TIT megyei történelemverseny - 2026. május 5.
Az iskola 24 lelkes kis történésze vett részt a tanév során a TIT, Körösök Vidéke Egyesület által szervezett megyei történelemversenyen, melyre összesen 135 diák nevezett. Az első, levelezős fordulóban a tanév során 5 feladatlapot oldottak meg a gyerekek. A legügyesebbeket hívták meg közülük a május 5-én megtartott döntőre. Ezen iskolánkat 17 diákunk képviselte.




