos küldetés városismereti séta (szeptember 26.)

    Lőrinczy Anna csapata 5.c 1. hely  
    Ádász Kitti csapata 7.c 2. hely  
    Samu Attila csapata 5.c 3. hely  

    Titkos küldetés városismereti séta (november 14.)

    Pálfi Petra csapata 5.a 1. hely  
    Palotai Gitta csapata 5.c 2. hely  
    Szabó Patrik csapata 7.c 2. hely  
    Gémes Zsófia csapata 5.c 2. hely  
     

    Titkos küldetés városismereti séta (december 12.)

    Ancsin Réka csapata 5.c 1. hely  
    Szabó Patrik csapata 7.c 2. hely  
    Fejes Réka csapata 5.c 3. hely  

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye

    5-6. évf.: 1. Szél Laura Kamilla 5.c  
      2. Szilágyi Léda 6.c  
      3. Sztankovánszki Ágnes 6.b  
      3. Gémes Zsófia 5.c  
           
    7-8. évf.: 1. Szamosvári Bence 8.c  
      2. Juhász Réka 7.b  
      3. Barta Zsuzsanna 8.a  
     

    Iskolai versmondó verseny

    5-6. évf.: 1. Balogh László 5.a  
      2. Suhajda István Kristóf 5.a  
      3. Ancsin Réka 5.c  
           
    7-8. évf.: 1. Szamosvári Bence 8.c  
      2. Lenkefi Sára Boglárka 7.b  
      3. Juhász Boglárka 8.c  
     

    Iskolai keresztrejtvényfejtő verseny

    3-4. évf.: 1. Krajnyák Fanni 4.a  
      2. Farkas Ramóna 3.c  
      3. Marik Andrea 4.b  
           
           
    5-6. évf.: 1. Gémes Zsófia 5.c  
      2. Vincze Rebeka 6.a  
      3. Palotai Gitta Dóra 5.c  
           
    7-8. évf.: 1. Barta Zsuzsanna 8.a  
      2. Priskin Renáta 8.a  
      3. Farkas Laura 8.c  
  • Városi

    Bajtársi haditorna

    Összetettben
    1. Csapat:     Felkészítő:
    Avramucz Dániel 7.b 2. hely Barta Gábor
    Szántó Simon 7.a    
    Szarvas Ádám 7.a    
    Varga Tamás 8.b    
           
    2. Csapat:      
    Fegó Martin 8.c 4. hely Barta Gábor
    Kónya Szabolcs 8.c    
    Telek József 8.c    
    Török Tamás 8.c    
    Kötélhúzásban
    Fegó Martin 8.c 1. hely Barta Gábor
    Kónya Szabolcs 8.c    
    Telek József 8.c    
    Török Tamás 8.c    
     

    Csabai Kolbászfesztivál ifjúsági kolbászgyúró verseny

    5 csapatunk indult:
    3.a-3.c Kolbászkák   Felk.:Bartáné Csete Zsuzsa
    6.a Henteskék különdíj Felk.: Hagymási Edit
    6.b  Kolbászolók   Felk.: Hegedűs József
    7.a  Gyúrunk vazze! különdíj Felk.: nagypapa
    8.a Kolbászkirályok   Felk: Barta Gábor
     
     

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenye

    Szél Laura Kamilla 5. c 1. hely Felk.: Klimaj Klára
     

    Kerékpáros Iskola Kupa

    Egyéni: 1. hely Kónya Szabolcs 8.c
      2. hely Barta Zsuzsanna 8.a
    Csapat: 1.hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola  
    Felkészítő: Barta Gábor
     

    Közlekedésbiztonsági Rajzpályázat

    Asztalos Berta 4.b különdíj Felk.: Fehértemplomi Győzőné
    Flender Blanka Lili 4.b különdíj  
    Pálinkás Maja 4.b különdíj  
     

