Petőfi
Üdvözöljük Tanítók Iskola nyitogató 2021

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.45-15.15
pénteken: 7.45-13.00

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Kiss Renáta
+36 20/260-28-26

Következő ebédfizetése:

2021. december 8-9.
(szerda, csütörtök)

Eseménynaptár

  • dec
    11
    Tanítási nap - munkanap áthelyezés (dec. 24.)
  • dec
    17
    Titkos küldetés
  • dec
    21
    A téli szünet előtti utolsó tanítási nap
  • dec 22
    -
    jan 02
    Téli szünet
  • jan
    03
    Kiváltott nap – Nyitott iskola – iskolabemutató (2022. jan. 29.)

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Tanáraink

A NEVELŐTESTÜLET NÉVSORA

 

NÉV

SZAK

FOGADÓÓRÁK E-MAIL
"A hét" "B hét"
Papp-Jóljárt Gyöngyi intézményvezető
(biológia-egészségtan)
hétfő 13:00-14:00 hétfő 13:00-14:00 pappnegy@t-online.hu
Klimaj Klára intézményvezető-helyettes
(magyar-nyelv és irodalom)
kedd 11.00-12:00 kedd 11:00-12:00 klimajklara2@gmail.com
Szántó Mihályné intézményvezető-helyettes
(matematika)
hétfő 10.00-11.00 hétfő
10.00-11.00
szanto.mihalyne@petofibcs.eu
Asztalos Erzsébet tanító (4.A osztályfőnöke)
magyar-nyelv és irodalom szakos tanár
szerda 11:00-12:00 szerda 12:00-13:00 asztalos.erzsebet@petofibcs.eu
Bálint Zoltánné tanító
(1.C osztály)
csütörtök 10:00-11:00 szerda 11:00-12:00 balint.zoltanne@petofibcs.eu
Bánfi Dóra tanár
(természetismeret, természettudomány, földrajz, biológia-egészségtan)
szerda 9:00-10:00 szerda 11:00-12:00 dori.banfi@gmail.com
Bánkiné Pápai Katalin fejlesztőpedagógus     bankine.papai.katalin@petofibcs.eu
Bányainé Kun Marianna fejlesztőpedagógus     banyaine.kun.marianna@petofibcs.eu
Barta Gábor tanár
(technika, életvitel és gyakorlat, etika)
5. A osztályfőnöke
kedd 9:00-10:00 szerda 10:00-11:00 barta.gabor@petofibcs.eu
Bartáné Csete Zsuzsa tanító
2.C osztály
Ének-zene szakos tanár
kedd 11:00-12:00 kedd
10:00-11:00
bartane.csete.zsuzsanna@petofibcs.eu
Baukó Tamásné fejlesztőpedagógus     liptak.piko.nikolett@gmail.com
Bende Róbert tanár
vizuális kultúra
     
Benedekné Fekete Gabriella tanító
3.A osztály
Ének-zene szakos tanár
péntek 11:00-12:00 szerda 11:00-12:00 benedekne.fekete.gabriella@petofibcs.eu
Bereczkiné Bujdosó Anita tanító (1.A osztályfőnöke)
magyar nyelv-és irodalom szakos tanár
kedd 10:00-11:00 kedd 10:00-11:00 bereczkine.bujdoso.anita@petofibcs.eu
Bernátné Valastyán Sylvia tanító
3.C osztály
szerda 11:00-12:00 szerda 11:00-12:00 bernatnesy@gmail.com
Bordásné Mundrucz Csilla tanár
(magyar-nyelv és irodalom, történelem, etika)
7.A osztályfőnöke
kedd 11:00-12:00 kedd 10:00-11:00 bordasne.mundricz.csilla@petofibcs.eu
Bozó Attila tanár
(angol)
8.C osztályfőnöke
csütörtök 9:00-10:00 csütörtök 9:00-10:00 bozoattila@yahoo.com
Dobos Ágnes tanító
(2.B osztályfőnöke)
csütörtök
12:00-13:00
péntek
12:00-13:00
dobos.agi80@gmail.com
Dr. Leszkóné Végh Zsuzsanna tanító
(1.A osztály)
szerda 10.00-11:00 szerda 10:00-11:00 veghzsuzsi33@gmail.com
Egriné Szarvas Edit tanár
(magyar nyelv-és irodalom, etika)
7.B osztályfőnöke
kedd 9:00-10:00 szerda 11:00-12:00 egrine.szarvas.edit@petofibcs.eu
Ficzere Enikő tanár
(informatika, etika)
6.A osztályfőnöke
péntek 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00 ficzere.eniko@petofibcs.eu
Fürjné Simon Edina tanár (magyar nyelv-és irodalom)     furjne.simon.edina@petofibcs.eu
Gáborné Nédó Anikó tanító
(3.B osztály)
hétfő 10:00-11:00 hétfő 10:00-11:00 gaborne.nedo.aniko@petofibcs.eu
Greksza Attiláné tanár
(ének-zene, etika)
6.B osztályfőnöke
kedd 11:00-12:00 kedd 11:00-12:00 greksza.attilane@petofibcs.eu
Hagymási Edit tanár
(angol)
péntek 11:00-12:00 péntek 11:00-12:00 flo0520@gmail.com
Hegedűs József tanár
(testnevelés és sport, történelem, etika)
 
