Petőfi
Üdvözöljük Programok Tanítók Iskola nyitogató 2020

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Eseménynaptár

  • dec
    07
    Munkanap áthelyezés miatt tanítási nap
  • dec
    10
    Kazincszy Szép Magyar Beszéd iskolai fordulója
  • dec
    11
    Adventi játszóház a leendő elsősök részére
  • dec
    14
    Tanítás nélküli munkanap - nevelőtestületi értekezlet
  • dec
    19
    Titkos küldetés

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2018/19

  • Iskolai

    Titkos küldetés városismereti séta (szeptember)

    Gémes Kira csapata 6.c 1. hely  
    Szász Máté csapata 5.c 2. hely  
    Koncz András csapata 5.b 3. hely  
     

    Titkos küldetés városismereti séta (október)

    Gémes Kira csapata 6.c 1. hely  
    Fekete Ramóna csapata 5.c 2. hely  
    Takács Fanni csapata 5.a 2. hely  
    Koncz András csapata 5.b  3. hely  
     Lovas Noémi csapata 5.c 3. hely  

    Kazinczy Szép Magyar Beszéd - iskolai forduló

    5-6. osztályosok      
      1.hely Kurilla Dávid 5.c
      2.hely Márton Benjámin 6.b
      3.hely Kovács Sándor 6.b
     7-8. osztályosok      
      1.hely Pálinkás Maja 8.b
      2.hely Ladnyik Péter 8.c

    Felsős iskolai komplex tanulmányi verseny

    5. évfolyam 1. hely Pintér Priszcilla 5.c
      2. hely Balog Csenge 5.a
      3. hely Czigléczki Lilien 5.c
           
    6. évfolyam 1. hely Nagy László 6.c
      2. hely Korcsok Karolina A.  6.c
      3. hely Fülöp Bori 6.c
           
    7. évfolyam 1. hely Borbély Emese 7.a
      2. hely Varga Roland 7.a
      3. hely Gillich Nelli 7.b
           
    8. évfolyam 1. hely Balog Zalán 8.c
      2. hely Majernyik Donát 8.a
      3. hely Varga Zalán 8.c
     

    Alsós iskolai versmondó verseny

    1-2. osztály 1. hely Vizsnyiczai Stella 2.c
      2. hely Ilyés Levente 1.a
      3. hely Vaszkó Benedek 2.c
      3. hely Davies Nia 2.a
           
    3-4. osztály 1. hely Szűcs Benkő 4.b
      2. hely Kurucz Lili 3.b
      3. hely Sipos Liza 4.a
      3. hely Szabó Mercédesz 4.a

    Alsós iskolai tanulmányi verseny

    Matematika 1. hely Kiss Levente Csanád 4.c
      2. hely Káman Abigél 4.b
      3. hely Hunyadi Levente 4.c
           
    Magyar 1. hely Koncza Boróka  4.c
      2. hely Lőrinczi Bálint Andrá 4.b
      3. hely Kiss Levente Csanád 4.c

    Alsós iskolai népdaléneklési verseny

     
    1-2. osztályosok 1. hely Duray Kamilla 2.c
      2. hely Szabó Luca 1.c
      3. hely Ilyés Levente  1.a
      3. hely Szabó Botond 2.c
    Csoportban 1. hely 2.c   
      2. hely Fülemülék (1.c)  
      3. hely Csicsergők (1.b)  
           
    3-4. osztályosok 1. hely Szűcs Benkő 4.b
      2. hely Vas Enikő 4.c
      2. hely Asztalos Antónia 4.c
      3. hely Asztalos Alexandra 3.b
      3. hely Sode Olívia 3.b
    Csoportban 1. hely 3.b osztály kórusa  
      2. hely 4.b osztály kórusa  
      3. hely 4.c osztály kórusa  

