Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.45-15.15
pénteken: 7.45-13.00

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

2020. szeptember 1-től az étkezési térítési díjak Ft/nap
3x étkezés: 605Ft
2x étkezés: 480Ft
1x étkezés: 356Ft
engedéllyel étkezők: 640Ft
diétás napközi étkeztetés: 1288Ft
diétás menza étkeztetés: 602Ft

Eseménynaptár

  • szept
    25
    Magyar Diáksport Napja
  • szept
    25
    Részvétel a bajtársi haditornán
  • szept 30
    -
    okt 08
    Szülői értekezletek a 2-8. évfolyamon
  • okt 02
    -
    okt 01
    Zenei világnap

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2019/20

  • Iskolai
    Titkos küldetés október 25.
    1. hely Gajdács Léna csapata 5.c    
    2. hely Szák Péter csapata 5.c     
    3. hely Koncza Boróka csapata 5.c    
  • Városi
    23. Kolbászfesztivál ifjúsági kolbászgyúró verseny
    2. hely 8.b osztály lánycsapata Felk.: Hagymási Edit
    különdíj 8.a, 7.a  
    Horváth János matematika verseny
    2. hely Varga Roland 8.a Felk.: Egriné Szarvas Edit
    5. hely Nagy Péter 8.a Felk.: Egriné Szarvas Edit
  • Megyei

    XVIII. Bajtársi Haditorna

    1. hely Tóth Marcell 8.a, Varga Roland 8.a, Szabó Tamás 8.b, Barta Gábor 8.c Felkészítő: Barta Gábor

    Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

    1. hely 3.c osztály Matek-fogat  Molnár Alexandra, Szalma Bence, Vaszkó Benedek, Zsóri Boróka felk.: Bálint Zoltánné 
    3. hely 7.b  osztály Anna és a fiúk Kovács Sándor, Márton Benjámin György,
    Nyetinszki Anna, Szegedi Richárd
    felk.: Rálik Krisztina 
    4. hely 8.a  osztály Agymenők Borbély Emese, Molnár Ákos, Nagy Péter,
    Varga Roland
    felk.: Rálik Krisztina 
    5. hely 5.c osztály Matekászok Ambrus Emma, Kiss Levente Csanád, Koncza Boróka, Puskás Dóra felk.: Rálik Krisztina
     

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

    1. hely 7.c PandaBanda  Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László felk.: Egriné Szarvas Edit
    5. hely 3.c Magyar fogat Baukó Máté, Szalma Bence, Vaszkó Benedek, Zsóri Boróka felk.: Hegedűsné Czanik Anita
    5. hely 8.a Róóland Borbély Emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán felk.: Palyikné Prónai Melinda 
    6. hely 7.b Anna és a fiúk Nyetinszki Anna, Kovács Sándor, Márton Benjámin,
    Szegedi Richárd
    felk.: Palyikné Prónai Melinda 

    Teleki Blanka Gimnázium megyei szintű angol nyelvű olvasásértési verseny

    7. évfolyam 2. hely Kiss Kornél 7.c felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    8. évfolyam 1. hely Gillich Nelli 8.b felk.: Hagymási Edit

    ​Mátyás király megyei monda- és mesemondó verseny

    1. hely Wittmann Villő 4.c felk.: Bartáné Csete Zsuzsanna.

    Telc Megyei Angol Verseny

    7. évfolyam 1. hely Kiss Kornél 7.c felk.: Vidóné Tóth Ildikó
      5. hely Nagy László 7.c felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    8.évfolyam 2. hely Fazekas József 8.b felk.: Hagymási Edit
        Borbély Emese 8.b felk.: Bozó Attila​
  • Országos

    Bonduelle rajzpályázat

    1 .hely Molnár Anita 5.c felk.: Szarka Anita

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő

    11. hely 7.c PandaBanda  Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László felk.: Egriné Szarvas Edit

