Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

Eseménynaptár

  • okt
    26
    „Átmenet az óvodából az iskolába” - szülői fórum a leendő és a jelenlegi elsős tanítványaink szüleinek
  • okt
    27
    DÖK rendezvény: Halloween parti
  • okt
    27
    Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
  • okt 30
    -
    nov 03
    Őszi szünet
  • nov
    06
    Az őszi szünet utáni első tanítási nap

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2015/16

  • Iskolai

    Titkos küldetés városismereti séta (szeptember 25.)

    Tatár Noémi csapata 5.b 1. hely  
    Gémes Zsófi csapata 6.c 2. hely  
    Fürj Boglárka csapata 5.a 3. hely  

    Titkos küldetés városismereti séta (október 22.)

    Tatár Noémi csapata 5.b 1. hely  
    Sipaki Vivien csapata 5.b 1. hely  
    Hanyecz Péter csapata 6.c 2. hely  
    Pálinkás Maja csapata 5.b 3. hely  

    Halloweeni tökfaragó verseny

    Süli Roland 8.c 1. hely  
    Radnai Lili és Radnai Luca 4.b 1. hely  
    Pópa Anna 5.b 2. hely  
    Vincze Rebeka és Nagy Rebeka 7.a 3. hely  
           
    Közönségszavazás      
    Radnai Lili és Radnai Luca 4.b 1. hely  
    Tóth Noémi 4.c 2. hely  
    Sebők Vilmos 6.c 3. hely  
     

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai forduló

    5. évfolyam      
    Tatár Noémi 5.b 1. hely  
    Ladnyik Péter 5.c 2. hely  
    Szalai Milla 5.c 3. hely  
    6. évfolyam      
    Szél Laura Kamilla 6.c 1. hely  
    Gyulai Teodóra 6.a 2. hely  
    Balogh László 6.a 3. hely  
    7. évfolyam      
    Gerebenits Zóra 7.b 1. hely  
    Dávid Kincső 7.b 2. hely  
    Juhász György 7.a 3. hely  
    8.évfolyam      
    Mucsi Klaudia 8.b 1. hely  
    Oláh Zsanett 8.a 2. hely  
    Avramucz Dániel 8.b 3. hely  

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd iskolai forduló

    5-6. évfolyam      
    Szél Laura Kamilla 6.c 1. hely  
    Ladnyik Péter 5.c 2. hely  
    Várai Zsófia 6.c 3. hely  
    7-8. évfolyam      
    Szilágyi Léda 7.c 1. hely  
    Juhász Réka 8.b 2. hely  
  • Városi

    Papírmánia rajzverseny

    Gabriel Katinka 7.a 2. hely Felkészítő: Bende Róbert

    Bajtársi haditorna

    Csapat:   Összetettben  
    Szántó Simon Péter 8.a 4. hely Felkészítő: Barta Gábor
    Szarvas Ádám 8.a    
    Varga Tamás Károly 8.a    
    Avramucz Dániel 8.b    
     

    Csabai Kolbászfesztivál ifjúsági kolbászgyúró verseny

    7.a osztály csapata Böőr Kitti, Juhász György, Kovács Beatrix, Perle Henrietta 3. hely Felk.: Hagymási Edit
    5.c osztály csapata Balogh Zalán, Csüllög Benedek, Ladnyik Péter, Lenkefi Soma, Szabó János, Szántó Zalán különdíj Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    8.a osztály csapata Avramucz Dániel, Samu Péter, Szántó Simon, Varga Tamás különdíj Felk: Barta Gábor
  • Megyei

    Bolyai matematika csapatverseny

    4.a osztály csapata

      1. hely Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    Borbély Emese, Molnár Ákos, Nagy Péter, Varga Roland    
           
    6.a osztály csapata   1. hely Felk.: Szántó Mihályné
    Baksay Réka, Balogh László, Kiss Blanka, Pálfi Petra    
           
    8.c osztály csapata   4. hely Felk.: Pflanznerné Nánási Tünde
    Kotoczó Zoltán, Nagy Dániel, Süli Roland, Szél Péter    
         
    8.a osztály csapata 8. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Bozó Balázs, Csüllög Dorina, Klaukó Csenge, Oláh Botond    
         
    5.b osztály csapata 10. hely Felk.: Varga Tünde
    Asztalos Berta, Bencsik Boglárka, Kucsera Jázmin, Kiss Tamás Péter    
     

