Petőfi
Üdvözöljük Iskola nyitogató 2021 Tanítók Tájékoztató Mood film

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.45-15.15
pénteken: 7.45-13.00

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Kiss Renáta
+36 20/260-28-26

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Városi Népdaléneklési Verseny

A Csabai Kulturális Játékok rendezvénysorozatának részeként, az elmúlt héten, pénteken került megrendezésre a Békés Megyei Könyvtárban a Városi Népdaléneklési Verseny általános iskolásoknak. Az iskolánkat képviselő tanulók az alábbi eredményeket érték el:
Szóló kategóriában az 1-2. osztályos korcsoportban kiemelt arany minősítést ért el Szűcs Bendegúz (2.b), felkészítője Dobos Ágnes. A 3-4.-es évfolyamon szintén kiemelt arany minősítést kapott Szabó Luca (4.c) felkészítője Krett Attiláné, és arany minősítést ért el Szladek Zoé( 3.c) felkészítője Bernátné Valastyán Sylvia.
Csoportos kategóriában kiemelt arany minősítést kapott iskolánk 2.c. osztályának csoportja (felkészítő: Bartáné Csete Zsuzsanna), arany minősítést a 3.b. osztály csoportja (felkészítő: Bernátné Valastyán Sylvia) , valamint  kiemelt arany minősítést ért el a 4.c osztály csoportja (felkészítő: Krett Attiláné)
Gratulálunk az „ aranyos”eredményekhez a tanulóknak és a felkészítő tanító néniknek!