    "Ki a mester két keréken" városi vetélkedő

    1. helyezet csapat Gémes Zsófia 5.c Felk.: Barta Gábor
      Sebők Vilmos 5.c  
     

    Városi Gyermekrajz Pályázat

      Horváth Rita 1.c Felk.: Kopanyicza Edit
      Gálik Edina 6.b Felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona
      Kozma Szabolcs 6.a Felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona
      Leszkó András 6.a Felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona
      Farkas Laura 8.c Felk.: Tóth Győzőné Murvai Ilona
     

    II. Angol Városi Tanulmányi Verseny

    5. évfolyam 1. hely Suhajda Kristóf 5.a Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      2. hely Szél Laura 5.c Felk.: Hagymási Edit
      4. hely Balogh László 5.a Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
             
    6. évfolyam 1. hely Gábriel Katinka 6.a Felk.: Hagymási Edit
      2. hely Veress Richárd 6.b Felk.: Pál Tamásné
      3. hely Gerebenits Zóra 6.b Felk.: Pál Tamásné
             
    7. évfolyam 2. hely Mucsi Klaudia 7.b Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
             
    8. évfolyam 2. hely Farkas Laura 8.c Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      4. hely Varró Nóra 8.b Felk.: Bozó Attila
     

    Csabai Kultúrális Játékok

    Városi versmondó verseny      
    1. hely Lenkefi Sára 7.b Felk.: Egriné Szarvas Edit
    2. hely Nagy Máté 2.c Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    különdíj Vas Hajnalka 3.b Felk.: Dusa Katalin
           
    Városi mesemondó verseny      
    1. hely Kiss Petra 2.c Felk.: Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    2. hely Zöld Petra 1.c Felk.: Kopanyicza Edit
           
    Városi keresztrejtvényfejtő verseny    
    7-8. évf 1. hely Priskin Renáta 8.a  
      2. hely Barta Zsuzsanna 8.a  
             
    Városi könyvtárhasználati vetélkedő    
    "Legtalálékonyabb" díj Tóth Ferenc 7.c, Juhász Boglárka 8.c, Szamosvári Bence 8.c Felk.: Kelemen Erzsébet
     

    Városi népdaléneklési verseny :

    1-2. évf. szóló kategória    
    ezüst minősítés Ancsin Flóra 1.c Felk.: Krett Attiláné
      Pintér Priszcilla 1.c Felk.: Krett Attiláné
    bronz minősítés Kovács Kíra 2.b Felk.: Hegedűs Józsefné
      Parászka Nóra 1.a Felk.: Kiszelyné Kór Márta
      Tulkán Tekla 1.a Felk.: Kiszelyné Kór Márta
    3-4. évf. szóló kategória    
    arany minősítés Gedó Brigitta 3.a  Felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
    ezüst minősítés Nyetinszki Nóra 3.a Felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
      Tóth Noémi 3.a Felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
    bronz minősítés Barta Gábor 3.a Felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna

     

    Csoportos kategória    
    ezüst minősítés 1.c osztály csoportja   Felk.: Krett Attiláné
    5-6. évf. szóló kategória   Felk.: Greksza Attiláné
    ezüst minősítés Lőrinczy Anna 5.c  
      Gulyás Lili 6.c  

    7-8. évf.

    szóló kategória   Felk.: Greksza Attiláné
    kiemelt arany minősítés Barta Zsuzsanna 8.a  
    arany minősítés Varga Adrienn 7.b  
      Tukán Adél 8.c  
    ezüst minősítés Tuna Jázmin 7.c  
    bronz minősítés Kiss Boglárka 8.b  
      énekegyüttes kategória    
    kiemelt arany minősítés 8.a és 8.c tercett   Felk.: Greksza Attiláné
      Barta Zsuzsanna Harsányi Adrienn Tulkán Adél
    arany minősítés 5.c osztály csoportja   Felk: Bernátné Valastyán Sylvia
      8.c osztály csoportja   Felk.: Greksza Attiláné
    ezüst minősítés 7.b tercett   Felk.: Greksza Attiláné
      Lehóczki Noémi Lenkefi Sára Szlávik Zsófia
  • Megyei

    Bolyai matematika csapatverseny

    3. b osztály csapata

      1. hely Felk.: Újváriné Ásványi Mariann
    Fábián Ferenc      
    Pálfi Mihály      
    Tóth Norbert      
    Zahorán Bence      

    Bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk!