    Keresztrejtvényfejtő verseny iskolai forduló

     
    I. korcsoport 1. hely Tadanaj Gréta 3.a
      1. hely Sánta Máté 4.a
      2. hely  Kurucz Lili  3.b
      3. hely Káman Abigél 4.b
    II. korcsoport 1. hely Baksay Janka 6.c
      2. hely Koncz András 5.b
      3. hely Ancsin Flóra 5.c
    III. korcsoport 1. hely Varga Zalán 8.c
  • Városi
    Kulturális versenyek
         Városi mesemondóverseny
              Ilyés Levente                                   1.a           1. hely                Asztalos Erzsébet
              Vas Enikő                                        4.c           2. hely                Bozóné Leszkó Katalin
         József Attila városi versmondó verseny
              Kékegyi Bianka                               5.c           1. hely                Várai Zsuzsanna
              Vizsnyiczai Sztella                          2.c           2. hely                Hegedűsné Czanik Anita
              Szűcs Benkő                                    4.b           2. hely                Szarka Anita
              Bogdány Csenge                              7.a           3. hely                Palyikné Prónai Melinda
              Kurucz Lili                                       4.b          különdíj               Dusa Katalin
         Kazinczy Szép Magyar Beszéd körzeti verseny
              Pálinkás Maja                                  8.b           2. hely                Egriné Szarvas Edit
              Kurilla Dávid                                   5.c           3. hely                Várai Zsuzsanna
         Városi népdaléneklési verseny szóló kategóriában kiemelt arany minősítést kapott Szűcs Benkő                             4.b                                      Bernátné Valastyán S. szóló kategóriában arany minősítést kapott Szabó Luca                               1.c                                      Krett Attiláné
    Duray Kamilla                          2.c                                      Hegedűsné Czanik Anita
    Nyetinszki Nóra                        7.a                                      Greksza Attiláné      a kórusok versenyében 3.b osztály kórusa                       arany minősítés               Dusa Katalin
    Csaba Gyöngyei kórus 7.évf.     arany minősítés                Greksza Attiláné
         Városi könyvtárhasználati vetélkedő
              3. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola                   
      A csapat tagjai:    Ancsin Flóra 5.c, Márton Benjámin 6.b, Gedó Brigitta 7.a
    Felkészítők:         Greksza Attiláné és Kurucz-Papp Ildikó
         Városi Gyermekrajz Kiállítás 
    Vizsnyiczai Sztella                   2.c           díjazott               Bálint Zoltánné
    Győri Titanilla                           8.a           díjazott               Szarka Anita
                    
                     Kiállították a munkáját:
                         Kis Fruzsina
                         Szkaliczki Nóra                   2.c                                      Bálint Zoltánné
                         Zsóri Boróka
                         Csuvarszki Bettina               7.c                                      Bende Róbert
     
    Városi angol verseny
         5. évf.    Kocán Erik                             5.b           1. hely                Vidóné Tóth Ildikó
         6. évf.    Kiss Kornél Gábor                 6.c           1. hely                Vidóné Tóth Ildikó
                       Baksay Janka                          6.c           3. hely                Vidóné Tóth Ildikó
         7. évf.    Borbély Emese                       7.a           1. hely                Bozó Attila
         8. évf.    Balog Zalán                            8.c           1. hely                Pál Tamásné Lázár i.
                      
    Békéscsaba a mi városunk – Békéscsaba újratelepítésének 300., várossá válásának 100. évfordulója alkalmából meghirdetett vetélkedő
         1. helyezés                                            felk.: Bordásné Mundrucz Csilla és Várai Zsuzsanna
                   a csapat tagjai:    Kiss Kornél Gábor        6.c
                                               Nagy László                  6.c
                                               Borbély Emese             7.a
                                               Bogdány Csenge           7.a
                                               Nemes Petra                  7.a
                                               Nyetinszki Nóra            7.a
                                               Opauszki Norbert         8..a
                                               Varga Zalán                  8.c
     
