Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2017/18

  • Iskolai

    Titkos küldetés városismereti séta (október 20.)

    Kiss Petra csapata 5.c 1. hely  
    Baksay Janka csapata 5.c 2. hely  
    Balogh Bence csapata 6.a 3. hely  
     

    Titkos küldetés városismereti séta (november 17.)

    Baksay Janka csapata 5.c 1. hely  
    Bogdány Csenge csapata 6.a 2. hely  
    Furák Szabolcs csapata 5.b 3. hely  
    Juhász Janka Csapata 5.c 3. hely  
    Husvéth Fanni csapata 5.c 3.hely  
     

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai forduló

    5. évfolyam      
    Kiss Kornél Gábor 5.c 1. hely  
    Nagy László 5.c 2. hely  
    Alt Alexandra 5.b 3. hely  
    6. évfolyam      
    Borbély Emese 6.a 1. hely  
    Gedó Brigitta 6.a 2. hely  
    Harmati Helga 6.a 3. hely  
    7. évfolyam      
    Opauszki Norbert 7.c 1. hely  
    Varga Zalán 7.c 2. hely  
    Bereczki Abigél 7.c 3. hely  
    8.évfolyam      
    Szél Miklós 8.c 1. hely  
    Palotai Gitta Dóra 8.c 2. hely  
    Szél Laura Kamilla 8.c 3. hely  

     
  • Városi

    Kulturális versenyek

    Városi mesemondóverseny

    Szabó Botond 1.c 1. hely Felk.:Hegedűsné Czanik Anita

    József Attila városi versmondó verseny

    Domokos Mercédesz 8.b 1. hely Felk.:Várai Zsuzsanna
    Kurucz Lili 2.b 2. hely Felk.:Dusa Katalin
    Tulkán Tekla 4.a 3. hely Felk.:Asztalos Erzsébet
    Bogdány Csenge 6.a 3. hely Felk.:Palyikné Prónai Melinda

    Városi prózamondó verseny

    Ancsin Réka 8.c 2. hely Felk.: Klimaj Klára

    Városi népdaléneklési verseny

    szóló kategóriában arany minősítést kapott
    Duray Kamilla 1.c Felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    Kékegyi Bianka 3.c Felk.: Krett Attiláné
    Vári Zsófia 8.c Felk.: Greksza Attiláné
    a kórusok versenyében
    2.b osztály kórusa arany minősítés Felk.:Dusa Katalin
    Csaba gyöngyei kórus 8.évf. arany minősítés Felk.:Greksza Attiláné

    Városi könyvtárhasználati vetélkedő

    2. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
    A csapat tagjai: Ale Virág 5.a, Márton Benjámin 5.b, Domokos Mercédesz 8.b
    Felkészítők: Rábai Gabriella és Greksza Attiláné

    Városi Gyermekrajz Kiállítás

    Bujdosó Boglárka 4.a díjazott Felk.: Kiszelyné Kór Márta
    Zöld Petra 4.c díjazott Felk.: Kopanyicza Edit
    Gojdár Nóra 7.c díjazott Felk.: Bende Róbert
    Szántó Zalán
    Lenkefi Soma 7.c díjazott Felk.: Bende Róbert
    Horváth Béla
    Mazula Kinga 8.c díjazott Felk.: Bende Róbert

    Városi angol verseny

    5. évf. Nagy László 5.c 1. hely Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    Hajdu Réka 5.c 3. hely Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    8. évf. Suhajda Kristóf 8.a 1. hely Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
    Balogh László 8.a 2. hely Felk.:Vidóné Tóth Ildikó

    Városismereti vetélkedő

    2. helyezés, a csapat tagjai:
    Nemes Petra 6.a
    Balogh László 8.a
    Nagy Bálint 8.b
    Ancsin Réka 8.c
    Lőrinczy Anna 8.c
    Felk.: Várai Zsuzsanna

    Közlekedésbiztonság gyerekszemmel című rajzpályázat legszebb alkotás kategória:

    Városi 2. helyezés, megyei különdíj: Sántha Milán 3.b Felk.: Szarka Anita

    „A te családod hogyan takarítja meg a pénzt? - az FHB Bank Zrt. rajzpályázata

    Gaál Milán 3.b díjazott Felk.: Szarka Anita
    Lipták Jázmin 3.b díjazott Felk.: Szarka Anita
    Orvos Gréta 3.b díjazott Felk.: Szarka Anita
    Pilán Gréta 3.b díjazott Felk.: Szarka Anita
    Sántha Milán 3.b díjazott Felk.: Szarka Anita

