Petőfi
Üdvözöljük Programok Tanítók Iskola nyitogató 2023-2024

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-15.30
pénteken: 7.30-14.30

ebédfizetési napokon:
7.00-17.00

Kiss Renáta
+36 20/260-28-26

További információk

Védőnő

Balogh Edit
+36/20/550-5218
Iskolában tartózkodása:
H, K, Cs 8.00-15.00

Iskolarendőr

Kónya Orsolya
06/66/523-700

Eseménynaptár

 • jan
  27
  A félévi értesítők kiosztása
 • jan
  27
  Titkos küldetés
 • jan
  28
  „Nyitott iskola” - iskolabemutató a leendő elsős gyerekeknek és szüleiknek 
 • febr 01
  -
  febr 09
  Alsós szülői értekezletek
 • febr
  08
  Nyílt nap a leendő első osztályosok szüleinek

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul kormany ekreta

Cipősdoboz akció 2022

Kedves Szülők!
 
Iskolánk az idén is csatlakozni kíván  a Baptista Szeretetszolgálat által 2004-ben életre hívott, immáron 19. alkalommal megrendezésre kerülő „Cipősdoboz” akcióhoz, amelynek célja, hogy olyan rászoruló gyermekek is karácsonyi ajándékhoz jussanak, akik önhibájukon kívül nem tudnak a családjukkal igazi ünnepben, ajándékozásban részesülni.
Kérjük, ha módjukban áll, támogassák az adományozást.
Mit kell tenni?
Keresni kell egy jó állapotban lévő üres cipősdobozt, és azt megtölteni jó és hasznos dolgokkal, amelyeknek gyermekként mi magunk is örülnénk. Hasznos ajándék lehet többek között játék, iskolai eszköz, plüssállat, baba, könyv, édesség és ruhanemű is.
Az elkészült ajándékcsomagot be kell csomagolni színes csomagolópapírral - lehetőleg külön a tetejét és külön az alját -, majd szalaggal, zsineggel átkötni. Így nem nyílik ki szállítás során, viszont könnyen kinyitható és visszazárható az elengedhetetlen biztonsági átnézések elvégzésekor. A dobozra jól láthatóan fel kell írni, hogy milyen korosztályú lánynak / fiúnak szánja az adományozó az ajándékát (pl.: “fiú 8″ vagy “lány 14″).
A gyűjtés befejezésének határideje várhatóan december közepe lesz. Az ajándékokat, amiket békés megyei gyermekek, családok kapnak majd a hivatalos gyűjtőponton a gyűjtést támogató Fülöp Csabával, iskolánk önkormányzati képviselőjével együtt fogjuk leadni.
Köszönjük szépen a támogatást!
 
Az ajándékozás „kettős öröm: az ajándékozó és a megajándékozott öröme.”