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    3. évfolyam      
    3.c MagyarAgyak   1. hely Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László    
    4. évfolyam      
    4.a Nyelvtörők   2. hely Felk.: Horváth 
    Borbély Emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán    
    5. évfolyam      
    5.c PE-ON-ZA   4. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    Ladnyik Péter, Opauszki Norbert, Varga Zalán    
    6. évfolyam    
    6.a Szófalók 2. hely Felk.: Asztalos Erzsébet
    Balogh László, Baksay Réka, Kiss Blanka, Pálfi Petra Anikó    
    6.a Édes, ékes nyelvészek 6. hely Felk.: Asztalos Erzsébet
    Gyulai Teodóra, Horostyák Cintia, Kotroczó Nóra, Nagy Bálint    
    7. évfolyam    
    7.a "CSAKLÓGNIAKARUNK" 4. hely Felk.: Kelemen Erzsébet
    Jantyik Nóra Kitti, Juhász György G., Mazula Gréta L., Szabó Orsolya Adél    
    8. évfolyam    
    8.b HelyesElek 6. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
    Avramucz Dániel, Juhász Réka, Lehóczki Noémi, Mucsi Klaudia    
     

    TELC megyei angolverseny

    7. évfolyam 3. hely Veres Richárd 7.b Felk.: Pál Tamásné
      6. hely Gábriel Katinka 7.a Felk.: Hagymási Edit
    8. évfolyam 4. hely Mucsi Klaudia 8.b Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
  • Országos

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    3. évfolyam      
    3.c MagyarAgyak   5. hely Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László    
  • Sport

    Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság Megyei Döntő Békéscsaba

    III-IV. korcsoportos súlylökés      
    Csapat:      
    Fekete Bence 8.a 3. hely  
    Oláh Botond 8.a    
    Szivák Milán 8.c    
    Szojka Balázs 8.b    
    Valastyán Martin 8.b    
     

    Mezei Futóverseny Körzeti Döntő - Békéscsaba

    I. korcsoportos leányok egyéni versenye 2. hely Fekete Ramóna 2.c  
    III. korcsoportos leányok egyéni versenye 1. hely Hunyadi Gréta 6.c  
    IV. korcsoportos leányok egyéni versenye 3. hely Szabó Orsolya 7.a  
    I. korcsoportos fiúk egyéni versenye 1. hely Nagy Máté 3.c  
      2. hely Zahorán Dávid 3.c  
      3. hely Tóth Patrik 2.c
    I. korcsoportos fiúk csapatversenye 1. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    Csapat tagjai   Nagy Máté 3.c, Zahorán Dávid 3.c, Tóth Patrik 2.c, Purzsa Xavér 3.c, Pálinkás András 2.a
     

    Mezei Futóverseny Megyei Döntő - Orosháza

    I. korcsoportos leányok egyéni versenye 8. hely Fekete Ramóna 2.c  
    III. korcsoportos leányok egyéni versenye 3. hely Hunyadi Gréta 6.c  
    IV. korcsoportos leányok egyéni versenye 7. hely Szabó Orsolya 7.a  
    I. korcsoportos fiúk egyéni versenye 2. hely Nagy Máté 3.c  
      7. hely Zahorán Dávid 3.c  
    I. korcsoportos fiúk csapatversenye 2. hely Békéscsabai Petőfi Ált. Iskola
    Csapat tagjai   Nagy Máté 3.c, Zahorán Dávid 3.c, Tóth Patrik 2.c, Purzsa Xavér 3.c, Pálinkás András 2.a
     

    Diákolimpia - Asztalitenisz Körzeti Döntő - Békéscsaba

    II. korcsoportos fiúk egyéni versenye 3. hely Szabó Milán 4.a
      4. hely Varga Roland 4.a
    III-IV. korcsoportos fiúk csapatversenye 3. hely Avramucz Dániel 8.b
        Szivák Milán 8.c
    III-IV. korcsoportos lányok csapatversenye 1.hely Ancsin Réka 6.c
        Tóth Gréta 8.b
    III-IV. korcsoprtos lányok egyéni versenye 2. hely Ancsin Réka 6.c
      3. hely Tóth Gréta 8.b
     

    Diákolimpia - Asztalitenisz Megyei Döntő - Orosháza

    III-IV. korcsoportos lányok csapatversenye 1.hely Ancsin Réka 6.c
        Tóth Gréta 8.b
    I-II. korcsoportos fiúk egyéni versenye 8. hely Szabó Milán 4.a
    III-IV. korcsoportos lányok egyéni versenye 3. hely Ancsin Réka 6.c
      3. hely Tóth Gréta 8.b
     

    III-IV. korcsoportos Teremlabdarúgás Városi Döntő - Békéscsaba

    Békéscsabai Petőfi Ált. Isk. csapata 1. hely    
    Avramucz Dániel 8.b, Szivák Milán 8.c, Répási Balázs 8.c, Litavecz Máté 7.c, Varga Tamás 8.a, Tolnai Milán 8.a, Szántó Simon 8.a, Valastyán Martin 8.b, Nagy Gothárd 6.b