    Városismereti vetélkedő                                  1. helyezés                  Várai Zsuzsanna
                   a csapat tagjai:    Nagy László                  6.c
                                               Kiss Kornél Gábor        6.c
                                               Borbély Emese             7.a
                                               Nyetinszki Nóra            7.a
    „Biztonságos közlekedés gyerekszemmel” című rajzpályázat
              1. helyezés                Szkaliczki Nóra            2.c                        Bálint Zoltánné
              különdíj                    Kis Fruzsina                  2.c                        Bálint Zoltánné
    A képzelet virágai rajzpályázat
              Klaukó Sámuel                                2.c          különdíj               Bálint Zoltánné
    „A víz az élet” rajzpályázat
              Molnár Anita                                   4.c            1.hely                Bozóné Leszkó K.
              Vas Enikő                                        4.c            2.hely                Bozóné Leszkó K.
    Városi keresztrejtvényfejtő verseny                  iskolai koordinátor: Kurucz-Papp I.
    Varga Zalán             8.c              2. helyezés
    Baksay Janka           6.c              3. helyezés                           
    Csabai Kolbászfesztivál
    Ifjúsági kolbászgyúró verseny
                  - 4.a osztályosok csapata                             ezüst érem         felk.:  Benedekné F. G
                            A csapat tagjai: Bányai Bence, Sípos Róbert, Sánta Máté, Vakarcs Tamás
                  - 6.a osztályosok csapata                             különdíj             felk.:  Barta Gábor
                            A csapat tagjai: Szűcs Előd, Szíjjártó Gyula, Talpai Tamás, Nag Kristóf
    Ki a mester két keréken? – közlekedési verseny területi forduló    felk.: Barta Gábor
              Egyéniben:          Fürj Nóra                 5.b                               3. helyezés     
              Csapatban:          Pálinkás András 5.a   és   Fürj Nóra 5.b      2. helyezés     
     
    Kerékpáros Iskola Kupa közlekedési verseny – területi forduló    felk.: Barta Gábor
              Egyéniben:          Szabó Hanna   7.c                                        3. helyezés      ​
  • Megyei

         Zrínyi Ilona matematikaverseny        

    • Borbély Emese a              2. hely          Rálik Krisztina
    • Varga Roland a              3. hely           Rálik Krisztina

         Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulója

    • Varga Roland a              3. hely           Rálik Krisztina

         Németh László Informatikai Emlékverseny

    • Opauszki Norbert /prezentáció/ c              3. hely           Ficzere Enikő
    • Varga Zalán /grafika/               c              3. hely           Ficzere Enikő

         Hevesy György megyei kémiaverseny

    • Varga Roland a              1. hely           Mahler Hajnalka
    • Borbély Emese a              3. hely           Mahler Hajnalka

         A Kenguru matematikaverseny megyei eredménye

    • Vaszkó Benedek c                 1. hely        Bálint Zoltánné
    • Borbély Emese a                 2. hely        Rálik Krisztina

         Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulója

    • Kiss Kornél Gábor c                 3. hely        Egriné Szarvas Edit
    • Borbély Emese a                 3. hely        Palyikné Prónai M.

        

     

     

    TIT megyei történelem tanulmányi verseny

    1. évf. Nagy László                      6.c                 2. hely        Bordásné Mundrucz Cs.
    2. évf. Varga Roland                    7.a                 1. hely        Várai Zsuzsanna

                            Borbély Emese                  7.a                 2. hely        Várai Zsuzsanna

                            Káman Miléna                   7.a                 3. hely        Várai Zsuzsanna

    • évf. Ladnyik Péter                    8.c                 1. hely        Bordásné Mundrucz Cs.

         NyelvÉsz Anyanyelvi versenyének megyei fordulója

    • Szalma Bence c                 1. hely        Hegedűsné Czanik Anita
    • Kiss Kornél Gábor c                 1. hely        Egriné Szarvas Edit

        

         TELC megyei angolverseny

    • Fazekas József b                1. hely           Hagymási Edit
    • Borbély Emese a                 2. hely           Bozó Attila

         A Tudásbajnokság levelezős tanulmányi verseny megyei döntője

    • angol

    Hegedűs Richárd                      6.c                 1. hely           Vidóné Tóth Ildikó

    • matematika

    Kiss Kornél Gábor                    6.c                 3. hely           Rálik Krisztina

    • anyanyelv

    Vaszkó Benedek                       2.c                 1. hely           Hegedűsné Czanik Anita

    Kiss Tamara                              4.a                 3. hely           Szabóné Varga Edit

    Kiss Kornél Gábor                    6.c                 1. hely           Egriné Szarvas Edit

    Borbély Emese                         7.a                 3. hely           Palyikné Prónai Melinda

    • irodalom, szövegértés

    Darabos Dóra                            2.c                 1. hely           Hegedűsné Czanik Anita

    Mahler Csanád F.                     2.c                 3. hely           Hegedűsné Czanik Anita

    • környezetismeret

    Sznida Balázs                           3.c                 2. hely           Bartáné Csete Zsuzsanna

    • természetismeret

    Baksay Janka                            6.c                 1. hely           Gárdiánné Szabados R.

    Hegedűs Richárd                      6.c                 3. hely           Gárdiánné Szabados R.