    Az egészséges ember című rajzpályázat

    Győri Titanilla 7.a 1.hely Felk.:Szarka Anita

    Szenvedélyünk az egészség

    1. helyezés
    a csapat tagjai: Kárász Kata Jázmin, Palotai Gitta Dóra és Vári Zsófia
    8.c osztályos tanulók

    Városi keresztrejtvényfejtő verseny

    iskolai koordinátor: Rábai Gabriella
    Farkas Eszter 4.a 2. helyezés Felk.:Asztalos Erzsébet
    Palotai Gitta Dóra 8.c 3. helyezés Felk.:Asztalos Erzsébet

    Csabai Kolbászfesztivál
    Ifjúsági kolbászgyúró verseny

    - 8.c osztályosok csapata 2. helyezés felk.: Hagymási Edit
    A csapat tagjai: Kárász Kata, Gémes Zsófia, Sebők Réka, Szél Laura,
    Lovas Abigél
    - 2.c osztályosok csapata különdíj felk.: Bartáné Csete Zsuzsa és Kiss Virág
    - 5.a osztályosok csapata különdíj felk.: Barta Gábor

    Ki a mester két keréken? - közlekedési verseny

    Egyéniben:
    Szabó Hanna 6.c 1. helyezés
    Barta Gábor 6.c 2. helyezés
  • Megyei
    Zrínyi Ilona matematikaverseny
    Kiss Levente Csanád 3.c 2. hely Felk.: Bernátné Valastyán S.
    Baksay Réka 8.a 2. hely Felk.: Szántó Mihályné
    Kalmár László matematikaverseny
    Varga Roland 6.a 1. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Borbély Emese 6.a 3. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Németh László Informatikai Emlékverseny
    Opauszki Norbert 7.c 2. hely Felk.: Ficzere Enikő
    Hevesy György megyei kémiaverseny
    Balog Zalán 7.c 2. hely Felk.:Mahler Hajnalka
    Balogh László 8.a 1. hely Felk.:Mahler Hajnalka
    A Kenguru matematikaverseny megyei eredménye
    Kellner Márton 2.c 2. hely Felk.: László Virág
    Varga Roland 6.a 2. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Borbély Emese 6.a 3. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulója
    Kiss Kornél Gábor 5.c 1. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
    TIT megyei történelem tanulmányi verseny
    5. évfolyam 
    Kiss Kornél Gábor 5.c 1. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Cs.
    Nagy László 5.c 2. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Cs
    Varga Roland 6.a 1. hely Felk.: Várai Zsuzsanna
    6. évfolyam
    Borbély Emese 6.a 2. hely Felk.: Várai Zsuzsanna
    7. évfolyam
    Varga Zalán 7.c 3. hely Felk.: Bordásné Mundrucz Cs
    8. évfolyam
    Balogh László 8.a 1. hely Felk.: Szabóné Varga Edit
    TIT megyei angol tanulmányi verseny
    Fazekas József 6.b 2. hely Felk.: Hagymási Edit
    Balog Zalán 7.c 1. hely Felk.:​ Hagymási Edit
    NyelvÉsz Anyanyelvi versenyének megyei fordulója
    Vaszkó Benedek 1.c 1. hely Felk.:​ Hegedűsné Czanik Anita
    Borbély Emese 6.a 1. hely Felk.:​ Palyikné Prónai Melinda
    Gémes Zsófia 8.c 1. hely Felk.:​ Klimaj Klára
    Szél Miklós 8.c 1. hely Felk.:​ Klimaj Klára
    Kiss Kornél Gábor 5.c 2. hely Felk.:​ Egriné Szarvas Edit
    Czigléczki Lilien E. 4.c 3. hely Felk.:​ Kopanyicza Edit
    Országos Angol Tanulmányi Verseny megyei fordulója
    Szél Miklós 8.c 1. hely Felk.:​ Hagymási Edit
    TELC megyei angolverseny
    Kárász Kata 8.c 1. hely Felk.:​ Hagymási Edit
    Balogh László 8.a 3. hely Felk.:​ Vidóné Tóth Ildikó
    Tollforgató szépírási verseny
    Turcsányi Erik István 3.c 2. hely Felk.:​ Bozóné Leszkó Katalin
    „Az Óperencián túl…” mesemondóverseny
    Balog Csenge 4.a különdíj Felk.:​ Asztalos Erzsébet
    A Tudásbajnokság levelezős tanulmányi verseny megyei döntője
    matematika
    Nagy László 5.c 1. hely Felk.:​ Rálik Krisztina
    anyanyelv
    Vaszkó Benedek 1.c 1. hely Felk.:​ Hegedűsné Czanik Anita
    Borbély Emese 6.a 1. hely Felk.:​ Palyikné Prónai Melinda
    Kiss Levente Csanád 3.c 2. hely Felk.:​ Bozóné Leszkó Katalin
    Gedó Brigitta 6.a 2. hely Felk.:​ Palyikné Prónai Melinda
    Szél Miklós 8.c 3. hely Felk.:​ Klimaj Klára
    irodalom, szövegértés
    Szabó Mercédesz 3.a 3. hely Felk.:​ Szabóné Varga Edit
    történelem
    Kiss Petra 5.c 2. hely Felk.:​ Bordásné Mundrucz Cs.
    környezetismeret
    Vaszkó Benedek 1.c 1. hely Felk.:​ Hegedűsné Czanik Anita
    Kiss Levente Csanád 3.c 1. hely Felk.:​ Bozóné Leszkó Katalin
    Baukó Máté 1.c 2. hely Felk.:​ Hegedűsné Czanik Anita
    Kinyó Ajtony 2.c 3. hely Felk.:​ Bartáné Csete Zsuzsanna
    természetismeret
    Baksay Janka 5.c 1. hely Felk.:​ Szabados Renáta
    Káman Miléna 6.a 1. hely Felk.:​ Szabados Renáta
    Hegedűs Richárd 5.c 3. hely Felk.:​ Szabados Renáta
    biológia
    Geszner Gerda 7.c 3. hely Felk.:​ Tamásné Győri Zita
    „Közlekedésbiztonság gyerekszemmel” rajzpályázat
    Sántha Milán 3.b 2. hely Felk.:​ Szarka Anita
    Bartók Béla területi népdaléneklési verseny – Vésztő
    5-6. évfolyam
    Gedó Brigitta 6.a 1. hely Felk.:​ Greksza Attiláné
    Ale Virág 5.a 2. hely Felk.:​ Greksza Attiláné
    7-8. évfolyam
    Lőrinczy Anna 8.c 1. hely Felk.:​ Greksza Attiláné
    Szél Laura Kamilla 8.c 2. hely Felk.:​ Greksza Attiláné
    Vári Zsófia 8.c 3. hely Felk.:​ ​Greksza Attiláné
     