           
    3. a osztály csapata   2. hely Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    Borbély Emese      
    Harmati Helga      
    Nagy Péter      
    Varga Roland      
           
    8. c osztály csapata   2. hely Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    Farkas Laua      
    Kónya Szabolcs      
    Török Tamás      
    Tulkán Adél      
           
    5. a osztály csapata   3. hely Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    Baksay Réka      
    Balogh László      
    Kiss Blanka      
    Pálfi Petra      
           
    7. a osztály csapata   3. hely Felk.: Olajosné Tóth Judit
    Bozó Balázs      
    Csüllög Dorina      
    Klaukó Csenge      
    Oláh Botond      
           
     

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    3. a osztály csapata

      2. hely Felk.: Horváth Eleonóra
    Borbély Emese      
    Harmati Helga      
    Nagy Péter      
    Szabó Milán      
           
    5. b osztály csapata   2. hely Felk.: Kelemen Erzsébet
    Gyulai Teodóra      
    Horostyák Cintia      
    Nagy Bálint      
    Tuska Emese Csenge      
           
    6. b osztály csapata   3. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
    Dávid Kincső      
    Gerebenits Zóra      
    Morár Janka      
    Sztankovánszki Ágnes      
           
    8. a osztály csapata   3. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    Barta Zsuzsanna      
    Harsányi Adrienn      
    Priskin Renáta      
    Szombati Viktória      
           
    6. c osztály csapata   5. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    Jantyik Nóra      
    Nemcsok Hanna Dóra      
    Szabó Orsolya      
    Vincze Rebeka Pálma      
           
    7. b osztály csapata   5. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
    Avramucz Dániel      
    Mucsi Klaudia      
    Lehóczki Noémi      
    Juhász Réka      
           
    8. c osztály csapata   5. hely Felk.: Kelemen Erzsébet
    Farkas Laura      
    Molnár Boglárka      
    Szamosvári Bence      
    Tulkán Adél      
           
    Tanári Fődíj: Bordásné Mundrucz Csilla
     

    TELC megyei angolverseny

    7. évfolyam 1. Mucsi Klaudia 7.c Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
    8. évfolyam 2. Farkas Laura 8.c Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
      5. Makra Vivien 8.b Felk.: Bozó Attila
     

    Horváth János angol tanulmányi verseny

    2 .hely Farkas Laura 8.c Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
     

    Horváthy János matematika tanulmányi verseny

    1. hely Tulkán Adél 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    3. hely Barta Zsuzsanna 8.a Felk.:Olajosné Tóth Judit
    3. hely Kovács Eszter 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    4. hely Giricz Anett 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    5. hely Török Tamás 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    6. hely Szalai Bianka 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
     

    Varga Tamás matematikaverseny

    3. hely Török Tamás 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    5. hely Tulkán Adél 8.a Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    10. hely Barta Zsuzsanna 8.a Felk.:Olajosné Tóth Judit
     

    Kerékpáros Iskola Kupa

    Egyéni: 1. hely Kónya Szabolcs 8.c
      1. hely Barta Zsuzsanna 8.a
    Csapat: 1.hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola  
    Felkészítő: Barta Gábor
     

    Zrínyi Ilona matematikaverseny

    Borbély Emese 3.a 1. hely Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    Asztalos Berta 4.b 3. hely Felk:: Fehértemplomi Győzőné
    Tulkán Adél 8.c 6. hely Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
           
    Csapatverseny      
    Borbély Emese 3.a 1. hely Felkészítők:
    Tóth Norbert 3.b   Mézesné Tulkán Anikó
    Varga Roland 3.a   Ujváriné Ásványi Mariann
           