    „Ahogy én elképzelem a karácsonyt” című országos rajzpályázat

    2 .hely Molnár Anita 5.c felk.: Szarka Anita
  • Sport
    2019. november
    NOVEMBER 12. A SZTALITENISZ A LAPSZINTŰ D IÁKOLIMPIA K ÖRZETI D ÖNTŐ – B ÉKÉSCSABA
    Asztalitenisz I-II. korcsoportos leány „B” kategória egyéni
    3. helyezés Tadanaj Gréta
    Szkaliczki Nóra Krisztina
    Asztalitenisz I-II. korcsoportos fiú „B” kategória egyéni
    3. helyezés Mahler Csanád Ferenc
    2. helyezés Hunyadi Levente
    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos leány „B” kategória egyéni
    3. helyezés Bogdány Csenge
    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos leány „A” kategória egyéni
    2. helyezés Tulkán Tekla
    NOVEMBER 13. A SZTALITENISZ A LAPSZINTŰ D IÁKOLIMPIA K ÖRZETI D ÖNTŐ – B ÉKÉSCSABA
    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos fiú „B” kategória egyéni
    3. helyezés Kenyeres Zsombor
    NOVEMBER 14. A SZTALITENISZ A LAPSZINTŰ D IÁKOLIMPIA K ÖRZETI D ÖNTŐ – B ÉKÉSCSABA
    Asztalitenisz I-II. korcsoportos leány „B” kategória csapat
    2. helyezés A csapat tagjai: Klokocs Kata
    Szkaliczki Nóra Krisztina
    Tadanaj Gréta
    Asztalitenisz I-II. korcsoportos fiú „B” kategória csapat
    2. helyezés A csapat tagjai: Hunyadi Levente
    Mahler Csanád Ferenc
    Szikora-Pribojszki Barna

    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos leány „B” kategória csapat
    2. helyezés A csapat tagjai: Benkó Dóra Iringó
    Bogdány Csenge
    Szikora-Pribojszki Petra
    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos fiú „B” kategória csapat
    3. helyezés A csapat tagjai: Kenyeres Zsombor
    Varga Roland
    Zahorán Dávid

    2019. december
    Dec. 1. ÚSZÁS A LAPSZINTŰ D IÁKOLIMPIA K ÖRZETI D ÖNTŐ – Békéscsaba
    50 m gyorsúszás I. korcsoportos fiú egyéni
    2. helyezés Uhrin Barna
    3. helyezés Suhajda Soma Mór
    50 m gyorsúszás I. korcsoportos leány egyéni
    2. helyezés Klokocs Klára
    50 m mellúszás I. korcsoportos fiú egyéni
    3. helyezés Tamási Levente
    50 m mellúszás I. korcsoportos leány egyéni
    1. helyezés Klokocs Klára
    50 m hátúszás I. korcsoportos fiú egyéni
    2. helyezés Tamási Levente

    50 m hátúszás II. korcsoportos fiú egyéni
    1. helyezés Takács Botond
    4×50 m gyorsváltó II. korcsoportos fiú csapat
    2. helyezés Laurinyecz Gergő
    Nyéki Benett
    Suhajda Zoltán
    Takács Botond
    4×50 m gyorsváltó II. korcsoportos leány csapat
    2. helyezés Asztalos Alexandra
    Klokocs Kata
    Klokocs Klára
    Tadanaj Gréta
    Dec. 10. A SZTALITENISZ A LAPSZINTŰ D IÁKOLIMPIA M EGYEI D ÖNTŐ – Orosháza
    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos leány „A” kategória egyéni
    3. helyezés Tulkán Tekla
    December 17. Asztalitenisz Alapszintű Diákolimpia Megyei Döntő – Orosháza
    Asztalitenisz I-II. korcsoportos leány „B” kategória csapat
    3. helyezés Klokocs Kata
    Szkaliczki Nóra Krisztina
    Tadanaj Gréta
    Asztalitenisz I-II. korcsoportos fiú „B” kategória csapat
    5. helyezés Hunyadi Levente
    Mahler Csanád Ferenc
    Szikora-Pribojszki Barna
    Asztalitenisz III-IV. korcsoportos leány „B” kategória csapat
    3. helyezés Benkó Dóra
    Bogdány Csenge
    Szikora-Pribojszki Barna