    Megyei szintű csapatversenyek

     
    Zrínyi Ilona megyei matematika verseny
    - 3. osztályosok csapata 2. hely
    a csapat tagjai: Kiss Levente Csanád 3.c, Sánta Máté Dániel és
    Vakarcs Mátyás 3.a
    felkészítő: Bernátné Valastyán Sylvia és Benedekné Fekete Gabriella
    Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
    - 8.a osztályosok csapata 2. hely
    a csapat tagjai: Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra, Pálfi Petra
    felkészítő: Szántó Mihályné
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló
    - 5.c osztályosok csapata 2. hely
    a csapat tagjai: Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
    felkészítő: Egriné Szarvas Edit
    -8.c osztályosok csapata 1. hely
    a csapat tagjai: Gémes Zsófia, Horváth Áron, Szél Miklós, Vári Zsófia
    felkészítő: Klimaj Klára
    Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója
    - 5.c osztályosok Panda Banda csapata 2. hely
    a csapat tagjai: Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
    felkészítő: Szabados Renáta
    - 8.c osztályosok 2. hely
    a csapat tagjai: Horváth Áron és Szél Miklós
    felkészítő: Papp-Jóljárt Gyöngyi, Szabados Renáta, Pflanznerné
    Nánási Tünde, Mahler Hajnalka.
    Országos technikaverseny megyei forduló
    - 8.c osztályosok csapata 3. hely
    a csapat tagjai: Samu Attila, Szél Miklós, Tóth Péter
    felkészítő: Barta Gábor
    Országos életvitel és gyakorlati ismeretek verseny megyei forduló
    - 8.c osztályosok csapata 3. hely
    a csapat tagjai: Palotai Gitta Dóra, Szvarnasz Aténé, Vári Zsófia
    felkészítő: Barta Gábor
    XVI. Honvédelmi haditorna verseny
    1. helyezés
    a csapat tagjai: Ancsin Réka, Horváth Áron, Samu Attila, Szél Miklós, Tóth Péter
    8.c osztályos tanulók
    Felk.: Barta Gábor
    Területi katasztrófavédelmi verseny
    3. helyezés
    a csapat tagjai: Ancsin Réka, Samu Attila, Szél Miklós, Tóth Péter
    8.c osztályos tanulók
    Felk.: Barta Gábor
  • Országos