    • biológia

    Geszner Gerda                          8.c                 3. hely           Tamásné Győri Zita

    • Óperenciás tengeren is túl – mesemondó és meseillusztrációt készítő verseny
    • mesemondásban:
    • Vizsnyiczai Sztella c           1. hely                Hegedűsné Czanik Anita
    • Vas Enikő c           3. hely                Bozóné Leszkó Katalin
    •  
    • mese illusztrálásában
    • Kis Fruzsina c           2. hely                Bálint Zoltánné
    •  
    • Bartók Béla területi népdaléneklési verseny – Vésztő
    • 5-6. évf. Ancsin Flóra c 2. hely           Greksza Attiláné
    • Ale Virág a                 3. hely           Greksza Attiláné
    • 7-8. évf. Gedó Brigitta a 1. hely           Greksza Attiláné
    • Kurtucz Milán b                3. hely           Greksza Attiláné
      •  

     

    Megyei szintű csapatversenyek

     

    • Zrínyi Ilona megyei matematika verseny
    • - 7. osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Borbély Emese, Nagy Péter és Varga Roland 7.a

                             felkészítő:        Rálik Krisztina

     

    • Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
    • - 6.c osztályosok csapata                             2. hely               
      • a csapat tagjai:  Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Korcsok Karolina Anna és
      • Nagy László

                             felkészítő:        Rálik Krisztina

    •  
    • - 7.a osztályosok csapata 1. hely               
      • a csapat tagjai:  Borbély Emese, Nagy Péter, Molnár Ákos, Varga Roland

                             felkészítő:        Rálik Krisztina

     

    • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló
    • - 4.c osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Bencsik Réka, Kiss Levente Cs., Mócz Ákos, Molnár Kornél
    • felkészítő: Bozóné Leszkó Katalin
    • - 3.c osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Balázs Luca, Mülek-Földesi Rebeka, Sznida Balázs,
               Wittman Villő
    • felkészítő: Bartáné Csete Zsuzsanna
    • - 4.a osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Hering Hanna N., Kiss Tamara, Sánta Máté D., Vakarcs Tamás
    • felkészítő: Szabóné Varga Edit
    • - 6.c osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
    • felkészítő: Egriné Szarvas Edit
    • - 7.a osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Borbély emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán
    • felkészítő: Palyikné Prónai Melinda
      • Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója
    • - 6.c osztályosok Panda Banda csapata hely          
      • a csapat tagjai:  Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
    • felkészítő: Szabados Renáta
      •  

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz pánzügyi vetélkedő regionális forduló

    • - 5.a osztályosok csapata hely               
      • a csapat tagjai:  Balog Csenge, Bogdán Gréta, Farkas Eszter, Tóth Zita és
               Tulkán Tekla
    • felkészítő: Szántó Mihályné
      • Éneklő Ifjúság kórustalálkozó
    • Iskolánk énekkara ezüst minősítést szerzett. : Greksza Attiláné
      • Bajtársi haditorna verseny helyezés felk.: Barta Gábor
    • a csapat tagjai:  Barta Gábor 7.c, Szabó Zsombor 8.a, Nagy Viktor 8.b és
      Szántó Zalán 8.c osztályos tanulók
    • Bátrak Ligája – Rákóczi Kupa megyei forduló
      1. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola           felk.: Barta Gábor

                  A csapat tagjai: Szabó zsombor 8.a, Kovács Máté, Popa Anna, Nagy Viktor 8.b, Szántó Zalán, Pusztai Nelli, Varga Zalán 8.c és Barta Gábor 7.c osztályos tanulók

  • Országos
    • TITOK London Brigde angol tesztverseny országos döntője
    • Kiss Kornél Gábor c                 2. hely          Vidóné Tóth Ildikó
    • Borbély Emese a                 5. hely          Bozó Attila
    • Fazekas József b                7. hely          Hagymási Edit
    •  
    • Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő
    • - 7.a osztályosok csapata 9. hely               
      • a csapat tagjai:  Borbély Emese, Nagy Péter, Molnár Ákos, Varga Roland

                             felkészítő:        Rálik Krisztina

     

    • Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntő
    • - 6.c osztályosok Panda Banda csapata                    hely          
      •        a csapat tagjai:  Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László
    • felkészítő: Gárdiánné Szabados Renáta
    • NyelvÉsz Anyanyelvi versenyének országos döntő
    • Kiss Kornél Gábor c         1. hely             Egriné Szarvas Edit
    • Szalma Bence c         12. hely           Hegedűsné Czanik Anita
    •  
    • A Tudásbajnokság levelezős tanulmányi verseny országos döntője
    • angol

    Hegedűs Richárd                      6.c         3. hely             Vidóné Tóth Ildikó

    • anyanyelv

    Vaszkó Benedek                       2.c         7. hely             Hegedűsné Czanik Anita

    Kiss Kornél Gábor                    6.c         4. hely             Egriné Szarvas Edit

    • irodalom, szövegértés

    Darabos Dóra                            2.c         15. hely           Hegedűsné Czanik Anita

    • természetismeret

    Baksay Janka                            6.c         6. hely             Gárdiánné Szabados R.

     

     

    • A VII. "Kortárs" Versmondó Verseny Kárpát-medencei döntő

              Arany minősítés:    Vizsnyiczai Sztella Gabriella

                                            Vaszkó Benedek

              Bronz minősítés:    Szalma Bence

              Felkészítőjük: Hegedűsné Cznaik Anita

    •  
    • Közút nonprofit Zrt. Álomát című országos rajzpályázata
    • Lőrinci Bálint b         díjazott            Szarka Anita

     

    • Bátrak Ligája – Rákóczi Kupa országos döntő
      1. hely Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola           felk.: Barta Gábor

                  A csapat tagjai: Szabó zsombor 8.a, Kovács Máté, Popa Anna, Nagy Viktor 8.b, Szántó Zalán, Pusztai Nelli, Varga Zalán 8.c és Barta Gábor 7.c osztályos tanulók

    • Láss az én szememmel – közlekedési vetélkedő
    • - 3.c osztályosok csapata hely          
      • a csapat tagjai: Kiss Csaba, Kámán László, Lantos Balázs, Mülek-Földesi 
                  Rebeka, Sznida Balázs
    • felkészítő: Bartáné Csete Zsuzsanna
  • Sport
    • Mezei futóverseny

         egyéniben – körzeti forduló

                                Klokocs Kata         - körzeti forduló  2. helyezés     

                                                               - megyei döntő    4. helyezés

                                Dér Máté                - körzeti forduló  2. helyezés     

                                                               - megyei döntő    3. helyezés     

                                                               - országos döntőn részt vett

         csapatban:

      1. korcsoportos fiúk: körzeti:     1. helyezés

                                 A csapat tagjai:      Bánfi Attila, Baukó Máté, Gábor Benett,

                                                               Tóth Szabolcs, Nyéki Benett

       

                III. korcsoportos fiúk:            körzeti:     2. helyezés                      

                                A csapat tagjai:      Dér Máté, Hanyecz Gergő, Koncz András,

                                                               Szász Máté, Zámbori Zsombor

       

       

      Asztalitenisz        

      I-II. korcsoportos leányok egyéni versenye - B kategória

                              Szikora-Pribojszki Petra 5.c     körzeti: 2. helyezés

       

      III-IV. korcsoportos leányok egyéni versenye - A kategória

                              Tulkán Tekla 4. a            körzeti: 2. helyezés

                                                                      megyei: 3. helyezés

       

      I-II. korcsoportos lányok csapatverseny - B kategória

      Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata       körzeti döntő:    1. helyezés

                              A csapat tagjai:  Szikora-Pribojszki Petra, Szkaliczki Nóra, Tadanaj Gréta

      I-II. korcsoportos fiúk csapatverseny - B kategória

      Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata       körzeti döntő:    3. helyezés

                              A csapat tagjai:  Balogh Alex, Hunyadi Levente, Lőrinci Bálint

       

      III-IV. korcsoportos lányok csapatverseny - B kategória

      Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola csapata       megyei döntő:    1. helyezés

                                                                                              országos döntő: 9-12. hely

                              A csapat tagjai:  Benkó Dóra, Bogdány Csenge, Kucsera Jázmin  

       

       

      úszás  - megyei döntő

      I-II. korcsoport

      1. helyezés
      2. korcsoportos 50 m-es gyorsúszás: Klokocs Kata
      3. helyezés
      4. korcsoportos 50 m-es hátúszás: Asztalos Antónia
      5. korcsoportos 50 m-es gyorsúszás: Asztalos Antónia
      6. korcsoportos 50 m-es mellúszás: Asztalos Antónia

       

      III-IV. korcsoport

      1. helyezés
      2. korcsoportos 100 m-es fiú mellúszás: Lehóczki Attila (B kategória)
      3. helyezés
      4. korcsoportos 4x50 m-es fiú gyorsváltó

              A csapat tagjai: Lehoczki Attila, Szántó Zalán, Szél Dávid, Szél Gellért

      Uszonyosúszó diákolimpia országos döntőjében Nagy Dominik Donát az 50 m-es és a 100 m-es gyorsúszásban is 3. helyezést ért el.