kedd 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00 hegedus.jozsef@petofibcs.eu
Hegedűs Józsefné tanító
(1.B osztály)
péntek 9:00-10:00 kedd 9:00-10:00 hegedus.jozsefne@petofibcs.eu
Hegedűsné Czanik Anita tanító
(1.C osztályfőnöke)
csütörtök
11.00-12.00
szerda
12.00-13.00
hegedusneczanikanita@gmail.com
Horváth Eleonóra tanító
2.A osztály
csütörtök 13:00-14:00 csütörtök 10:00-11:00 eklauko@gmail.com
Kiszelyné Kór Márta tanító
3.A osztály
hétfő 10:00-11:00 szerda 11:00-12:00 kiszelyjanos@t-online.hu
Kopanyicza Edit tanító
(4.C osztályfőnöke)
tanár
(technika, életvitel és gyakorlat
hétfő 12:00-13:00 csütörtök 11:00-12:00 kopanyicza.edit@petofibcs.eu
Krett Attiláné tanító
3.C osztály
hétfő 10:00-11:00 hétfő 10:00-11:00 krett.attilane@petofibcs.eu
Mahler Hajnalka tanár
(matematika, kémia)
kedd 9:00-10:00 szerda
10.00-11:00
mahlerhajni@gmail.com
Medvegy Réka tanító
(3.B osztályfőnöke)
péntek 10:00-11:00 csütörtök 11:00-12:00 medvegy.reka@petofibcs.eu
Mézesné Tulkán Anikó tanító
(2.A osztályfőnöke)
tanár
(testnevelés)
hétfő
12.00-15.00
kedd
10.00-11.00
mezesne.tulkan.aniko@petofibcs.eu
Mocskonyi Judit tanító
3.C osztályfőnöke
hétfő
9:00-10:00
kedd
10:00-11:00
mocskonyijudit002@gmail.com
Nagy Ágnes tanár
(angol)
csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00 agnesnagy0804@gmail.com
Nagy Sándor tanár
(testnevelés és sport)
    abraxas62@gmail.com
Nánási Tünde tanár
(fizika, matematika)
hétfő 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00 nanasi.tunde.maria@petofibcs.eu
Orosz Marianna tanító
2.C osztályfőnöke
kedd 12:00-13:00 szerda 12:00-13:00 oroszmariann33@gmail.com
Pál Tamásné Lázár Ildikó tanár
(angol)
csütörtök 11:00-12:00 hétfő 9:00-10:00 lazar.ildiko66@gmail.com
Rálik Krisztina tanár
(matematika, kémia, etika)
5.C osztályfőnöke
csütörtök 11:00-12:00 csütörtök 11:00-10:00 ralik.krisztina@petofibcs.eu
Sas Dániel tanár
(testnevelés és sport)
5.B osztályfőnöke
szerda 13:00-14:00 szerda 12:00-13:00 sas.dani999@gmail.com
Szabóné Varga Edit tanító
3.A osztályfőnöke
hétfő 12:00-13:00 péntek 11:00-12:00 szabone.varga.edit@petofibcs.eu
Szarka Anita tanító
3.B osztályfőnöke
tanár
(Vizuális kultúra)
kedd 10:00-11:00 kedd 12:00-13:00 szarka.anita80@gmail.com
Tamásné Győri Zita tanár
(biológia-egészségtan, természettudomány,
testnevelés-és sport,
etika)
6.C osztályfőnöke
kedd 10:00-11:00 szerda 12:00-13:00 tamasne.gyori.zita@petofibcs.eu
Tóth Éva tanító
1.B osztályfőnöke
péntek 10:00-11:00 kedd 12:00-13:00 ztotheva@freemail.hu
Ujváriné Ásványi Mariann tanító
2.B osztály
kedd 11:00-12:00 kedd 11:00-12:00 asvanyimariann.68@gmail.com
Várai Zsuzsanna tanár
(magyar nyelv-és irodalom,
történelem, etika)
6.C osztályfőnöke
szerda
10:00-11:00
hétfő
10:00-11:00
varai.zsuzsanna@petofibcs.eu
Varga Tünde tanár
(matematika, etika)
7.B osztályfőnöke
szerda
11:00-12:00
szerda
11:00-12:00
sz.varga.tunde@gmail.com
Vargáné Gábor Beatrix tanár
(természettudomány)
pedagógiai asszisztens
kedd 11:00-12:00 kedd 9:00-10:00 gabortrixie@gmail.com
Vidóné Tóth Ildikó tanár
(angol)
7.A osztályfőnöke
csütörtök 12:00-13:00 péntek 11:00-12:00 vidone.ildi1224@gmail.com
Zalay Ágnes tanító
3.B osztály
szerda 9.00-10:00 kedd 12:00-13:00 zalayagi@gmail.com

A NEVELŐ ÉS OKTATÓ MUNKÁT SEGÍTŐK NÉVSORA

NÉV
MUNKAKŐR
Davies Ibolya pedagógiai asszisztens
Korcsok Éva iskolatitkár
Kurucz-Papp Ildikó pedagógiai asszisztens
Rábai Gabriella könyvtáros, gyermek- és ifjúségvédelmi koordinátor
Szabó Zsolt rendszergazda
Szilágyi Anita iskolatitkár

ISKOLAPSZICHOLÓGUS

NÉV
FOGADÓÓRA
E-mail
Nyíri Sándor szerda 15:00-16:00 nyiri.sandor@petofibcs.eu

SZOCIÁLIS SEGÍTŐ

NÉV
FOGADÓÓRA
E-mail
Baku Zoltán szerda 15:00-16:00 bakuzoltan@bcsgyermekjolet.hu