Petőfi
Üdvözöljük Programok Tanítók Iskola nyitogató 2023-2024

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-15.30
pénteken: 7.30-14.30

ebédfizetési napokon:
7.00-17.00

Kiss Renáta
+36 20/260-28-26

További információk

Védőnő

Balogh Edit
+36/20/550-5218
Iskolában tartózkodása:
H, K, Cs 8.00-15.00

Iskolarendőr

Kónya Orsolya
06/66/523-700

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul hatartalanul kormany ekreta

Halloween-nap a Petőfi Suliban

Halloween-nap a Petőfi Suliban
2022. 10.21-én (pénteken) ismét Halloween napjára ébredt a Petőfi Utcai Általános Iskola. Idén is megmozgatta iskolánkat a tökfaragó verseny. Szép számmal érkeztek a tökök az iskola folyosójára. 146 ötletesebbnél- ötletesebb tök érkezett be. Nehéz dolga volt a zsűrinek, de ezt Ti is tudjátok, hiszen a közönség szavazáson a Ti döntésetek érvényesült.
A végeredmények:
Szakmai zsűri alapján a következő tanulók részesültek ajándékban:
  1. Gajdács Léna (8.c)
  2. Gajdács Ábel (6.b)
  3. Bajusz Ádám (1.c)
Közönség szavazás alapján a következő tanulók részesültek ajándékban:
  1. Kurilla Gréta (3.a)
  2. Veres Hanna (3.a)
  3. Baukó Réka (2.c)
Gratulálunk minden egyes tökfaragónak. Nagyon büszkék vagyunk Rátok! Aki lemaradt az idei évben, ne csüggedjen jövőre ismét lesz tökfaragó verseny! A cél nem más, mint ismét borzongatóvá varázsolni az iskolánk folyosóját.
A Halloween-i hangulat egész nap jelen volt az iskolában, hiszen az alsósok különböző színezők közül választhattak, emellett a harmadik szünetben cukorkavadászatra indultak a hátsó udvaron. Kicsiket és nagyokat is várta a földszinti zsibongóba kihelyezett fotófal.
A felsősök alig várták a délutánt, hogy csontrázós discoba mehessenek, láthassák a 8. osztályosok horror pincéjét. Mindemelett rettenetesen finom ételeket fogyasszanak a 7. évfolyam jóvoltából.
Nagyon szépen köszönjük a pedagógusok segítségét, felügyeletét. Kivált képpen szeretnénk megköszönni Gyöngyi néninek, akinek az engedélye nélkül nem valósulhatott volna meg ez a szuper délután. Az iskola tanulói közül, köszönöm a 7. a és a 6.c osztályos lányoknak a Tökfaragó verseny lebonyolításában való segítségüket. A 8. évfolyamosok lelkiismeretes felkészülését a pince horrorhoz. A 6.c osztályos fiúknak a zenét, kiemelve Palotai Ármint, aki profi felszerelésével emelte az este hangulatát. A 8.b és 8.a osztályosok segítségét a tornaterem díszítésében, és kipakolásában. A 7. évfolyamosoknak az egész estés büfé kiszolgálást. A party alatt a DÖK titkárok segítő munkáját.
Úgy hiszem egy fergeteges bulival indítottuk a 2022-2023-as tanévet!

Képgaléria ITT!