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntő

    Kiss Kornél Gábor 5.c 6. hely Felk::Egriné Szarvas Edit

    Országos Angol Tanulmányi Verseny

    Szél Miklós 8.c 13. hely Felk.:Hagymási Edit

    TITOK London Brigde angol tesztverseny országos döntője

    Borbély Emese 6.a 2. hely Felk.:Bozó Attila
    Kiss Kornél Gábor 5.c 3. hely Felk.:Vidóné Tóth Ildikó
    Suhajda Kristóf 8.a 5. hely Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    Szél Miklós 8.c 6. hely Felk.:Hagymási Edit

    A Kenguru matematikaverseny országos eredménye

    Varga Roland 6.a 13. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Borbély Emese 6.a 14. hely Felk.:Rálik Krisztina

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő

    - 8.c osztályosok „A csapat” csapata 8. hely
    a csapat tagjai: Gémes Zsófia, Horváth Áron, Szél Miklós, Vári Zsófia
    felkészítő: Klimaj Klára

    Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntő

    - 5.c osztályosok Panda Banda csapata 14. hely
    a csapat tagjai: Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
    felkészítő: Szabados Renáta

    NyelvÉsz Anyanyelvi versenyének országos döntő

    Vaszkó Benedek 1.c 13. hely Felk.:Hegedűsné Czanik Anita
    Kiss Kornél Gábor 5.c 17. hely Felk.:Egriné Szarvas Edit
    Borbély Emese 6.a 15. hely Felk.:Palyikné Prónai Melinda
    Gémes Zsófia 8.c 12. hely Felk.:Klimaj Klára
    Szél Miklós 8.c 14. hely Felk.:Klimaj Klára

    A Tudásbajnokság levelezős tanulmányi verseny országos döntője

    anyanyelv
    Borbély Emese 6.a 5. hely Felk:: Palyikné Prónai Melinda
    Szél Miklós 8.c 5. hely Felk.:Klimaj Klára
    Vaszkó Benedek 1.c 13. hely Felk.:Hegedűsné Czanik Anita
    matematika
    Nagy László 5.c 12. hely Felk.:Rálik Krisztina
    környezetismeret
    Vaszkó Benedek 1.c 8. hely Felk.:Hegedűsné Czanik Anita
    Kiss Levente Csanád 3.c Bozóné Leszkó Katalin
    természetismeret
    Baksay Janka 5.c 3. hely Felk.:Szabados Renáta
    Káman Miléna 6.a 5. hely Felk.:Szabados R., Tamásné Gy. Z.

    MatekGuru országos matematikaverseny

    - Matetaktika 8.a osztályosok csapata 5. hely
    a csapat tagjai: Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra, Pálfi Petra
    felkészítő: Szántó Mihályné

    Kecske Kupa csapatverseny országos döntő

    - 8.a osztályosok Matetaktika csapata 10. hely
    a csapat tagjai: Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra, Pálfi Petra
    felkészítő: Szántó Mihályné

    BankVelem PénzOkos Kupa Döntője

    - Bank(ok)osok csapata regionális 2., országos 1. hely
    a csapat tagjai: Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra 8.a
    felkészítő: Szántó Mihályné

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz! versenye

    - a 8.a osztályosok csapata területi forduló 1. hely
    országos döntő 2. hely
    a csapat tagjai: Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra, Pálfi Petra
    felkészítő: Szántó Mihályné

    Ki a mester két keréken? - közlekedési verseny

    Csapatként Barta Gábor és Szabó Hanna 6.c osztályos tanulók:
    városi 1. hely
    megyei 2. hely
    országos 9. hely
     felk.: Barta Gábor