    Kovács Eszter 8.c 2. hely Felkészítő:
    Török Tamás 8.c   Szántó Mihályné
    Tulkán Adél 8.c    
     

    Jedlik Ányos fizikaverseny

    Mucsi Klaudia 7.b 1. hely Felk.: Szántó Mihályné
    Csüllög Dorina 7.a 2. hely Felk:: Szántó Mihályné
    Klaukó Csenge 7.a 3. hely Felk.: Szántó Mihályné
     

    Bolyai Természettudományi csapatverseny

    Tóth Norbert 3.b csapata 1. hely Felkészítő:
    Pálfi Mihály     Ujváriné Ásványi Mariann
    Varga Csenge      
    Vas Hajnalka      
           
    Baksay Réka 5.a csapata 1. hely Felkészítők:
    Balogh László     Tamásné Győri Zita
    Kiss Blanka     Dr. Domokosné Megyesi Éva
    Pálfi Petra      
           
    Borbély Emese 3.a csapata 2. hely Felkészítők:
    Benkó Dóra     Horváth Eleonóra
    Nagy Péter     Mézesné Tulkán Anikó
    Varga Roland      
           
    Horostyák Róbert 3.a csapata 3.hely Felkészítők
    Molnár Ákos     Horváth Eleonóra
    Szabó Milán     Mézesné Tulkán Anikó
    Tóth Marcell      
     

    XI. Tiszán innen-Dunán túl népdaléneklési verseny megyei fordulója

    Arany minősítés Tóth Gréta 7.b Felkészítő:
      Varga Adrienn 7.b Greksza Attiláné
      Tulkán Adél 8.c  
           
    Ezüst minősítés Tuna Jázmin 7.c  
     

    Kenguru matematika verseny

    2. hely Borbély Emese 3.a Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    3. hely Varga Roland 3.a Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    4. hely Vári Zsófia 5.c Felk.: Varga Tünde
    5. hely Balogh László 5.a Felk: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
    6. hely Török Tamás 8.c Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
     

    VII. Bartók Béla népdaléneklési verseny

    1. hely Barta Zsuzsanna 8.a Felkészítő:
    2. hely Varga Adrienn 7.b Greksza Attiláné
    3. hely Tulkán Adél 8.c  
     

    NyelvÉsz anyanyelvi verseny

    2. évfolyam 1. Kiss Kornél 2.c Felk.:Hegedűsné Czanik Anita
      4. Nagy László 2.c Felk.:Hegedűsné Czanik Anita
    3. évfolyam 1. Borbély Emese 3.a Felk.: Horváth Eleonóra
      5. Harmati Helga 3.a Felk.: Horváth Eleonóra
    5. évfolyam 5. Kiss Blanka 5.a Fek.: Asztalos Erzsébet
      8. Szél Miklós 5.c Felk.: Klimaj Klára
    6. évfolyam 4. Fülöp Eszter 6.a Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
      6. Boskó Ágnes 6.c Felk.: Egriné Szarvas Edit
    7. évfolyam 2. Mucsi Klaudia 7.b Felk.: Egriné Szarvas Edit
      3. Horváth Balázs 7.a Felk.: Várai Zsuzsanna
    8. évfolyam 4. Varró Nóra 8.b Felk.: Várai Zsuzsanna
      8. Harsányi Adrienn 8.a Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla

    Hevesy György kémiaverseny

    2. hely Kalapos Kamilla 7.c Felkészítő:
    3. hely Barta Zsuzsanna 8.a Mahler Hajnalka
     

    Teleki Pál földrajzverseny :

    1. hely

    Barta Zsuzsanna

    8.a felk.: dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
     

    Országos életvitel és gyakorlati ismeretek verseny megyei fordulója

    1. helyezett csapat Barta Zsuzsanna - egyéni 1. helyezés 8.a Felk.: Barta Gábor
      Szombati Viktória 8.a  
      Harsányi Adrienn 8.a  
     

