Petőfi
Üdvözöljük

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Tanáraink

A NEVELŐTESTÜLET NÉVSORA

 

NÉV

SZAK

FOGADÓÓRÁK
"A hét" "B hét"
Papp-Jóljárt Gyöngyi igazgató, biológia hétfő 13:00-14:00 hétfő 13:00-14:00
Klimaj Klára igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom szerda 9:00-10:00 szerda 9:00-10:00
Szántó Mihályné igazgatóhelyettes, matematika kedd 9:00-10:00 kedd 9:00-10:00
Asztalos Erzsébet tanító, magyar nyelv és irodalom csütörtök 11:00-12:00 csütörtök 9:00-10:00
Bálint Zoltánné tanító csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Bányainé Kun Marianna fejlesztő pedagógus    
Barta Gábor technika, informatika, erkölcstan péntek 13:00-14:00 csütörtök 10:00-11:00
Bartáné Csete Zsuzsa tanító szerda 12:00-13:00 szerda 12:00-13:00
Bende Róbert vizuális kultúra, mozgókép és médiaismeret    
Benedekné Fekete Gabriella tanító hétfő 11:00-12:00 csütörtök 11:00-12:00
Bereczkiné Bujdosó Anita tanító, magyar nyelv és irodalom szerda 10:00-11:00 csütörtök 8:00-9:00
Bernátné Valastán Sylvia tanító, ének-zene csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Bordásné Mundrucz Csilla magyar nyelv és irodalom, történelem, erkölcstan hétfő 9:00-10:00 kedd 9:00-10:00
Bozó Attila angol kedd 9:00-10:00 csütörtök 9:00-10:00
Bozóné Leszkó Katalin tanító hétfő 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Dr. Leszkóné Végh Zsuzsanna tanító kedd 11.00-12:00 kedd 11:00-12:00
Dusa Katalin tanító kedd 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Egriné Szarvas Edit magyar nyelv és irodalom hétfő 11:00-12:00 csütörtök 11:00-12:00
Ficzere Enikő informatika kedd 11:00-12:00 csütörtök 12:00-13:00
Gáborné Nédó Anikó tanító kedd 12:00-13:00 csütörtök 11:00-12:00
Gárdiánné Szabados Renáta földrajz, természetismeret péntek 10:00-11:00 szerda 9:00-10:00
Greksza Attiláné ének-zene, erkölcstan, könyvtáros, gyermek- és ifjúségvédelmi koordinátor csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00
Hagymási Edit angol kedd 9:00-10:00 szerda 13:00-14:00
Hegedűs József történelem, testnevelés hétfő 10:00-11:00 hétfő 8:00-9:00
Hegedűs Józsefné tanító szerda 13:00-14:00 szerda 13:00-14:00
Hegedűsné Czanik Anita tanító csütörtök 13:00-14:00 csütörtök 13:00-14:00
Horváth Eleonóra tanító szerda 9:00-10:00 szerda 11:00-12:00
Kiszelyné Kór Márta tanító csütörtök 11:00-12:00 hétfő 10:00-11:00
Kopanyicza Edit tanító csütörtök 12:00-13:00 szerda 11:00-12:00
Krett Attiláné tanító kedd 10:00-11:00 csütörtök 9:00-10:00
Lipták Pikó Nikolett gyógypedagógus hétfő 10:00-11:00 hétfő 11:00-12:00
Mahler Hajnalka matematika, kémia, informatika csütörtök 10:00-11:00 kedd 10.00-11.00
Mézesné Tulkán Anikó tanító, testnevelés péntek 10:00-11:00 szerda 11:00-12:00
Molnárné Medvegy Réka tanító kedd 9:00-10:00 csütörtök 11:00-12:00
Nagy Sándor testnevelés csütörtök 11:00-12:00 csütörtök 11:00-12:00
Pál Tamásné Lázár Ildikó angol szerda 12:00-13:00 péntek 12:00-13:00
Palyikné Prónai Melinda magyar nyelv és irodalom kedd 10:00-11:00 szerda 10:00-11:00
Pflanznerné Nánási Tünde matematika, fizika csütörök 11:00-12:00 péntek 9:00-10:00
Rálik Krisztina matematika, kémia hétfő 10:00-11:00 szerda 11:00-12:00
Sas Dániel testnevelés szerda 11:00-12:00 szerda 11:00-12:00
Szabóné Varga Edit tanító, történelem csütörtök 12:00-13:00 kedd 10:00-11:00
Szarka Anita tanító csütörtök 10:00-11:00 hétfő 9:00-10:00
Tamásné Győri Zita Katalin  biológia, testnevelés csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Tóth Éva tanító csütörtök 13:00-14:00 hétfő 11:00-12:00
Ujváriné Ásványi Mariann tanító hétfő 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00
Várai Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 11:00-12:00 hétfő 12:00-13:00
Varga Tünde matematika, testnevelés, informatika szerda 11.00-12:00 szerda 8:00-9:00
Vidóné Tóth Ildikó angol csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00
Zalay Ágnes tanító csütörtök 11.00-12:00 szerda 11:00-12:00

A NEVELŐ ÉS OKTATÓ MUNKÁT SEGÍTŐK NÉVSORA

NÉV
MUNKAKŐR
Davies Ibolya pedagógiai asszisztens
Korcsok Éva iskolatitkár
Kurucz-Papp Ildikó könyvtáros
Szabó Ágnes iskolatitkár
Szabó Zsolt rendszergazda

ISKOLAPSZICHOLÓGUS

NÉV
FOGADÓÓRA
Nyíri Sándor Szerda 16:00-17:00