  • Sport
    MEZEI FUTÓVERSENY
    egyéniben – körzeti forduló
    1. helyezés Szász Anna → megyei 2. hely
    2. helyezés Horváth Balázs & Dér Máté
    3. helyezés Klokocs Kata
    csapatban:
    I. korcsoportos lányok:
    körzeti: 3. helyezés & megyei: 6. helyezés
    A csapat tagjai: Klokocs Kata, Tadanaj Gréta, Varga Tímea
    Kiszel Viktória, Asztalos Alexandra
    I. korcsoportos fiúk: körzeti: 2. helyezés & megyei: 4. helyezés
    A csapat tagjai: Takács Botond, Hunyadi Levente, Csizmás Gergő
    Balogh Alex, Szalai Milán
    II. korcsoportos fiúk: körzeti: 1. helyezés & megyei: 1. helyezés
    A csapat tagjai: Dér Máté, Hanyecz Gergő, Nagy Máté,
    Purzsa Xavér, Tóth Patrik
    IV. korcsoportos fiúk: körzeti: 2. helyezés & megyei: 3. helyezés
    A csapat tagjai: Horváth Balázs, Samu Attila, Szél Dávid
    Nagy Dominik Donát, Szabó Zsombor
    ASZTALITENISZ
    I-II. korcsoportos leányok egyéni versenye - A kategória:
    Tulkán Tekla 4.a körzeti: 1. helyezés & megyei: 2. helyezés
    I-II. korcsoportos leányok egyéni versenye - B kategória:
    Nánási Zoé megyei: 3. helyezés
    I-II. korcsoportos fiúk egyéni versenye - B kategória:
    2. Avramucz Dávid 4. a
    3. Kenyeres Zsombor 4. c
    3. Zahorán Dávid 5. c
    III-IV. korcsoportos leányok egyéni versenye - B kategória:
    Kucsera Jázmin 7. b körzeti 2. helyezés & megyei 3. helyezés
    Ancsin Réka 8. c körzeti 3. helyezés & megyei 2. helyezés
    I-II. korcsoport - lányok
    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata körzeti döntő: 2. helyezés & megyei döntő: 2. helyezés
    A csapat tagjai: Tulkán Tekla 4.a, Szikora-Pribojszki Petra 4.c, Nánási Zoé 5.c
    I-II. korcsoport - fiúk
    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola A csapata körzeti döntő: 2. helyezés & megyei döntő: 3. helyezés
    A csapat tagjai: Purzsa Xavér 5.c, Kenyeres Zsombor 4.c, Zahorán Dávid 5.c
    I-II. korcsoport - fiúk
    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola B csapata körzeti döntő: 2. helyezés & megyei döntő: 3. helyezés
    A csapat tagjai: Hunyadi Levente 3.c, Tórh Patrik 4.c, Nagy Máté 5.c
    III-IV. korcsoport
    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata körzeti döntő: 2. helyezés, megyei döntő: 1. helyezés & országos döntő: 9-12. hely
    A csapat tagjai: Kucsera Jázmin 7.b, Ancsin Réka 8.c, Benkó Dóra 6.a és Vári Zsófia 8.c<
    ÚSZÁS - megyei döntő
    I-II. korcsoport
    1. helyezés
    II. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó
    A csapat tagjai: Dér Máté, Erdész Bence, Koncz András, Szász Máté
    II. korcsoportos 4x50 m-es leány gyorsváltó
    A csapat tagjai: Asztalos Antónia, Balázs Anett, Boriszov Szófia, Endrényi Lara
    II. korcsoportos 50 m-es gyorsúszás: Szász Máté
    2. helyezés
    II. korcsoportos 50 m-es hátúszás: Szász Máté
    III-IV. korcsoport
    1. helyezés
    IV. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó
    A csapat tagjai: Horváth Balázs, Nagy Dominik Donát, Szabó János, Tóth Péter
    III. korcsoportos 100 m-es leány hátúszás: Szász Anna
    IV. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás: Tóth Péter
    IV. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás: Horváth Balázs
    2. helyezés
    III. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó:
    A csapat tagjai: Balázs Krisztián, Furák Szabolcs, Hankó Barnabás,
    Horváth Szabolcs
    III. korcsoportos 100 m-es leány gyorsúszás: Szász Anna
    III. korcsoportos 100 m-es fiú pillangóúszás: Balázs Krisztián
    IV. korcsoportos 100 m-es fiú gyorsúszás: Horváth Balázs
    IV. korcsoportos 100 m-es fiú hátúszás: Nagy Dominik Donát
    Úszó Diákolimpia Országos Döntő – Hódmezővásárhely
    II. korcsoportos 50 m-es gyorsúszás: 6. helyezés - Szász Máté
    III. korcsoportos 100 m-es hátúszás: 6. helyezés - Szász Anna
    IV. korcsoportos 100 m-es gyorsúszás: 12. helyezés - Tóth Péter
    II. korcsoportos 4x50 m-es gyorsváltó: 4. helyezés
    A csapat tagjai: Dér Máté, Erdész Bence, Koncz András, Szász Máté
    IV. korcsoportos 4x50m-es gyorsváltó: 4. helyezés
    A csapat tagjai: Horváth Balázs, Nagy Dominik, Szabó János, Tóth Péter