       

      Atlétika – Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság – megyei döntő

      • súlylökés III-IV. korcsoport             helyezés

      A csapat tagjai: Kurucz Ádám, Lenkefi Soma, Szántó Zalán,

                               Szabó Zsombor, Szél Dávid

       

      • kislabdahajítás III-IV. korcsoport  helyezés

      A csapat tagjai: Kurucz Ádám, Szabó Dániel, Szabó Sándor Mihály

                               Szabó Zsombor, Szántó Zalán

       

      Atlétika – Diákolimpia többpróba

      o     IV. korcsoport - csapatverseny

                     körzeti döntő             3. helyezés

                     a csapat tagjai:  Ambrus Anna, Krajnyák Fanni, Nagy Anna,

                                       Oláh Eszter, Szalai Milla, Tatár Noémi

      o    IV. korcsoport - csapatverseny

                     körzeti döntő             2. helyezés

                     a csapat tagjai:  Kovács Máté, Kurucz Ádám, Lenkefi Soma,

                                       Szabó Dániel, Szabó Zsombor, Szántó Zalán

       

      Duatlon– Diákolimpia – megyei döntő

      • egyéni - megyei 1. helyezés:. Szász Anna
      • csapaverseny - : megyei 2. helyezés

      A csapat tagjai: Ambrus Anna, Szalai Milla, Szász Anna

       

      Röplabda 

      o  III. korcsoport  

                     megyei döntő            2. helyezés

                     országos elődöntő     1. helyezés

                     országos döntő          2. helyezés

                    A csapat tagjai:           Fekete Ramóna                    Hajdu Réka

                              Kerepeczki Hanna               Kucsera Jázmin

                              Korcsok Karolina                 Radnai Lili

                              Radnai Luca                         Matuska Orsolya

                              Tuska Brigitta                      Nánási Zoé 

                              Tatár Noémi

       

      o  IV. korcsoport              

                     megyei döntő            2. helyezés

                     országos elődöntő     1. helyezés

                     országos döntő          2. helyezés

                    

                    A csapat tagjai:           Bogdány Csenge                  Lovas Noémi

                                                        Erdélyi Dalma                      Matuska Orsolya

                                                        Fekete Ramóna                    Nánási Rebeka Zoé

                                                        Fürj Nóra                             Szkaliczki Viktória R.

                                                        Hajdu Réka                          Tuska Brigitta

                                                        Korcsok Karolina                 Varga Noémi

       

      Labdarúgás       

           III. korcsoport    - körzeti döntő        3. helyezés

                                       - megyei elődöntő 1. helyezés

                                       - megyei döntő       2. helyezés

                     A csapat tagjai:        Antal Zsombor               Nagy Máté

                                                      Avramucz Dávid            Purzsa Xavér

                                                      Hunyadi Levente            Tóth Patrik

                                                      Kenyeres Zsombor         Zahorán Dávid

                                                                                             

           IV. korcsoport – megyei elődöntő 2. helyezés

                     A csapat tagjai:        Bürüsi Bence                  Szabó Tamás

                                                      Dobó János                     Szabó Zsombor

                                                      Lenkefi Soma                 Szántó Zalán

                                                      Nagy Dominik Donát     Szél Dávid

                                                      Nagy Viktor                   Szél Gellért

       

           III-IV. korcsoport lányok   - körzeti döntő 3. helyezés

                     A csapat tagjai:        Böőr Enikő                     Nagy Maura

                                                      Nagy Dorina                   Szalai Milla

                                                      Botyánszki Alíz              Nagy Ramóna

                                                      Krajnyák Fanni               Ale Virág

                                                      Kerepeczki Hanna         

  • KIEMELKEDŐ TANULÓINK