Petőfi
Üdvözöljük Beiskolazás

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

Intézményvezetői pályázati kiírás

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul dinaplo

2016/17

  • Iskolai

    Titkos küldetés városismereti séta (október 28.)

    Gazsó Boglárka csapata 5.b 1. hely  
    Sári Donát csapata 5.a 2. hely  
    Tóth Noémi csapata 5.c 3. hely  
     

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai forduló

    5. évfolyam      
    Borbély Emese 5.a 1. hely  
    Gedó Brigitta 5.a 2. hely  
    Harmati Helga 5.a 3. hely  
    6. évfolyam      
    Opauszki Norbert 6.c 1. hely  
    Szász Anna 6.c 2. hely  
    Kiss Tamás 6.b 3. hely  
    7. évfolyam      
    Palotai Gitta Dóra 7.c 1. hely  
    Szél Miklós 7.c 2. hely  
    Domokos Mercédesz 7.b 3. hely  
    8.évfolyam      
    Gerebenits Zóra 8.b 1. hely  
    Nyemcsok Hanna 8.a 2. hely  
    Szabó Kinga 8.c 3. hely  
     

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd iskolai forduló

    5-6. évfolyam      
    Opauszki Norbert 6.c 1. hely  
    Szabó Hanna 5.c 2. hely  
    Borbély Emese 5.a 3. hely  
    7-8. évfolyam      
    Szél Laura Kamilla 7.c 1. hely  
    Sztankovánszki Ágnes 8.b 2. hely  
    Vári Zsófia 7.c 3.hely  
  • Városi

    Müller drogéria városi rajzpályázat

    Baksay Janka, Gémes Kiara, Nagy László, Zahorán Dávid 4.c díjazottak Felk.: Bálint Zoltánné
    FHB bank városi rajzpályázat
    Fodor Barbara Brigitta 4.a díjazott Felk.: Bereczkiné Bujdosó Anita
    Orvos Gréta 2.b díjazott Felk: Szarka Anita
    Sántha László Milán 2.b díjazott Felk: Szarka Anita
     
    Csabai Kolbászfesztivál ifjúsági kolbászgyúró verseny
    1.c osztály csapata   különdíj Felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna
    5.a osztály csapata   különdíj Felk.: Mézesné Tulkán Anikó
    8.a osztály csapata Leszkó András, Szelekovszki Balázs, Selmeczi Bálint, Zátonyi Dávid 3.hely Felk: Hagymási Edit
     

    '56-os emlékév kiállítás pályázat

    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola 1. hely  
     

    „Egészséges város” rajzpályázat

    „Legszebb alkotás” kategória 2.hely Kiss Kornél Gábor, Nagy László 4.c Felk.: Bálint Zoltánné

    "Kézkivirágzások" rajzpályázat

    Molnár Panna Réka 3.c díjazott Felk.: Kopanyicza Edit
     

    "Együtt kerek a világ " rajzpályázat

    Alsó tagozat  
    1.hely Szabó Mercédesz 2.a Felk.: Szabóné Varga Edit
    2.hely Kiss Kornél Gábor 4.c Felk.: Bálint Zoltánné
    Felső tagozat  
    1.hely Csuvarszki Bettina 5.c Felk.: Szarka Anita
     

     Tréfás mesemondó verseny

    Tulkán Tekla 3.a különdíj Felk.: Asztalos Erzsébet
  • Megyei

    Bolyai Matematika Csapatverseny

    5.a osztály csapata   1. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Borbély Emese, Molnár Ákos, Nagy Péter, Varga Roland    
           
    7.a osztály csapata   4. hely Felk.: Szántó Mihályné
    Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra, Pálfi Petra    
     

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    3. évfolyam      
    3.c Betűvetők   7. hely Felk.: Kopanyicza Edit
    Czigléczki Lilien, Lovas Noémi, Pintér Priszcilla, Zöld Petra    
    4. évfolyam      
    4.c Panda Banda   1. hely Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László    
    5. évfolyam      
    5.a A nagy négyes   3. hely Felk.: Palyikné Prónai Melinda
    Borbély Emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán    
    5.a Nyelvcsajok 6. hely Felk.: Palyikné Prónai Melinda
    Benkó Dóra, Bogdány Csenge, Gedó Brigitta, Nyetinszki Nóra    
    6. évfolyam    
    6.c PE-ON-ZA 5. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    Balog Zalán, Ladnyik Péter, Opauszki Norbert, Varga Zalán    
    7. évfolyam    
    7.a Szófalók 6. hely Felk.: Asztalos Erzsébet    
    Baksay Réka, Balogh László, Kiss Blanka, Pálfi Petra Anikó    
    7.c A Csapat ​ 1. hely Felk.: Klimaj Klára
    Gémes Zsófia, Horváth Áron, Szél Miklós, Vári Zsófia    
    8. évfolyam    
    8.a Kétnevűek​ 5. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    Jantyik Nóra Kitti, Juhász György G., Mazula Gréta L, Szabó Orsolya Adél    
     

    TELC megyei angolverseny

    7. évfolyam 2. hely Szél Laura 7.c Felk.: Hagymási Edit
      4. hely Kárász Kata 7.c Felk.: Hagymási Edit
      5. hely Balogh László 7.a Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      6.hely Suhajda Kristóf 7.a Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    8.évfolyam 1. hely Gábriel Katinka 8.a Felk.: Hagymási Edit
  • Országos

    Bolyai Matematika Csapatverseny

    5.a osztály csapata   17. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Borbély Emese, Molnár Ákos, Nagy Péter, Varga Roland    
     

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    4.c Panda Banda   4. hely Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László    
           
    7.c A Csapat ​ 9. hely Felk.: Klimaj Klára
    Gémes Zsófia, Horváth Áron, Szél Miklós, Vári Zsófia    
  • Sport

    Úszó Diákolimpia Országos Döntő

    IV. korcsoportos leány 100 méteres hát Szabó Orsolya 8.a 4. hely
    III. korcsoportos fiú 100 méteres pillangó Horváth Balázs 7.a 2. hely
     

    Diákolimpia - Asztalitenisz Körzeti Döntő - Békéscsaba

    I-II. korcsoportos leányok egyéni versenye 2. hely Tulkán Tekla 3.a
    III-IV. korcsoportos leányok egyéni versenye 2. hely Ancsin Réka 7.c
      4. hely Kucsera Jázmin 6.b
    III-IV. korcsoportos lányok csapatversenye 1. hely Ancsin Réka 7.c
        Gerebenits Zóra 8.b
        Kucsera Jázmin 6.b

    Diákolimpia - Asztalitenisz Megyei Döntő - Orosháza

    I-II. korcsoportos leányok egyéni versenye 2. hely Tulkán Tekla 3.a
    III-IV. korcsoportos leányok egyéni versenye 3. hely Ancsin Réka 7.c
    III-IV. korcsoportos lányok csapatversenye 1. hely Ancsin Réka 7.c
        Gerebenits Zóra 8.b
        Kucsera Jázmin 6.b
     
     

    Diákolimpia - Futsal Körzeti Döntő - Békéscsaba

    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata   3.hely
    A csapat tagjai:    
    Faragó Csaba 8. c, Horváth Áron 7. c, Kovács Máté 6. b, Litavecz Máté 8. c, Nagy-Salamon Gergő 8. c, Susánszki Péter 8. c
     

    Diákolimpia - Játékos Sportverseny Körzeti Döntő - Békéscsaba

    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata   5.hely
    ​​