    A Sulipóló Diákolimpia megyei döntőjén III. és IV. korcsoportban iskolánk csapatai
    2. helyezést éretek el /2 x 7 fő/
    TANULÓINK EGYÉB DIÁKOLIMPIAI EREDMÉNYEI

     

    Uszonyosúszó Diákolimpia országos döntőjében Tóth Péter a 100 m-es és a 200 m-es
    úszásban is 1. helyezést ért el.

    A Kick Box Diákolimpia országos döntőjében a 63 kg-os fiúk versenyében Vadi Olivér 3. helyezést, a + 47 kg-os fiúk versenyében Szák Péter 2. helyezést ért el.

    A Cselgáncs Diákolimpia országos döntőjében a + 66 kg-os fiúk versenyében Kovács Antal a 2. helyezést ért el.

    A Vívó Diákolimpia országos döntőjén a III. korcsoportos tőr egyéni versenyben Tóth
    Marcell 8. helyezést ért el.
    ATLÉTIKA – D IÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA
    o I. korcsoportos fiúk egyéni összetett versenye Hunyadi Levente 3. helyezés
    o II. korcsoport - csapatverseny
    körzeti döntő 3. helyezés
    a csapat tagjai: Avramucz Dávid, Nagy Máté, Pálinkás András, Purzsa Xavér, Tóth Patrik, Zahorán Dávid
    RÖPLABDA
    o III. korcsoport
    megyei döntő 1. helyezés
    országos elődöntő 1. helyezés
    országos döntő 3. helyezés
    A csapat tagjai: Fekete Ramóna, Hajdu Réka, Husvéth Fanni, Knyihár Boglárka, Korcsok Karolina, Radnai Lili, Radnai Luca, Szkaliczki Viktória Réka, Tuska Brigitta, Varga Noémi, Zahorán Zita
    o IV. korcsoport
    megyei döntő 1. helyezés
    országos elődöntő 1. helyezés
    A csapat tagjai: Ambrus Anna, Horostyák Cintia, Hunyadi Gréta, Jánk Dzsenifer, Kerepeczki Hanna, Kucsera Jázmin, Oláh Eszter Éva, Oláh Zselyke, Radnai Lili, Radnai Luca, Tatár Noémi, Török Boglárka
    LABDARÚGÁS II. korcsoport - körzeti döntő 1. helyezés
    - megyei elődöntő 1. helyezés
    - megyei döntő 1. helyezés
    - országos döntő 3. helyezés
    A csapat tagjai: Antal Zsombor, Takács Ádám, Koncz András, Nagy Máté, Kenyeres Zsombor, Avramucz Dávid, Tóth Patrik, Purzsa Roland, 
    Bsukó Bence, Zahorán Dávid, Hunyadi Levente
    FUTSAL
    körzeti döntő 3. helyezés
    A csapat tagjai: Szántó Zalán 7. c, Ladnyik Péter 7. c, Kiss Tamás 7. b, Szarvas Károly 7. b, Kovács Máté 7. b, Takács Ákos 7. b, Kurucz Ádám 7. b, Tóth Péter 8. c,  Sebők Vilmos 8. c, Mokos Olivér 8. c, Nagy Gothárd 8. b