Petőfi
Üdvözöljük ProgramokTanítók Iskola nyitogató 2017

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

Eseménynaptár

  • jan
    20
    Központi írásbeli felvételi vizsgák a 9. évfolyamra
  • jan
    26
    Az első félév utolsó tanítási napja
  • jan
    27
    „Nyitott iskola” - iskolabemutató a leendő elsős gyerekeknek és szüleiknek
  • jan
    29
    Félévi értekezlet
  • febr 05
    -
    febr 09
    Idegen nyelvi hét

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Tanáraink

A NEVELŐTESTÜLET NÉVSORA

 

NÉV

SZAK

FOGADÓÓRÁK
"A hét" "B hét"
Papp Gyöngyi igazgató, biológia hétfő 13:00-14:00 hétfő 13:00-14:00
Klimaj Klára igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom kedd 11:00-12:00 kedd 11:00-12:00
Szántó Mihályné igazgatóhelyettes, matematika kedd 10:00-11:00 kedd 10:00-11:00
Asztalos Erzsébet tanító szerda 12:00-13:00 kedd 11:00-12:00
Bálint Zoltánné tanító hétfő 10:00-11:00 hétfő 10:00-11:00
Bányainé Kun Marianna fejlesztő pedagógus csütörtök 9:00-10:00 csütörtök 9:00-10:00
Barnáné Szabó Márta tanító kedd 10:00-11:00 kedd 10:00-11:00
Barta Gábor technika, informatika, erkölcstan csütörtök 13:00-14:00 csütörtök 14:00-15:00
Bartáné Csete Zsuzsa tanító szerda 11:00-12:00 szerda 11:00-12:00
Bende Róbert vizuális kultúra, mozgókép és médiaismeret csütörtök 11:00-12:00 szerda 9:00-10:00
Benedekné Fekete Gabriella tanító hétfő 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00
Bereczkiné Bujdosó Anita tanító hétfő 10:00-11:00 hétfő 10:00-11:00
Bernátné Valastán Sylvia tanító, ének-zene kedd 09:00-10:00 csütörtök 10:00-11:00
Bordásné Mundrucz Csilla magyar nyelv és irodalom, történelem, erkölcstan hétfő 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00
Bozó Attila angol kedd 12:00-13:00 kedd 12:00-12:00
Bozóné Leszkó Katalin tanító kedd 12:00-13:00 szerda 12:00-13:00
Dr. Leszkóné Végh Zsuzsanna tanító hétfő 12.00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Dusa Katalin tanító kedd 10:00-11:00 szerda 10:00-11:00
Egriné Szarvas Edit magyar nyelv és irodalom csütörtök 12:00-13:00 szerda 9:00-10:00
Ficzere Enikő informatika kedd 11:00-12:00 csütörtök 12:00-13:00
Gáborné Nédó Anikó tanító kedd 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Greksza Attiláné ének-zene, erkölcstan, könyvtáros, gyermek- és ifjúségvédelmi koordinátor csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Hagymási Edit angol csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00
Hegedűs József történelem, testnevelés csütörtök 11:00-12:00 kedd 11:00-12:00
Hegedűs Józsefné tanító kedd 9:00-10:00 kedd 9:00-10:00
Hegedűsné Czanik Anita tanító hétfő 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Horváth Eleonóra tanító hétfő 13:00-14:00 kedd 13:00-14:00
Kiszelyné Kór Márta tanító csütörtök 11:00-12:00 kedd 10:00-11:00
Kopanyicza Edit tanító szerda 10:00-11:00 szerda 10:00-11:00
Krett Attiláné tanító csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
László Virág tanító kedd 12:00-13:00 szerda 10:00-11:00
Lipták Pikó Nikolett gyógypedagógus kedd 15:30-16:30 kedd 15:30-16:30
Mahler Hajnalka matematika, kémia, informatika csütörtök 10:00-11:00 szerda 9:00-10:00
Mézesné Tulkán Anikó tanító, testnevelés kedd 11:00-12:00 szerda 11:00-12:00
Nagy Sándor testnevelés hétfő 10:00-11:00 hétfő 10:00-11:00
Pál Tamásné Lázár Ildikó angol csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 8:00-9:00
Palyikné Prónai Melinda magyar nyelv és irodalom csütörtök 10:00-11:00 szerda 9:00-10:00
Pflanznerné Nánási Tünde matematika, fizika csütörök 10:00-11:00 hétfő 11:00-12:00
Rálik Krisztina matematika, kémia szerda 12:00-13:00 szerda 12:00-13:00
Sas Dániel testnevelés szerda 9:00-10:00 csütörtök 12:00-13:00
Szabados Renáta földrajz, természetismeret szerda 9:00-10:00 szerda 9:00-10:00
Szabóné Varga Edit tanító kedd 9:00-10:00 hétfő 12:00-13:00
Szarka Anita tanító hétfő 12:00-13:00 hétfő 11:00-12:00
Tamásné Győri Zita Katalin testnevelés, biológia hétfő 10:00-11:00 hétfő 10:00-11:00
Tóth Éva tanító péntek 12:00-13:00 kedd 12:00-13:00
Ujváriné Ásványi Mariann tanító hétfő 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00
Várai Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 11:00-12:00 hétfő 12:00-13:00
Varga Tünde matematika, testnevelés, informatika szerda 9:00-10:00 szerda 9:00-10:00
Vidóné Tóth Ildikó angol csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00
Zalay Ágnes tanító kedd 11.00-12:00 kedd 10:00-11:00

A NEVELŐ ÉS OKTATÓ MUNKÁT SEGÍTŐK NÉVSORA

NÉV
MUNKAKŐR
Davies Ibolya pedagógiai asszisztens
Korcsok Éva iskolatitkár
Rábai Gabriella könyvtáros
Szabó Ágnes iskolatitkár
Szabó Zsolt rendszergazda

ISKOLAPSZICHOLÓGUS

NÉV
FOGADÓÓRA
Nyíri Sándor Szerda 16:00-17:00