    Megyei technikaverseny

    1. helyezett csapat Kónya Szabolcs - egyéni 1. helyezés 8.c Felk.: Barta Gábor
      Kovács Bence 8.c  
      Sári Dominik 8.c  
     

    Területi katasztrófavédelmi verseny

    3. helyezett csapat Barta Zsuzsanna 8.a Felk.: Barta Gábor
      Szombati Viktória 8.a  
      Péter Patrik 8.b  
      Kónya Szabolcs 8.c  
     

    Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny Angol Nyelv - Megyei döntő

    7. évfolyam 4. hely Mucsi Klaudia 7.b Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      10. hely Horváth Balázs 7.a Felk.: Pál Tamásné
             
    8. évfolyam 1. hely Farkas Laura 8.c Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      3. hely Juhász Boglárka 8.c Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      8. hely Varró Nóra 8.b Felk.: Bozó Attila
     

    Tudásbajnokság

    1. hely Kiss Kornél matematika 2.c Felk.: Bálint Zoltánné
      Borbély Emese matematika 3.a Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
      Káman Miléna körny.ism. 3.a Felk.: Horváth Eleonóra
      Fejes Réka term.ism. 5.c Felk.: Papp Gyöngyi
    2. hely Varga Roland matematika 3.a Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
      Asztalos Berta matematika 4.b Felk.: Fehértemplomi Győzőné
      Kiss Kornél anyanyelv 2.c Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
      Borbély Emese anyanyelv 3.a Felk.:Horváth Eleonóra
      Kiss Blanka term.ism 5.a  
    3. hely Kiss Petra anyanyelv 2.c Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
      Makra Márk körny.ism 3.b Felk.: Ujváriné Ásványi Mariann
      Bürüsi Bence körny.ism 4.b Felk.: Fehértemplomi Győzőné
     

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - megyei forduló

    1. hely Oláh Zsanett 7.a Felk.: Várai Zsuzsanna
    3.hely Gerebenits Zóra 7.b Felk.: Egriné Szarvas Edit
    4.hely Farkas Laura 8.c Felk.: Kelemen Erzsébet
     

    K&H "Vigyázz, kész, pénz!" pénzügyi vetélkedő

    1. hely 2.c csapata   Felk.: Bálint Zoltánné
      Baksay Janka, Kiss Petra, Kiss Kornél Gábor, Nagy László
     

    Kalmár László matematikaverseny megyei döntő

    5. évfolyam 1. hely Balogh László 5.a Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
      6. hely Basay Réka 5.a Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
      6. hely Gémes Zsófia 5.c Felk.: Varga Tünde
             
    7. évfolyam 6. hely Kotroczó Zoltán 7.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
             
    8. évfolyam 1. hely Török Tamás 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
      2. hely Tulkán Adél 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
      3. hely Kovács Eszter 8.c Felk.: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
     

    Öveges József fizikaverseny megyei forduló

    4. hely Kónya Szabolcs 8.c Felk.: Szántó Mihályné
  • Országos

    "London Bridge" Angol Tanulmányi Verseny Országos Döntő

    5. évfolyam 3. hely Balogh László 5.a Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      4. hely Kárász Kata 5.c Felk.: Hagymási Edit
      14. hely Horváth Áron 5.c Felk.: Hagymási Edit
             
    7. évfolyam 2. hely Mucsi Klaudia 7.b Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
             
    8. évfolyam 9. hely Farkas Laura 8.c Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
     

    Cimbora Irodalmi Verseny országos döntő

    2. hely 4.b csapata     Felk.: Egriné Szarvas Edit
      Kucsera Jázmin, Pálinkás Maja, Tatár Noémi  
  • Sport

    Atlétika Diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokság - Megyei Döntő

    Fiú súlylökés      
    Csapat   4. hely  
    Török Tamás      
    Kónya Szabolcs      
    Máris Kristóf      
    Tóth Péter      
    Szojka Balázs      
     
    Lány távolugrás      
    Csapat   4. hely  
    Juhász Boglárka      
    Remete Anna      
    Boskó Lili      
    Farkas Laura      
    Tóth Gréta      
     

    Diákolimpia - Asztalitenisz Városi Döntő

    I-II. kocsoportos fiúk 2. hely Szántó Zoltán 4.c
    I-II. kocsoportos lányok 2. hely Kucsera Jázmin 4.b
    III-IV. kocsoportos lányok 3. hely Tóth Gréta 7.b
    III-IV. kocsoportos lány csapatverseny 2.hely Ancsin Réka 5.c
        Tóth Gréta 7.b
     

    Diákolimpia - Asztalitenisz Megyei Döntő

    I-II. kocsoportos lányok 2. hely Kucsera Jázmin 4.b
    III-IV. kocsoportos lányok 3. hely Tóth Gréta 7.b
    III-IV. kocsoportos lány csapatverseny 1.hely Ancsin Réka 5.c
        Tóth Gréta 7.b
     

    Diákolimpia - Asztalitenisz Országos Döntő

    III-IV. kocsoportos lány csapatverseny 8.hely Ancsin Réka 5.c
        Tóth Gréta 7.b
     

    Úszó Diákolimpia Megyei Döntő

    100m-es hátúszás 2. hely Hegedűs Gábor 8.c
    100m-es gyorsúszás 3. hely Horváth Balázs 5.a
    100m-es pillangóúszás 1. hely Horváth Balázs 5.a
    4x50m-es fiú gyorsváltó 2. hely Gyüre Noel 4.a
        Nagy Dominik 4.a
        Szabó János 4.c
        Tóth Gergő 5.c
    50m-es mellúszás 2. hely Nagy Dominik 4.a
    50m-es hátúszás 2. hely Nagy Dominik 4.a
      3. hely Horváth Szabolcs 2.c
    50m-es gyorsúszás 2. hely Horváth Szabolcs 2.c
    100m-es pillangóúszás 1. hely Szabó Orsolya 6.a
    100m-es hátúszás 1. hely Szabó Orsolya 6.a
    4x50m-es leány gyorsváltó 3. hely Szabó Orsolya 6.a
        Farkas Noémi 6.b
        Szlávik Zsófia 7.b
        Szvarnasz Aténé 5.c
    100m-es gyorsúszás 3. hely Sznyida Zsolt 6.b
    50m-es gyorsúszás 3. hely Lipták Luca 2.a
    50m-es mellúszás 3. hely Lipták Luca 2.a
     

    Mezei Futóverseny Körzeti Döntő

    II. korcsoportos leányok egyéni versenye 1. hely Hunyadi Gréta  
    II. korcsoportos fiúk egyéni versenye 5. hely Orosz Botond  
    IV. korcsoportos fiúk egyéni versenye 3. hely Szántó Simon  
    I. korcsoportos fiúk csapatversenye 2. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    Csapat tagjai:   Bakos Levente, Gyura Márk, Nagy Máté, Tóth Patrik, Zahorán Dávid
    II. korcsoportos fiúk csapatversenye 2. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    Csapat tagjai   Balázs Ádám, Kiss Tamás, Nagy Dominik, Orosz Botond, Szántó Zalán
     

    Mezei Futóverseny Megyei Döntő

    II. korcsoportos leányok egyéni versenye 3. hely Hunyadi Gréta  
    II. korcsoportos fiúk egyéni versenye 5. hely Orosz Botond  
    II. korcsoportos fiúk csapatversenye 3. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    Csapat tagjai   Balázs Ádám, Kiss Tamás, Nagy Dominik, Orosz Botond, Szántó Zalán
     
     

    Labdarúgás Körzeti Döntő

    II. korcsoport 2. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    IV. korcsoport 3. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    I. korcsoport 3. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
     

    Leány Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

    III. korcsoport 1. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    IV. korcsoport 1. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
     

    Labdarúgó Diákolimpia Megyei Döntő

    I. korcsoport 4. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola